З вишневого садка• 29 марта в 08:15

Як ви б відреагували на таку поведінку свекрухи?

Свекруха захотіла приїхати до нас в гості. Не дивлячись на попередні конфлікти з її боку, ми погодилися. Вона взяла з собою собаку, хоча могла залишити її вдома. Наполягала коли вона до нас приїде, то гуляти на вулиці. На вулиці було прохолодно, а у нас маленька дитина. Тому ми запросили її до себе в квартиру. Вона зайшла і коли побачила молодшу мою сестру, яка на той час у нас гостювала вдома, то миттєво перекосилась в обличчі. Я вийшла привіталася «Доброго дня. », і пішла поставити телефон на зарядку в іншу кімнату, потім пішла мити руки в ванну кімнату і чую, дикий виск « О, бл@ть, це так невістка свекруху зустріла, я тут лишня, мене тут ніхто не чекає, чому ти не сказав, що у вас гості? Я б не приїхала.»Мій чоловік відповів, що я просто без настрою. Це було дійсно так, на погоду у мене боліла дуже голова. Свекруха сказала «ну то потрібно було сказати, ми б приїхали коли в неї буде настрій.» Потім чоловік залітає в кімнату до мене і починає говорити, що я не так привіталася і тд… хоча я дійсно не розумію, що в привітанні «доброго дня», не так?Потім вона в моїй присутності хотіла мене спровокувати на конфлікт. Коли чоловік сказав головне, щоб собака не нашкодила в квартирі, вона відповіла, що «я приберу і можу вам ще поли помити.»Тобто натяк, що у нас грязні поли. Я погана хазяйка? Пасивна агресія з її боку в мою сторону?До слова, підлога миється у мене кожного дня.Потім чоловік сказав, що якось у нас зʼявилися таргани і ми з ними боролися, вона сказала «ой, а у мене немає, я такими засобами хімічними мию, що в нас їх ніколи не буде.»Знову натяк, що я не хазяйка. Але знову ж таки, я прибираю кожного Божого дня. Квартира реально чиста. Я зрозуміла, що вже не витримую і вийшла розмовляти на балкон по телефону. З ними залишилася моя сестра і поки мене не було, свекруха ні разу нічого такого більше не сказала, не про підлогу, не про щось інше. Тільки в моїй присутності -це говорилося. І був незадоволений вираз обличчя. Постійно порівнювала нашу дитину з дітьми своїх знайомих, що він не розмовляє, не любить малювати і тд. Була критика мене, як матері. Я вважаю, що вела себе гідно, я не піддалася на провокації, не образила її, не почала сварку і тд. Порадьте, що робити в такому випадку? Як би ви вчинили?
Булькаю• 29 марта в 08:37
Ответ дляРаздражевская
+100, висмоктано з пальця.
Ну темы такие обычно классно залетают здесь

Крем для арбуза• 29 марта в 08:38
Ответ дляЗ вишневого садка
З ними був мій чоловік. Вони розмовляли. Я сказала, що зараз повернуся. В чому проблема?
Это выглядит некрасиво. Вы и муж - хозяева дома. Гостей встречать нужно вместе, тем более это ж не чужие люди. Поставили бы тел через 5 минут, когда она прошла бы уже в комнату. Вы своим поведением показываете свое пренебрежение.
Тишком_нишком• 29 марта в 08:38
Ответ дляКрем для арбуза
Да только тут невестушку нужно песочить. Невоспитанная хамка.
Так в 90% случаев авторы подобных тем сами очень мерзкие людишки
Нагайна• 29 марта в 08:45
Название темы нужно поменять, вместо ’свекрухи’ - ’невестки’
Друг бобер• 29 марта в 08:48
Більше її у мене в хаті не було б
Роза в вазі• 29 марта в 08:50
Які нудні тролі пішли. Автор, тренуйтеся ще.
Свисток ля-минор• 29 марта в 08:55
Выход из проблемы, автор, там же, где и вход.
Ваша ошибка *Не дивлячись на попередні конфлікти з її боку, ми погодилися*
А не пригодились бы, и не была бы этой ведьмы, которая намеренно отравляет вам жизнь. Специально и с большим удовольствием.
ПодругаМужа• 29 марта в 08:59
Всегда, в каждом тексте, как только свекровь звонит или приезжает. Невестка всегда занята.
Но вы реально её проигнорировали, брякнули добрый день и прошли мимо. Делая вид, что она некстати
Anna -d11e• 29 марта в 09:00
Застостосуйте до свекрухи техніку ’ сірого каменю’

Свисток ля-минор• 29 марта в 09:01
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та не, автор. Вы ж с первых минут начали ее провоцировать. Странно что в своем ’здрасти’ вы намеков не видите а в рассказе про полы или других детей узрели обиду
Вот это - здрасьте, изначально выходит, когда человек понимает, что приехала проблема. Которая ее спецом будет троллить, унижать, подковыривать любую ранку гвоздиком.
По хорошему с такими свекрухами надо общаться исключительно зеркально. - та от вас даже тараканы сбежали, уже. Та где у вас чисто было, ноги пришлось отмывать 2 раза. Когда таким язвам отвечаешь так же, они тут же падают в позицию жертвы.

Но это приходит с опытом и накопившимся раздражением.
А пока молодая и скромная, самый лучший выход под любым предлогом вообще из дома тикать. Взяла сестру и пошли в кино, в кафе, погулять, провести хорошо время, а не вдыхать этот яд зависти от злобной тетки
дамаАмстердама• 29 марта в 09:03
Ответ дляБулькаю
Я вижу от вас агрессию и переворачивания ее слов с ног на голову
І я вперше хочу підтримати свекруху 😂
tereska• 29 марта в 09:04
Автор, забийте та відстороніться. Ви її дратуєте і вона буде принижувати та маніпулювати при можливості.
Це такі люди, якім все всі винні.
Живіть своїм життям і не реагуйте на її репліки, це така «базарна баба» і вона не зміниться ніколи. Буде при нагоді увесь час вас «кусати», тим паче при чоловікові, щоб показати «яке …овно» грубо кажучи, він вибрав.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:06
Ответ дляЗ вишневого садка
Та в тому ,що елементарно порівняйте - зустріти людину і віднести телефон на зарядку. Що з цього може почекати?
дамаАмстердама• 29 марта в 09:08
Чоловік також фантастично - чарівний ---
У неї немає настрою. На перший хвилині таке почути.
Я б реально розвернулася і поїхала додому. Ким би я не була - чи теща, чи свекруха.
всегдаДаДа• 29 марта в 09:14
У селюков вечно проблемы какие-то надуманные
Найщасливіша• 29 марта в 09:15
Приехала я впервые в гости к тогда еще будущей свекрови на смотрины, так сказать. Позвонил муж в звонок, открывает двери женщина, смотрит на нас, здоровается и уходит на кухню. Муж спокойно разувается, что-то там говорит, а я стою на пороге и у меня дар речи пропал. Вот думаю попала. Реально было очень неприятно. Правда потом оказалось что то была не свекровь, а ее сестра и у нее что-то побежало на плите, но все равно, впечатление так себе.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:16
Ответ длявсегдаДаДа
А хто в цій темі селюк?😂
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:17
Ответ длядамаАмстердама
У нормальных людей, когда они себя нормально ведут, не возникает таких конфликтов. Вот что ее вообще притянуло с утра к сыночке, с собакой еще. А тянет, когда нет своей жизни личной, и когда хочется отравлять жизнь других.
ЯниЯ• 29 марта в 09:18
Автор, ви у себе дома робите, що хочете. Ви не зобов´язані кружити свою свекруху і вести милі розмови, у неї ще є син. За порівнювання і критику дитини, я б ще висловила своє фе.

всегдаДаДа• 29 марта в 09:18
Ответ длядамаАмстердама
А хто в цій темі селюк?😂
Вся Семейка Адамсов автора
дамаАмстердама• 29 марта в 09:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Що значить притягнуло?
Ви старпост читали?
Чи вам неважливо подробиці? Головне, що в темі є свекруха 😂 значить винна вона
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:20
Ответ длядамаАмстердама
Що значить притягнуло?
Ви старпост читали?
А вы читали? То и значит.
Маленький ребенок в доме, надо еще собаку приволокти, и ждать, может пометит где то, может насрет.
дамаАмстердама• 29 марта в 09:20
Ответ дляЯниЯ
Чого автор така нормальна живе з таким ненормальним? За чумадани і до мами відправила - і живи собі далі щасливо
дамаАмстердама• 29 марта в 09:20
Ответ дляСвисток ля-минор
А вы читали? То и значит.
То читайте
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
Свисток ля-минор• 29 марта в 09:23
Ответ длядамаАмстердама
То читайте
МИ ПОГОДИЛИСЯ.
Чи то не видно?
Ну это ошибка автора. Могли бы и не соглашаться. Вот автор боится сказать нет, а свекровь, взрослая женщина, по идеи должна быть мудрая, не боится колупать ей мозг. Прекрасно осознавая, что она спецом тролит невестку.
ЯниЯ• 29 марта в 09:23
Ответ длядамаАмстердама
А з чого ви взяли, що чоловік ненормальний?. У мене такі ж свекри приблизно. У них і пасивна агресія і активна. Чоловік з ними постійно в конфлікті через це. Він рано сепарувався від батьків і цих заскоків не має.
Сонячний день• 29 марта в 09:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Цікаво, де саме ви побачили агресію? Та перекручування слів?
Не приглашайте в дом неприятных вам людей
дамаАмстердама• 29 марта в 09:24
Ответ дляСвисток ля-минор
А вы читали? То и значит.
Автор дуже розумна - тому каже НІ. У нас маленька дитина, до нас не можна ні вам ні вашій собаці.
А синачка може до вас приїхати, якщо він вам потрібен.
Слабо так? Ну радять же тут - ти господарка і не повинна скакати перед свекрухою у неї є син.
То в чому проблема? Прояви себе одразу.
Навіщо давати згоду на те,що ти не хочеш?
КротоТо• 29 марта в 09:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Де була провокація? Я привіталася, що я не правильно зробила?
Вчіться small talk)) вам пригодиться в житті і менше конфліктів буде
дамаАмстердама• 29 марта в 09:25
Ответ дляЯниЯ
Почитайте коментарі.