булоТАЙминуло• 29 марта в 01:49
чому люди хейтять людий з айфонами і картьʼє в трамваї?
В цьому самому тредсі, та і тут.
По перше, кого це, взагалі, хвилює хто і як їздить в трамваях?
По друге, це якісь дикі люди, які ніде не були і нічого не бачили? В Парижі, Нью Йорку, Мілані, Барселоні люди їздять в метро, автобусах і тд в картьє, шанелі, вітоні лорані.
Що не так?
Сільський ансамбль• 29 марта в 18:58
Ответ дляНічна ненажера
Вы не переживайте так за молодёжь, у них куча подработок. И перспективы. И айфоны. А у вас только эта работа. И зависть.
У більшості ніяких ’перспектив’ і не буде, в будь якій сфері є свій максимум, не кажучи вже що його досягнуть не всі. Купувати айфони - так і житимеш з батьками. Я вже це все це бачила, і не раз.
Сільський ансамбль• 29 марта в 19:00
Ответ дляPrervana
Так, стопэ. В центр реально ездить ну его в сраку. У меня по 25-30 тысяч пробег ежегодный, но в центр я езжу на метро. Паркуюсь у ближайшей станции и лезу в подземку, если мне надо в центральную часть города. Это нервы знатно бережет
Я так само роблю. Або беру таксі, якщо немає заторів. Ну його... Жили за 2 км від офісу - теж ходила пішки, якраз і фізична активність.
Встидаюся запитать• 29 марта в 19:09
Ответ дляСМСница
Ну для тих хто в танку-що на ній від карт´є?
На правой руке браслет. Но качество фото да и вообще по фото сложно понять оригинал ли. Эти гвозди самые подделываемые на сегодня. На шее не Картье. Еще кольцо не могу рассмотреть
СМСница• 29 марта в 19:15
Ответ дляСтигла полуниця
Вы снова ничего не поняли. Зато у меня все не то и все не так
Про пенсии - не нужно, тут все давно за пределами логики вещей. И речь не об этом.
Туалетная бумага - она тоже дешевая. Но пользуются все
А
Просто для мене мабуть айфон то просто телефон і я не можу примусити себе думати, що він круть
Качка в тапцях• 29 марта в 19:23
Та прям хейтят, ну завистливые разве что. С айфонами и в атб и в метро полно. Я раньше не обращала внимание, а тут решила купить и дай думаю гляну с чем народ ходит, или 15/16/17 прошки в основном. У меня старенький был, на андроид переходить в лом, про 17 не понравился, купила эйр. Покупала в большом магазине и все оформляют кредит), одна я со своим налом
Встидаюся запитать• 29 марта в 19:32
Ответ дляВельми шановна
У меня есть кольцо с бриллиантом и кольцо с муссонитом из алишки, камни блестят практически одинаково
Местные богачки вас не простят))
Ух яка ж Я• 29 марта в 20:09
Ответ длябулоТАЙминуло
З чого ви це взяли і що поганого в тому що айфон в кредит?
В США жодна людина в здоровому глузді не прийде і не віддасть 1600$ кешу за айфон, кожна нормальна людина візьме його в кредит.
Это понимают те, кто умеют делать деньги, кто не покупает из последних.
Несемо світло разом• 29 марта в 20:14
Ответ длябулоТАЙминуло
І з чого саме вам смішно?
З ваших слов ’В США жодна людина в здоровому глузді не прийде і не віддасть 1600$ кешу за айфон, кожна нормальна людина візьме його в кредит.’ Єто пятая часть зарплаты максимум. Нафига кредит? 🤣
Несемо світло разом• 29 марта в 20:18
Ответ дляНЛОша
В Нью-Йорку, серйозно?
Вы шо, не видите, шо автор спец по США? 🤣
булоТАЙминуло
• 29 марта в 20:42
Ответ дляНесемо світло разом
А нафіга давати повну сумму? Для чого?
Несемо світло разом• 29 марта в 20:58
Ответ длябулоТАЙминуло
А нафіга давати повну сумму? Для чого?
Потому, что это всего лишь 20% от зарплаты. Вы читать не умеете?
булоТАЙминуло
• 29 марта в 21:11
Ответ дляНесемо світло разом
Так а для чого ці гроші платити?якщо щомісяця зніме всього 45$ які ти навіть не помітиш, покращиться кредитна історія і тд.
Несемо світло разом• 29 марта в 21:16
Ответ длябулоТАЙминуло
Сорри, мне ваше нищебродское мышление не понять. Думаю, американцам- тоже
булоТАЙминуло
• 29 марта в 21:17
Ответ дляНесемо світло разом
Та да да
Забула що?• 29 марта в 21:28
Ответ дляУсатая полосатая
Это надо ещё знать как выглядит картье, чтобы его распознать в трамвае
Я, например, вообще не понимаю, о чем речь
Что именно из аксессуаров Картье? Сумка, браслет, кулон? И бывают ли сумки Картье?
Гладиолус• 29 марта в 22:27
Ответ дляЗабула що?
Браслет картье, сумки тоже бывают
Стигла полуниця• 30 марта в 00:39
Ответ дляСМСница
До этого вы писали обратное
СМСница• 30 марта в 01:46
Ответ дляСтигла полуниця
До этого вы писали обратное
Ви мене з кимось сплутали з форуму
Несемо світло разом• 30 марта в 02:59
Ответ дляЗабула що?
Белоснежко• 30 марта в 15:43
Ответ дляВ танке
В мене є авто і ми його використовуємо щодня це засіб пересування. А для вас це іграшка якою ви граєтесь. Де логіка?
В нас теж є авто. Але чоловік їздить по убд безкоштовно. Бо вийшов з дому, під будинком зупинка на Київ. Раніше їздив автомобілем до метро. Каже, що хоче в дорозі читати книгу, а не слідкувати за дорогою. Офіс, в якому працює, в центрі Києва. Припаркуватися ніде. Тож в центр автомобілем не їде. Бо метро 30 хв, або й менше, на авто 1 год 20 хв, ще й немає де залишити авто. Якби це у справах в центр, то інше питання. А так поїдь в центр, більше часу на дорогу, а тоді ще якщо вдасться запаркуй за декілька кілометрів авто і йди пішки декілька годин. У сина школа в досяжності в 5 хв пішки. Тож машина нам для подорожей по Україні, для закупівель, для поїздок в будинок (бо в основному ми живемо в квартирі), возимо малого на змагання. Тобто ми проводимо час сім´єю з комфортом і вирішуємо свої проблеми. А от їздити на роботу набагато зручніше загальним транспортом. Чому ми не можемо їздити машиною і мати її, коли нам хочеться?
Повелитель бітка• 19 апреля в 02:46
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну про ’нормальна’ це питання, тому що в Америці кредитна історія понад усе, ви і кроку не ступите без неї, тому змушені всі ’нормальні’ брати кредит, але якщо ви трохи послухаєте теми про доцільність кредитів з точки зору здорового глузду і фінансів, то це самий безглуздий вчинок брати кредит для покупки айфонів. Кредит беруть щоб примножити ці кошти, для розвитку бізнесу і тільки, все решта боргова яма.