Силиконочка• 28 марта в 08:37
Чи можна за мінімальну ціну (не ринкову) здати приміщення в оренду?
Щоб потім той інший фоп здав по ринковій ціні?
В мене глобальна проблема. З тим пдв в 2027 році. Мій орендар не хоче платити +20% до ціни оренди. Сказав що в такому випадку не потягне
Чи можу я як фоп 3 група ЄП поки шо.. здати приміщення тату (він 2 гр ЄП) по мінімальній ціні щоб той тато здавав по ринковій ціні приміщення?
Або ще думала можна взагалі йому передати безкоштовно по договорі позички
А він потім здаватиме
Але тут лякають що податкова може донарахувати податки що безкоштовне отриманн благо
Можливо є хтось тут що з таким стикався
А він потім здаватиме
Можливо є хтось тут що з таким стикався
Грабля• 28 марта в 08:42
Опять эта бизнесменша держслужбовець с папой и арендой. Платите налоги себе же на зарплату, шановна!
Бодіпозітівна• 28 марта в 08:43
Договір позики ( надання в користування безоплатно ) дійсно погана ідея ( можуть бути проблеми )
Силиконочка
• 28 марта в 08:45
Ответ дляБодіпозітівна
Чому вони дозволяють робити ту позику, законом не заьоронено
Силиконочка
• 28 марта в 08:45
Ответ дляГрабля
Я не держслужбовець
Я фоп 3 група
Помеха справа• 28 марта в 08:45
2 група може здаватиитільки населенню або фопу на єдиному податку. Ваш орендар хто?
Бодіпозітівна• 28 марта в 08:49
Ответ дляСиликоночка
Ніби не заборонено, але податкова може «запитати» і потім отой геморой через суд аби довести , що дійсно безоплатно було передано в користування
Силиконочка
• 28 марта в 08:50
Ответ дляПомеха справа
Тов на спрощеній системі
Грабля• 28 марта в 08:52
Ответ дляСиликоночка
Я не держслужбовець
Я фоп 3 група
Силиконочка
• 28 марта в 08:52
Ответ дляБодіпозітівна
То мабуть все таки краще оіормити з ним договір оренди мінімальний
Тут читаю шо є суми оренди
Але ж бляха в наступному році буде +20 %
Чи зможу я йому будучи 3 гр з пдв здавати в оренду на 2 групу ?
Тут читаю шо є суми оренди
Силиконочка
• 28 марта в 08:53
Ответ дляГрабля
Молодець! Але ця тема інакша, читайте уважно
Язвочка• 28 марта в 08:55
Ответ дляСиликоночка
Тут читаю шо є суми оренди
А ви підпадаєте під критерії переходу на ПДВ? Ваш дохід за 2026р буде більше порогу в 4млн грн?
Силиконочка
• 28 марта в 08:57
Ответ дляЯзвочка
Підпадаю
Бо маю ше дохід він продуктового магазину
На мені все і бізнес і оренда
Силиконочка
• 28 марта в 08:59
Ответ дляЯзвочка
Мені б хоча б оренду врятувати
Бо зїде орендар якщо буду пдв платити +20% до ціни оренли
Мальовнича даль• 28 марта в 09:01
Ответ дляСиликоночка
Мені б хоча б оренду врятувати
сдайте часть помещения напрямую, часть через другого фопа, я ток не знаю, 2-я группа подойдет ли
Репетиторша• 28 марта в 09:02
Ответ дляСиликоночка
Знаєте прислів´я
Закон як дишло, як повернув так і вийшло)
Язвочка• 28 марта в 09:05
Ответ дляСиликоночка
Підпадаю
На мені все і бізнес і оренда
Дроблення ФОПів, бізнес продуктового магазину переводити на іншого ФОП. Здавати в оренду по ціні нижче звичайної ринкової може мати наслідки донарахування податків
Помеха справа• 28 марта в 09:08
Ответ дляСиликоночка
Тов на спрощеній системі
І як він це має робити?))
Грабля• 28 марта в 09:09
Ответ дляСиликоночка
Звісно, тут же тисячі бізнесменш сидять з комерційною нерухомістю яку не знають як сховати від податків залучивши батька.
Нормальні люди консультуються за гроші у юристів з таких питань, і лише ви та ще одна ваша сестра близнюк радиться с такого приводу на порадниці.
Помеха справа• 28 марта в 09:09
Ответ дляГрабля
І що подібного?
Силиконочка
• 28 марта в 09:10
Ответ дляПомеха справа
І як він це має робити?))
Так можна щоб Тов спрощенець брав в оренду у фоп 2 групи
Силиконочка
• 28 марта в 09:10
Ответ дляРепетиторша
Знаєте прислів´я
Не розумію
Помеха справа• 28 марта в 09:10
Ответ дляСиликоночка
Тілтки фопу або населенню
Силиконочка
• 28 марта в 09:11
Ответ дляГрабля
Скрізь пишу
І сюди і юристам
Хтось щось і скаже
І сюди і юристам
Хтось щось і скаже
Помеха справа• 28 марта в 09:11
Ответ дляГрабля
Тут десятки тисяч людей.
Силиконочка
• 28 марта в 09:12
Помеха справа• 28 марта в 09:14
Ответ дляСиликоночка
Точно може тов якщо на спрощеній той тов
Я не дочитпла що на спрощеній)) сплю