мимозка• 28 марта в 18:23

Раджу фільм Бугонія

Фільм доволі специфічний, щось схоже на Субстанцію. Але на відміну від останньої, тут розвʼязка сюжету цікава й неочікувана.
«Бугонія» (англ. Bugonia) — науково-фантастична чорна комедія 2025 року від режисера Йоргоса Лантімоса з Еммою Стоун у головній ролі. Сюжет розповідає про двох конспірологів, які викрадають гендиректорку фармацевтичної компанії, вважаючи її інопланетянкою, що планує знищити Землю. Це англомовний ремейк південнокорейського фільму «Врятувати зелену планету!» (2003).
Основні факти про фільм:
Сюжет: Тедді та Дон викрадають Мішель Фуллер, переконані, що вона — істота з Андромеди. Стрічка досліджує межу між параною та реальністю, поєднуючи трилер із абсурдним гумором.
Акторський склад: У головних ролях — Емма Стоун та Джессі Племонс.
Назва: Походить від давньогрецького міфу про бугонію — обрядове «воскресіння» або появу бджіл із тіла мертвого бика.
Виробництво: Фільм вийшов у 2025 році, а прем´єра відбулася на Венеційському кінофестивалі.
Фільм вирізняється фірмовим стилем Лантімоса, акцентуючи на абсурді та параної
автор мимозка • 28 марта в 18:24
Порадьте ще щось цікаве з нового.

euhunter• 28 марта в 18:29
Вот то, что вы упомянули расшифровку названия - и есть смысл фильма.
Могу порекомендовать полную ретроспективу Лантимоса
Svitlo_O• 28 марта в 18:39
Ответ дляeuhunter
полная ретроспектива Лантимоса - недоступная роскошь, я с 22-го года жду, когда в сети будет его Βληχη, и все никак
Totka• 28 марта в 18:39
Мне понравился
euhunter• 28 марта в 18:49
Ответ дляSvitlo_O
Я так полагаю, что нужно отслеживать ретроспективные и фестивальные показы. Или даже купить, если так хочется.
Svitlo_O• 28 марта в 18:56
Ответ дляeuhunter
его только в Греции на кинофестивале показывали, онлайн-платформы его не предлагают(
euhunter• 28 марта в 19:05
Ответ дляSvitlo_O
Ну ок, один айтем труднодоступен.
Но остальное то грандиозно. У меня лично есть лимит на Лантимоса, как и на Линча, кстати. Скажем, не чаще раз в 3 мес. Вполне реально попасть на закрытые показы или лекции киноведов.

Svitlo_O• 28 марта в 19:35
Ответ дляeuhunter
Ну ок, один айтем труднодоступен.
не знаю, излишне ли упоминать, что существуют синефилы (и я в их числе), живущие в прифронтовой зоне, показы с лекциями киноведов не из этой жизни
euhunter• 28 марта в 19:46
Ответ дляSvitlo_O
Хорошо, что в современном кино так много актуального в открытом доступе, не Лантимосом единым.