Пупуговка• 30 марта в 00:36

Що робити якщо підліток погано харчується?

Щось там вагу набирає, щось там їсть, але погано. Дуже погано.
То сухарики сама по жарить, то печиво спече. Овочі, фрукти майже не їсть…
Молочку творог чути не хоче
Мʼясо тільки в бургерах.
Бургери робить сама
Мене це страшенно злить.
Мене це вибиває з колії
Як не думати про це?
Нічний дожор• 30 марта в 01:15
Ответ дляПліснявілий сир
С 15 лет работала. Ну пока жила с родителями, то мама готовила в основном. С ложки не кормили, разумеется. Просто вопрос же в другом. Автор говорит что не хочет есть. Но если она сама себе готовит, то в чем проблема тогда. Может не хочет суп или котлеты. Но ела бы отбивные и пюре. А вообще проблемы я не вижу, наоборот круто же, что сама себе готовит что хочет
Я тоже за самостоятельность.
У меня просто было строгое воспитание. На меня отчасти наседали чтобы ела насильно из-за спорта и недобора каллорий, но если я противилась - меня привлекали к умственному и рабочему/физическому труду. И если утомлялась и становилась голодной, еду себе уже ту, которая есть приходилось разогревать себе самой.
Дисциплина и уважение к еде нам прививали с детства.

Кашпо• 30 марта в 01:24
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Тем более обратитесь к специалисту, особенно если месячные пропали и не ест при вас, либо говорит, что толстая
Бабо-лебідка• 30 марта в 05:28
Ответ дляМальчижка
Мне кажется, все подростки плохо питаются, я помню, что в подростковом возрасте очень много ела, могла сковородку отбивных мама съесть и на ночь тоже
І це ви називаєте погано? У всякому разі краще, ніж якісь сухарики і печиво за вихідні... Підлітки, навпаки, їдять все і багато, як правило.
Бабо-лебідка• 30 марта в 05:29
Ответ дляПотужна махіна
Чого так перейматися? На такому харчуванні скоро заробить собі гастрит або проблеми з підшлунковою, посидить на дієті паровий з пару місяців і почне потім нормально харчуватись. У підлітків все через власні набити шишки.
Ага, а лікувати й готувати їй дієтичне повинна буде мама.
Курочка-чубаточка• 30 марта в 06:36
Так же само...мою еду ест иногда в первый день, с пылу-жару)купила сейчас витамины Супрадин, знаю сама с утра не выпьет, то даю по вечерам...
Доль Чекомбана• 30 марта в 08:12
Ответ дляЦветочница
Культура питания прививается с самого детства
ША! я прийшла!• 30 марта в 09:31
Ответ дляЦветочница
Не завжди. В мене в малої в 15 років був заскок по їжі. І ми нічого не могли вдіяти. Хоча ми харчуємось правильно, я багато готую сама. Дійшло до того, що в неї зникли місячні. Я повела до гінеколога, то лікар як почув про її харчування таких люлів виписав, що капець. Мама каже, то дурня для підлітка. А ось стороння людина пістона вставила, то подіяло.
Потужна махіна• 30 марта в 10:25
Ответ дляБабо-лебідка
Чому мама? Дівка вже доросла, любить експериментувати на кухні, бургери робить і парову котлету зробить, не велика це наука.
НаБалКоніХодять• 30 марта в 11:27
Моя з дитинства погано їла. В підлітковому віці це набрало взагалі якихось дурних форм. Два рази в школі втрачала свідомість, бо була голодна. При рості 175 см важила 46 кг. Лікар сказав, що покладуть в лікарню і годуватимуть через зонд. Злякалася і почала їсти. Потім мені призналася, що не їла, бо боялася потовщати.