Грамотний хвіст• 28 марта в 09:21
Повернулася, а з чоловіком життя геть не клеїттся
Прожили з дитиною в Німеччині. Він всі мозги витрахав, що сім´ї немає, в нього жінки немає. Ми приїхали , і не клеїттся.
Я його ненавиджу через те що ми приїхали, що маніпулював. Прям бачити не можу. А йому тільки треба щоб їсти було наготовано і обслуга в кроваті. Відчуваю себе використаною, приниженою. Період в Німеччині, то було моє щастя за весь період відколи я заміж вийшла.
Я розумію, скажете повертатися, так це логічно але не все так просто. Я не просто ображена, я дуже зла що ми звідти зірвалися
Не заздріть тьоті• 28 марта в 11:54
Разводитесь и стройте свою жизнь отдельно в Германии или где-то еще. Уезжать в Германию без развода - это как бегство от реальности, раз вы мужа уже ненавидите.
Найщасливіша• 28 марта в 13:32
Ответ дляГолубая фишка
афтор шуруйте назад в лагеря где 15 арабов в комнате
Не , по 18 было !
Не были не пишите не правду
Найщасливіша• 28 марта в 13:32
Автор нужно время чтобы снова стать семьей , года 2 где-то . А вообще лучше ищите пути ехать всем вместе в нормальную жизнь . Если мужа любите
Грамотний хвіст
• 28 марта в 13:37
Ответ дляНайщасливіша
До хорошого швидко привикаєш. Приїхала з Німеччину, зразу привикла до красоти і чистоти. Сюди приїхала, не можу привикнути до розрухи.
Герцогиня• 28 марта в 13:44
У вас є 6 місяців щоб повернутись
Але д ви будете соплі намотувати на кулак а о інші штани шукати.
Бісять ці дурепи, які забирають звідси дітей, які три-чотири роки вже живуть і мову знають, і в школі друзів знайшли, а мамка нові штани в Україні зустріла або папка закомандував, і вони всі все кидають і пруться назад.
Тупо дури. Мені шкода тих дітей, як вони плачуть, бо тут іхнє життя, більшість діток свідоме життя прожили тут, бо виіхали коли ім було 6-7-8- років і зараз іх у такому передпідлітклвому віці відривають знову з міс я і везуть назад.
Герцогиня• 28 марта в 13:47
Ответ длялюблю_тортики
а я скажу так. нефиг валить на кого- то свою вину. это ВЫ выбрали вернуть ребенка в войну и опасность, выбрав писюн. Это ВЫ брали от него трубку и выслушивали . Это ВЫ приняли решения и осуществили его. Че вы теперь ноете
Він же сказав. Він же життя тепер псує.
Інфантильність як вона є.
Страждають діти які самі нічого не вирішують
Інфантильність як вона є.
Найщасливіша• 28 марта в 16:23
Ответ дляГрамотний хвіст
Понимаю , сколько вы дома уже ?
Грамотний хвіст
• 28 марта в 17:12
Ответ дляНайщасливіша
Понимаю , сколько вы дома уже ?
7 місяців