Гомосноб• 29 марта в 17:09

Працюю в дуже забезпеченій сімʼї, на рахунок економії.

Дівчатка читаю в темах,на рахунок кави що беруть з собою з дому забезпечені люди,або економія на чомусь,якщо люди реально забезпечені,цього взагалі нема,такого поняття.І зразу пишу ,це не держслужбовці ,підприємці з сучасних технологій.
ХвилювАллочка• 29 марта в 18:44
Ответ дляГомосноб
В сусідніх темах пишуть дівчата що добре заробляють,але каву і смаколики беруть з собою,не роблять так багаті люди.
Вы сделали вывод по людям у которых работаете ,вам пишут люди исходя из своих знакомых

ВыФсеВрете• 29 марта в 18:51
Вы работаете на тех кто не копит на квартиру или дом. Эти люди проводят сделку и покупают дом. Не путайте. Это разные люди)
Меломанка Маланка• 29 марта в 18:54
поэтому они и богатые
Вредняжка• 29 марта в 19:03
Ответ дляПупс
так, я підліток 90тих і дитина початку 80тих.
у мене сильний перекіс як на мене при моєму доході. і це дохід просів з війною, раніше дохід був стабільно мінімум 5т.євро, з річними бонусами і до 10т.
я купую по акціях, заходжу в секонди (раніше в кучі, зараз доросла до секонду на вішалках. ). Відпочинок завжди бюджетний, ті ж 5 зірок в Єгипті чи Туреччині, но по мінімальній ціні і прошу спочатку озвучити акційні пропозиції,
З ШІ колись спілкувалася на цю тему, і він сказав, що одні люди получають джен від нової сумки, а я від інвестиції і я нормальна..но він тріпло і підлабузник , тому в його слова я не дуже повірила..
Как же мерзко
Акуна_Матата• 29 марта в 19:17
Ответ дляГомосноб
И шо? Все, кто берут свой кофе, недостаточно богаты? Нужно не брать с собой, а покупать где-то, чтоб казаться достаточно богатым?
Mary_40• 29 марта в 19:33
Ответ дляПросто каралева
Возможно вы не так поняли посыл в других темах.
Богатые люди не экономят - у них просто нет привычки выпячивать свою обеспеченность (по крайней мере за границей такой менталитет).
Они не покупают дорогие вещи просто потому что это статус, они покупают всё что им нужно когда есть необходимость.
Про экономию - это скорее насчёт среднего класса.
Я тоже отношусь к таким ’эконам’.
Я крайне редко покупаю кофе или какие-то вкусняшки в кафе или кофейне.
На работе и дома есть кофемашина, для чего мне ’кормить’ кофейню?
Обед в офис как правило беру из дома, редко хожу в кафе - по той же причине.
За мясом в супермаркет захожу после 20:00 когда там скидка, и т.д.
Кому ты это покажется странным, кто-то скажет нужно жить здесь и сейчас...
Боюсь если я буду ’жить здесь и сейчас’ я не вытяну все свои потребности.
А так у меня своя купленная, квартира в столице, хороший ремонт, неплохая машина, интересная работа.
Мечтаю купить ещё одну квартиру - собираю деньги.
Для меня это важнее чем последний iPhone, кофе в кофейне, обеды в кафе или походы в ресторан на выходных.
Это не ми ддл. Если ты в поездке вышел погулять какое кофе? Вы бываете тольелтдома и на раьоте и все?
Куча мест где попить кофе, дале елгла иду на работу. С собой обед не беру, это крайне не удобно. Надо приготовить, потом часто на работе уже этого не хочется. Беру в крайнем случае когда нп буду выходить с работы.
Пупс• 29 марта в 19:38
Ответ дляВредняжка
Как же мерзко
що саме?

Перемелица• 29 марта в 20:02
Ответ дляРубаю олівлє
Правду ви написали.
Зараз рідко чи майже ніде нема доброї кави
Та так, по ресторанах ходжу, фігня повна, про ларьки , навіть, немає чого казати
Рубаю олівлє• 29 марта в 20:04
Ответ дляПеремелица
Погоджуюсь
Зараз добру каву не знайти
А з тих ’ кава з собою ’ взагалі не варто пити
tereska• 29 марта в 20:25
Вдома капсульна кавоварка, мене влаштовує повністю. На роботі професійна, закупили кави в зернах і пʼємо її.
Тарабарщина• 29 марта в 20:41
Ответ дляГомосноб
І я про те,вони не зашорені,і каву жінці в якої я працюю для мене зробити не проблема,я до того що дійсно забезпечені взагалі ні на чому не економлять.
На Вас такой, маю надію
Щира українка• 29 марта в 22:04
Ответ дляГомосноб
Ну эти конкретные не делают, а другие какие-то - могут делать, все люди разные. В чем суть темы?
Херсон це Україна• 30 марта в 08:30
Ответ дляЛипка-прилипка
У них на работе кофемашина стоит со своим любимым кофе.
Они поддерживают малый бизнес, купуя каву в кав´ярні
І до речі деколи просять налити в їх термочашку, можливо тому хтось і думає в офісі, на роботі, що шеф з домашньою кавою.
Херсон це Україна• 30 марта в 08:32
Ответ дляГомосноб
Так це не про економію, це про звички, вподобання людей.
Херсон це Україна• 30 марта в 19:07
Ответ дляГомосноб
Так ,чим дуже задоволена,і впевнена що заробляю в рази більше вас
Незабаром зможете собі дозволити каву з кав´ярні, а не з дому.))