З вишневого садка• 29 марта в 08:15
Як ви б відреагували на таку поведінку свекрухи?
Свекруха захотіла приїхати до нас в гості. Не дивлячись на попередні конфлікти з її боку, ми погодилися. Вона взяла з собою собаку, хоча могла залишити її вдома. Наполягала коли вона до нас приїде, то гуляти на вулиці. На вулиці було прохолодно, а у нас маленька дитина. Тому ми запросили її до себе в квартиру. Вона зайшла і коли побачила молодшу мою сестру, яка на той час у нас гостювала вдома, то миттєво перекосилась в обличчі. Я вийшла привіталася «Доброго дня. », і пішла поставити телефон на зарядку в іншу кімнату, потім пішла мити руки в ванну кімнату і чую, дикий виск « О, бл@ть, це так невістка свекруху зустріла, я тут лишня, мене тут ніхто не чекає, чому ти не сказав, що у вас гості? Я б не приїхала.»Мій чоловік відповів, що я просто без настрою. Це було дійсно так, на погоду у мене боліла дуже голова. Свекруха сказала «ну то потрібно було сказати, ми б приїхали коли в неї буде настрій.» Потім чоловік залітає в кімнату до мене і починає говорити, що я не так привіталася і тд… хоча я дійсно не розумію, що в привітанні «доброго дня», не так?Потім вона в моїй присутності хотіла мене спровокувати на конфлікт. Коли чоловік сказав головне, щоб собака не нашкодила в квартирі, вона відповіла, що «я приберу і можу вам ще поли помити.»Тобто натяк, що у нас грязні поли. Я погана хазяйка? Пасивна агресія з її боку в мою сторону?До слова, підлога миється у мене кожного дня.Потім чоловік сказав, що якось у нас зʼявилися таргани і ми з ними боролися, вона сказала «ой, а у мене немає, я такими засобами хімічними мию, що в нас їх ніколи не буде.»Знову натяк, що я не хазяйка. Але знову ж таки, я прибираю кожного Божого дня. Квартира реально чиста. Я зрозуміла, що вже не витримую і вийшла розмовляти на балкон по телефону. З ними залишилася моя сестра і поки мене не було, свекруха ні разу нічого такого більше не сказала, не про підлогу, не про щось інше. Тільки в моїй присутності -це говорилося. І був незадоволений вираз обличчя. Постійно порівнювала нашу дитину з дітьми своїх знайомих, що він не розмовляє, не любить малювати і тд. Була критика мене, як матері. Я вважаю, що вела себе гідно, я не піддалася на провокації, не образила її, не почала сварку і тд. Порадьте, що робити в такому випадку? Як би ви вчинили?
Булькаю• 29 марта в 08:37
Ответ дляРаздражевская
+100, висмоктано з пальця.
Ну темы такие обычно классно залетают здесь
Крем для арбуза• 29 марта в 08:38
Ответ дляЗ вишневого садка
З ними був мій чоловік. Вони розмовляли. Я сказала, що зараз повернуся. В чому проблема?
Это выглядит некрасиво. Вы и муж - хозяева дома. Гостей встречать нужно вместе, тем более это ж не чужие люди. Поставили бы тел через 5 минут, когда она прошла бы уже в комнату. Вы своим поведением показываете свое пренебрежение.
Тишком_нишком• 29 марта в 08:38
Ответ дляКрем для арбуза
Да только тут невестушку нужно песочить. Невоспитанная хамка.
Так в 90% случаев авторы подобных тем сами очень мерзкие людишки
Свисток ля-минор• 29 марта в 08:55
Выход из проблемы, автор, там же, где и вход.
Ваша ошибка *Не дивлячись на попередні конфлікти з її боку, ми погодилися*
А не пригодились бы, и не была бы этой ведьмы, которая намеренно отравляет вам жизнь. Специально и с большим удовольствием.
ПодругаМужа• 29 марта в 08:59
Всегда, в каждом тексте, как только свекровь звонит или приезжает. Невестка всегда занята.
Но вы реально её проигнорировали, брякнули добрый день и прошли мимо. Делая вид, что она некстати
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:01
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та не, автор. Вы ж с первых минут начали ее провоцировать. Странно что в своем ’здрасти’ вы намеков не видите а в рассказе про полы или других детей узрели обиду
Вот это - здрасьте, изначально выходит, когда человек понимает, что приехала проблема. Которая ее спецом будет троллить, унижать, подковыривать любую ранку гвоздиком.
По хорошему с такими свекрухами надо общаться исключительно зеркально. - та от вас даже тараканы сбежали, уже. Та где у вас чисто было, ноги пришлось отмывать 2 раза. Когда таким язвам отвечаешь так же, они тут же падают в позицию жертвы.
Но это приходит с опытом и накопившимся раздражением.
А пока молодая и скромная, самый лучший выход под любым предлогом вообще из дома тикать. Взяла сестру и пошли в кино, в кафе, погулять, провести хорошо время, а не вдыхать этот яд зависти от злобной тетки
дамаАмстердама• 29 марта в 09:03
Ответ дляБулькаю
Я вижу от вас агрессию и переворачивания ее слов с ног на голову
І я вперше хочу підтримати свекруху 😂
Автор, забийте та відстороніться. Ви її дратуєте і вона буде принижувати та маніпулювати при можливості.
Це такі люди, якім все всі винні.
Живіть своїм життям і не реагуйте на її репліки, це така «базарна баба» і вона не зміниться ніколи. Буде при нагоді увесь час вас «кусати», тим паче при чоловікові, щоб показати «яке …овно» грубо кажучи, він вибрав.
Це такі люди, якім все всі винні.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:06
Ответ дляЗ вишневого садка
Та в тому ,що елементарно порівняйте - зустріти людину і віднести телефон на зарядку. Що з цього може почекати?
дамаАмстердама• 29 марта в 09:08
Чоловік також фантастично - чарівний ---
У неї немає настрою. На перший хвилині таке почути.
Я б реально розвернулася і поїхала додому. Ким би я не була - чи теща, чи свекруха.
Найщасливіша• 29 марта в 09:15
Приехала я впервые в гости к тогда еще будущей свекрови на смотрины, так сказать. Позвонил муж в звонок, открывает двери женщина, смотрит на нас, здоровается и уходит на кухню. Муж спокойно разувается, что-то там говорит, а я стою на пороге и у меня дар речи пропал. Вот думаю попала. Реально было очень неприятно. Правда потом оказалось что то была не свекровь, а ее сестра и у нее что-то побежало на плите, но все равно, впечатление так себе.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:16
Ответ длявсегдаДаДа
У селюков вечно проблемы какие-то надуманные
А хто в цій темі селюк?😂
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:17
Ответ длядамаАмстердама
У нормальных людей, когда они себя нормально ведут, не возникает таких конфликтов. Вот что ее вообще притянуло с утра к сыночке, с собакой еще. А тянет, когда нет своей жизни личной, и когда хочется отравлять жизнь других.
ЯниЯ• 29 марта в 09:18
Автор, ви у себе дома робите, що хочете. Ви не зобов´язані кружити свою свекруху і вести милі розмови, у неї ще є син. За порівнювання і критику дитини, я б ще висловила своє фе.
всегдаДаДа• 29 марта в 09:18
Ответ длядамаАмстердама
А хто в цій темі селюк?😂
Вся Семейка Адамсов автора
дамаАмстердама• 29 марта в 09:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Що значить притягнуло?
Ви старпост читали?
Чи вам неважливо подробиці? Головне, що в темі є свекруха 😂 значить винна вона
Ви старпост читали?
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:20
Ответ длядамаАмстердама
Що значить притягнуло?
Ви старпост читали?
А вы читали? То и значит.
Маленький ребенок в доме, надо еще собаку приволокти, и ждать, может пометит где то, может насрет.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:20
Ответ дляЯниЯ
Чого автор така нормальна живе з таким ненормальним? За чумадани і до мами відправила - і живи собі далі щасливо
дамаАмстердама• 29 марта в 09:20
Ответ дляСвисток ля-минор
А вы читали? То и значит.
То читайте
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:23
Ответ длядамаАмстердама
То читайте
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
Ну это ошибка автора. Могли бы и не соглашаться. Вот автор боится сказать нет, а свекровь, взрослая женщина, по идеи должна быть мудрая, не боится колупать ей мозг. Прекрасно осознавая, что она спецом тролит невестку.
ЯниЯ• 29 марта в 09:23
Ответ длядамаАмстердама
А з чого ви взяли, що чоловік ненормальний?. У мене такі ж свекри приблизно. У них і пасивна агресія і активна. Чоловік з ними постійно в конфлікті через це. Він рано сепарувався від батьків і цих заскоків не має.
Сонячний день• 29 марта в 09:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Цікаво, де саме ви побачили агресію? Та перекручування слів?
Не приглашайте в дом неприятных вам людей
дамаАмстердама• 29 марта в 09:24
Ответ дляСвисток ля-минор
А вы читали? То и значит.
Автор дуже розумна - тому каже НІ. У нас маленька дитина, до нас не можна ні вам ні вашій собаці.
А синачка може до вас приїхати, якщо він вам потрібен.
Слабо так? Ну радять же тут - ти господарка і не повинна скакати перед свекрухою у неї є син.
То в чому проблема? Прояви себе одразу.
Навіщо давати згоду на те,що ти не хочеш?
То в чому проблема? Прояви себе одразу.
КротоТо• 29 марта в 09:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Де була провокація? Я привіталася, що я не правильно зробила?
Вчіться small talk)) вам пригодиться в житті і менше конфліктів буде
дамаАмстердама• 29 марта в 09:25
Ответ дляЯниЯ
Почитайте коментарі.