Грамотний хвіст• 28 марта в 09:21
Повернулася, а з чоловіком життя геть не клеїттся
Прожили з дитиною в Німеччині. Він всі мозги витрахав, що сім´ї немає, в нього жінки немає. Ми приїхали , і не клеїттся.
Я його ненавиджу через те що ми приїхали, що маніпулював. Прям бачити не можу. А йому тільки треба щоб їсти було наготовано і обслуга в кроваті. Відчуваю себе використаною, приниженою. Період в Німеччині, то було моє щастя за весь період відколи я заміж вийшла.
Я розумію, скажете повертатися, так це логічно але не все так просто. Я не просто ображена, я дуже зла що ми звідти зірвалися
Бегущаяпо• 28 марта в 10:37
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Ну- ну. Все з вами зрозуміло. То посадіть квіти ,чи на це розуму не вистачає? Ви просто тупе ліниве чмо, якому всі щось повинні.
Красота неземная• 28 марта в 10:37
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Вы неадекватка. Выражения выбирайте.
Борода• 28 марта в 10:37
Ответ дляПустощі-веселощі
А кудышность как определить?
Именно так - никому за 4 года не понадобился, даже родной жене, работает, дрочит...... А кудышнему жена бы вернулась уже
Чу Ча• 28 марта в 10:40
Ответ дляГрамотний хвіст
Так отож. То була моє найкраще життя. А зараз ми майже не говоримо з чоловіком, бо немає про що. Спимо в різних кімнатах. Буває так задовбе, що хоче сексу. То раз в місяць полежу бревном. Відчуття бридке, відраза. Просто все тіло кричить що не хоче його
Насправді гидотні теми створюєте.
До чоловіка відраза, дитина теж не хоче з татом жити. Хіба це сім’я? Навіщо поверталися? Дайте вгадаю: бо той поганий чоловік і батько вас з дитиною повністю утримує, без нього Ви, авторко, не зможете навіть себе прогодувати, не кажучи вже про дитину.
Чу Ча• 28 марта в 10:42
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
З якого сраного села ти вирвалася і тепер гидиш все навкруги?
Ответ дляАнонім Секретар
Для того, щоб собі було краще. Ви ж не радите своїм дітям одружуватися з тим, хто їх потребує, але незручний, неприємний і додає клопотів? Ви ж радите обирати того, з ким ЇМ буде краще.
Я раджу виходити за того, з ким їм обом буде краще. Бо мають стати одним цілим.
Сусановна• 28 марта в 10:44
Автор, мне вас не жаль, честно. За эти годы ваш ребёнок выучил язык, нашёл круг общения, на что-то надеялся в Германии. А вы его просто так вырвали... Привезли на новое место (Киев), где ему намного хуже и страшнее, чем было в Германии.
Вот вам и прилетел бумеранг... Почувствовали себя на месте ребёнка, когда ничего вокруг не радует? Так вам и надо.
Мне в этой ситуации жаль только ребёнка.
Чу Ча• 28 марта в 10:45
Ответ дляБегущаяпо
Це убоге чмо, яке вирвалося із забитого села і тепер ніби ота Пріська Сірко обсирає все навкруги.
Бегущаяпо• 28 марта в 10:46
Ответ дляЧу Ча
Уйобищна - це ти!
Вона по це в кожній темі і пише. Що вона повна нікчема, не працює, робити нічого не хоче, дитиною не займається, заміж вийшла за такого ж чьмоню. Єдина світла полоса в сраному нікчемному житті, це що війна ,та мала змогу пожити в Німеччині. Але й те просрала,бо тупе, а тепер хоч і має можливість ще повернутися ,лежить на дивані та ниє.
Анонім Секретар• 28 марта в 10:46
Ответ дляSvitlo_
І чим це відрізняється від того що я написала? Нічим
Байрактарна• 28 марта в 10:49
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Вау, як німецька фрау забалакала...
Пустощі-веселощі• 28 марта в 10:49
Ответ дляБорода
Еще предположения?
Працівниця року• 28 марта в 10:55
Ответ дляГрамотний хвіст
Борода• 28 марта в 10:59
Ответ дляПустощі-веселощі
Еще предположения?
Все давно или соединились, или развелись. Без предположений.
Лапка• 28 марта в 11:02
Ответ дляГрамотний хвіст
Таке виховання
Ну да, встречаю такое реально сплошь и рядом. Детей-рабов рожают многие, принеси-подай-сходи и т.д.
Працівниця року• 28 марта в 11:02
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Слава Богу, на одну дармоїдку менше стало в Німеччині.
Лапка• 28 марта в 11:04
Ответ дляБорода
Это вы про мужа автора ?)
Лапка• 28 марта в 11:05
Ответ дляSvitlo_
Так вона заміж виходила чи за гроші в прислугу наймалися?
Для этого замуж большинство женщин и выходят.
Почемучечка• 28 марта в 11:06
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
У тебе у голові і твоєму чорному роті насрано. Огидний троль, трьохрубльовий, нормальна людина стільки лайна не напише.
Пустощі-веселощі• 28 марта в 11:08
Ответ дляБорода
Жизнь это не только белое или черное
Мульйонерша• 28 марта в 11:12
Ответ дляГрамотний хвіст
А зачем вернулись? Я так и не поняла
Куплю орехи• 28 марта в 11:15
Ответ дляЦукрові вишні
Автор- 100% троль.
Но ситуация возврата жены домой- имеет место быть
Да, но адекватный 100 раз подумает, к кому она возвращается, что ее ждёт и что она теряет. А не так, что там просидела на выплатах, уже и квартиру дали, и освоилась и здрасьте, вернись, без работы, без выплат, просто сиди, белье развешивай иногда
Куплю орехи• 28 марта в 11:20
Ответ дляSvitlo_
Вы уже воспользовались своим советом?
Борода• 28 марта в 11:24
Ответ дляПустощі-веселощі
Жизнь это не только белое или черное
Жизнь идёт, никто нам эти годы не вернёт. Знакомый умер в 51 год, жена 4 года была в Европе, приехала на похороны, причитала, что он ее не дождался - мужик ещё и виноват остался
Анонім Секретар• 28 марта в 11:40
Ответ дляSvitlo_
Як ні чим. Я вчу, що і вона має дбати про чоловіка.
Для чого? Щоб у НЕЇ була щаслива сім´я і ЇЙ було добре, комфортно, щоб ВОНА була щаслива. Ви ніколи не поставите інтереси свого зятя вище інтересів доньки, а всі ці пафосні слова про те, як ви переживаєте за спільні сімейні інтереси лише поки спільні сімейні інтереси співпадають з інтересами доньки. Як тільки зять почне лупити її ногами по ниркам, ви одразу перестанете радити їй піклуватися про чоловіка
Чу Ча• 28 марта в 11:50
Ответ дляБегущаяпо
Та ладно якби просто нила. Ця ж чмоня обсирає все і всіх в Україні. Коментар авторки про ’уйобищний Київ’ видалили.
Вона гімно з п’ят вперше обшкребла в тій Німеччині, а ти ба яких понтів набралося! Фу, гидота!