КапитанльнаЯ• Изменено 29 марта в 08:00

Мовне питання Запоріжжя

Наткнулась на такую новость.

Авторка зазначає, що майже всюди українську мову чути лише від її компанії, а персонал часто переходить на державну тільки на час обслуговування, повертаючись до російської в розмовах між собою.

Кто с Запорожья. Это правда?
Сама купляю квіти• 29 марта в 08:04
Ні, у всіх закладах давно всі перейшли на українську

Маска-0b9f• 29 марта в 08:04
Не знаю,как в Запорожье,а в Николаеве правда.И хорошо,и правильно.
Крошка Енот• 29 марта в 08:04
шо занадто - то не здраво
задовбали вже цим питання
Маурита• 29 марта в 08:04
Обслужили на украинском, до побачення. Какого черта мне будут говорить, на каком мне в личной жизни общаться
Захекалася читать• 29 марта в 08:05
Удалено администрацией...
Бува і таке• 29 марта в 08:08
В мене на роботі, ті що попереходили на українчьку в 2022, повернулися до російської ще в 2023р.
Директора тільки на укрвїнській говорять.
Пусин Кукин• 29 марта в 08:09
Ответ дляСама купляю квіти
В личном общении - нет!

Добрая свекровь• 29 марта в 08:10
Ех, я в Києві, я викладач, у мене є пару колег, я не знаю чому, але ми між собою спілкуємося російською. Як пороблено. Це при тому, що мої діти рідні україномовні, в школі з дітьми також українською ми розмовляємо, з іншими колегами українською, а між собою ну капець
Блондинка в Шоколаде• 29 марта в 08:10
Така тупа тема, що й нічого коментувати. Хоча, можна відповісти - йди найух
Пусин Кукин• 29 марта в 08:10
Я задолбалась переходить на украинский, говорю по-русски, все со мной радостно тоже возвращаются на русский!
Завтра не пью• 29 марта в 08:11
Удалено администрацией...
Крошка Енот• 29 марта в 08:11
заголовок написаний двома мовами
я вам пишу чистим суржиком
і чудо, ми всі понімаєм про шо мова
Завтра не пью• 29 марта в 08:12
Ответ дляПусин Кукин
Я в организациях тоже на русском говорю. О, чудо! Меня везде обслуживают.
Пусин Кукин• 29 марта в 08:12
Ответ дляДобрая свекровь
И я преподаватель, у нас на кафедре всего 3 действительно украиноязычных преподавателя, остальные между собой говорят на русском, со студентами, естественно, по-украински
Маска-0b9f• 29 марта в 08:12
Ответ дляЗахекалася читать
Удалено администрацией...
Сама купляю квіти• 29 марта в 08:13
Ответ дляПусин Кукин
В личном общении - нет!
мова не про особисте спілкування, бачу багато мамочок і татусів які спілкуються зі своїми дітками українською
Любовь Калистратовна• 29 марта в 08:18
Ответ дляЗавтра не пью
Так у відвідувачів нема обов´язку розмовляти українською. Тільки у працівників.
А взагалі, українську від людей в нас стало чути дуже часто. Ідеш по вулиці, і то там, то там люди українською спілкуються. Молодь, мами з діточками, люди у віці. Є хто сам перейшов, і плюс ще більше 200 тисяч україномовних з нашої розбитої області до міста переїхали. Харків.
Пусин Кукин• 29 марта в 08:13
Ответ дляЗавтра не пью
Я просто включила в лексикон этикетные слова и этого с головой достаточно: дякую, навзаєм, до побачення - фсе
Крошка Енот• 29 марта в 08:13
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
забембаних хватає вєздє
придурки якісь

Завтра не пью• 29 марта в 08:14
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
От она больная)))
Крошка Енот• 29 марта в 08:14
Ответ дляПусин Кукин
добавте ще - Шановна
на всі случаї жизні
Пусин Кукин• 29 марта в 08:16
Ответ дляСама купляю квіти
На суржике они говорят. Кличний відмінок вообще не используют. Тато не используют, папа, бувай не знают, пока говорят и т.д. Даже учителя делают кучу ошибок. Я филолог, если что.
Пусин Кукин• 29 марта в 08:15
Ответ дляКрошка Енот
добавте ще - Шановна
на всі случаї жизні
Дякую
Маска-0b9f• 29 марта в 08:17
Ответ дляПусин Кукин
Могли бы уже и щиро подякувать
Ой,подякувати
Пусин Кукин• 29 марта в 08:17
Ответ дляМаска-0b9f
Могли бы уже и щиро подякувать
Ой,подякувати
Красно дякую!
Люблю пиво• 29 марта в 08:21
Удалено администрацией...
Море Щастя• 29 марта в 08:22
Я в Запорожье, кроме кассы в атб мову нигде не слышу. Ну, и суржик от переселенцев из области.
Отцепитесь вы уже от нас с той мовой. Тема- тупая политическая провокация. Устройте лучше срач из даты Пасхи например.
Крошка Енот• 29 марта в 08:22
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
да, але радує шо більшість це розуміє
не все потєряно
Пусин Кукин• 29 марта в 08:23
Ответ дляМоре Щастя
А что с Пасхой?
Блондинка в Шоколаде• 29 марта в 08:24
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Люди тролять, а ви все сприймаєте за правду? Мене дивують оці підготовлені кадри на форумі, у них завжди є скріни на всі випадки, ботяри працюють і одночасно розважають нас, користувачів форуму