булоТАЙминуло• 29 марта в 01:49

чому люди хейтять людий з айфонами і картьʼє в трамваї?

В цьому самому тредсі, та і тут.
По перше, кого це, взагалі, хвилює хто і як їздить в трамваях?
По друге, це якісь дикі люди, які ніде не були і нічого не бачили? В Парижі, Нью Йорку, Мілані, Барселоні люди їздять в метро, автобусах і тд в картьє, шанелі, вітоні лорані.
Що не так?
Стигла полуниця• 29 марта в 04:21
Ответ дляСМСница
Ні, гумор не про те. Він про культуру споживання, яка утворилася з радянського союзу, коли все було в дефіциті і люди намагалися все дістати і бути краще всіх, пустити пилюку в очі, бо нічого не було. Тому беруть айфон в кредит і виплачують місяцями, але понтуються, що в них він є. А самі їздять в автобусі за 10 гривень. Ви ж самі написали-йому 45 років)))). В цивілізованому світі це просто телефон
Это не я писала - про 45 лет. И говорю немного о другом. И обсуждаемый момент есть во всех странах без исключения: это общечеловеческое )

Усатая полосатая• 29 марта в 04:22
Ответ дляСМСница
Та мені ж цікаво, бо по фото не видно, а всі в темі наче в курсі
А, я думала вы знаете, а в танке я
СМСница• 29 марта в 04:35
Ответ дляСтигла полуниця
Просто певний рівень життя асоціюється з певними речами. Ви ж не очікуєте, що з ролс ройса вийде алкаш в лахмітті з синцями під очима? Так само айфон і маршрутка не асоціюються. Це не про заздрість взагалі, не про щось вартісне, це про дисонанс.
Сонячний зайчик• 29 марта в 05:54
Мені здається справа в тому, що в Україні трамваї, маршрутки дуже брудні, в час пік люди набиваються як сардини, брудні зупинки, всюди окурки, харкотиння...
Ну і вартість проїзду, в Україні 8 грн метро, в Лондоні 6 фунтів (348 грн). В 40 раз дорожче!
Такої кількості бідно вдягнених людей, старих з торбами, майже жебраків, п´яних, я більш ніде не бачила, як в українському трамваї.
Всюди в Європі висока мін зарплата, пенсія, якщо нема житла - дадуть соціал, там просто нема бідноти, процент маргиналів малий. В Україні ж є величезний прошарок дуже бідних людей і в транспорті можна опинитися у надто тісному контакті.
Катастрофа• 29 марта в 05:59
Ответ дляСМСница
Так зараз в школярів райони, їм теж ге можна в маршрутками кориситуватися?
Катастрофа• 29 марта в 06:02
Ответ дляСонячний зайчик
В Україні війна це по перше( в населення з війною змінилися життєві цінності), а те, що не оновлений парк громадського транспорту в деяких містах України, громадяни не винні. За останні роки парк оновлюють і саме трамваї, тролейбуси чисті і нові, і люди відповіднотвиглядають охайнішимт
Да Щас же• 29 марта в 06:15
Тому що по факту в нашій країні переважна більшість населення живе на межі бідності або вже за її межею. Постійне життя на межі виживання породжує ненависть до тих, у кого справи йдуть трохи краще. Айфон, автомобіль, власне житло, маленький бізнес - усе це в нас маркери, на жаль(
Xвостокрутелка• 29 марта в 06:47
Ответ дляГладиолус
Фото какое то постановочное))
Это мода тредса. Эти девки сами себя снимают и сами выкладывают посты эти для таких, как автор. Айфон то такое, но девки в люксе от не ездят, а вот подобраться для контента заходят
Стигла полуниця• 29 марта в 06:50
Ответ дляСМСница
Вооот ) Как раз об этом говорю. Ассоциации и разрыв шаблона. Айфон - это круть крутейшая, а травмвай - для алкашей :)

В танке• 29 марта в 06:54
Ответ дляСонячний зайчик
12, 8 гривень років сто як немає. Думаю у великому місті ще дорожче. Ви розповідаєте дивні речі, Україна заможна країна. Частіше заходьте на порадницю вам тут напишуть про автівки ресторани і делікатеси на сніданок. Майже Швейцарія
Нічна ненажера• 29 марта в 06:57
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
А что не так с кредитами?
Нічна ненажера• 29 марта в 06:57
Ответ дляіронічна антитеза
Та не. Они ездят явно не в трамвае. Авто, такси. Ну какой трамвай
Я езжу в троллейбусе или хожу пешком, можно?
В танке• 29 марта в 06:59
Ответ дляНічна ненажера
Питання в іншому навіщо, якщо у вас є раптом власне авто?
Нічна ненажера• 29 марта в 07:03
Ответ дляВ танке
Человек, прежде чем купить Айфон за 60к гривен, обязан купить машину за 60к долларов? Серьёзно?
Нічна ненажера• 29 марта в 07:06
Ответ дляВ танке
Вообще, логики никакой нет! Очень многие люди не любят или не хотят водить машину! Мы недавно в будний день были в ресторане в центре днем и просто не нашли, где припарковаться, вообще! У меня сестра в Париже, она забрала туда свою машину, через 3 месяца вернула ее в Киев, там она ей вообще не понадобилась: только в пробках стоять и за парковку платить.
В танке• 29 марта в 07:15
Ответ дляНічна ненажера
Немає логіки в тому щоб купувати авто і на ньому не їздити як робите ви і ваша сестра. Я ніколи зайвий раз не сяду в маршрутку якщо чоловік може завести на авто. Прав в мене ще немає. Це свобода руху і використання автомобіля за призначенням. Їздити в маршрутках немає сенсу.
В танке• 29 марта в 07:17
Ответ дляНічна ненажера
Таке дивне запитання. У вас особисто є авто, яке вам непотрібно. Вам подобається ходити пішки і кататись в трамваї. Вас нічого не дивує у вашому виборі? Де логіка?
Нічна ненажера• 29 марта в 07:20
Ответ дляВ танке
Так вы и не в Париже, правда?
В танке• 29 марта в 07:20
Ответ дляНічна ненажера
Так вы и не в Париже, правда?
Сенс запитання поясніть. Я не розумію навіщо купувати авто, щоб їздити в трамваї і ходити пішки? Я не розумію навіщо купувати авто і сокрушатись над пробками і оплатою парк. місця.

Нічна ненажера• 29 марта в 07:22
Ответ дляВ танке
Про удобство слышали? Мне неудобно ездить на машине на работу, в центр города и т.д. Я в пробке лучше а телефоне посижу, а не за рулём. Или мне свой Айфон доставать только тогла, когда на машине? А в троллейбусе ездить с Самсунгом? Что за дичь тут можно прочитать
В танке• 29 марта в 07:23
Ответ дляНічна ненажера
Ще раз запитую вкотре. Якщо авто створює вам незручності, на який ви його купували і утримуєте? З якою ціллю? Поставити в гараж?
Блакитне небо• 29 марта в 07:24
Ответ дляСонячний зайчик
В Харькове чистые, новые и проезд бесплатно
Нічна ненажера• 29 марта в 07:24
Ответ дляВ танке
На дачу ездить, за город, в другие города, но не на работу каждый день и не в театры/рестораны. И вообще, я не особо люблю водить, я не любвсе время быть в напряжении. Удовлетворены?
Нічна ненажера• 29 марта в 07:25
Ответ дляВ танке
У вас нет машины? Вы мечтаете ее иметь и из неё не вылазить? Мы наигрались давно.
В танке• 29 марта в 07:26
Ответ дляНічна ненажера
На дачу мабуть також ходить транспорт електричка, автобус, навіщо той геморой? Пальне подорожчало, резину заміни це купа незручностей. Проблеми одні. За вашою логікою.
В танке• 29 марта в 07:27
Ответ дляНічна ненажера
В мене є авто і ми його використовуємо щодня це засіб пересування. А для вас це іграшка якою ви граєтесь. Де логіка?
Нічна ненажера• 29 марта в 07:27
Ответ дляВ танке
Ясно, не доставайся же ты никому. Мы живём, как нам удобно. А вы просто не парковплись никогда в центре больших городов в час пик!
Нічна ненажера• 29 марта в 07:28
Ответ дляВ танке
Вам не хер делать в воскресенье в 7 утра?
В танке• 29 марта в 07:29
Ответ дляНічна ненажера
А вам? Ви займаєтесь тим самим.
Блакитне небо• 29 марта в 07:29
Ответ дляНічна ненажера
Лучше самсунга нет ничего, что за дичь действительно?