Аноним ФЕЯ• 30 марта в 12:16
Дівчата я почала збирати гроші …
Не знаю що сталося зі мною, але відкладаю і тупо шкодую собі щось купити. Відкладаю багато, не в гривні.
Завтра зарплата в мені можливо треба було б сумочку нову, але ні- відкладу.
Я також ніколи не була.
Просто боюся витрачати і тупо шкодую собі.
Я також ніколи не була.
Корсет_на_шурупах• 30 марта в 15:36
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мені 36, чоловіку 42.
Поки не ставлю цю ціль першочергово, але подумки кома у голові стоїть. Буде можливість щось купити, купимо. Трошки гроші відкладаємо. Ні то ні. Зараз хоч би просто дахом не поїхати)))
Про дах це точно)
Тишком нишком• 30 марта в 15:36
Ответ дляРаботать надо
В мене є декілька прикладів. Подруга моєї мами - ніколи нічого не відкладала, часто позичала гроші до зарплати, тому що зараз щось конче потрібно (пальто модне, книга нова, шпалери дефіцитні імпортні). І так все життя. І вона і зараз в свої 70+ активна, щаслива, модна і весела. Мої батьки - частково відкладали і багато витрачали, і на відпочинок дорогий, і на одяг імпортний, і на багато чого ще. Батьки мого чоловіка - все життя по максимуму відкладали, нікуди не їздили відпочивати, хіба що в профсоюз й пансіонат на річці на 10 днів. І мені реально шкода свекруху, вона так і не отримала задоволення від життя, тому що наче гроші і були, а жили все одно настільки економно, що наче тих грошей і не було. В неї не було гарних суконь, вона всі свята стояла біля плити, бо в ресторані дорого. Навіть на весілля старшого сина сама з подругами готувала стіл. Нащо воно таке життя потрібне?
Хто утримує подругу вашої мами?
Позичав ваш батько? Ким ваші батьки працювали при совку?
Всюди влазю• 30 марта в 15:50
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо людина працює на роботі, то одягу потрібно достатньо
Достатньо - це скільки? Ось лежали в мене в шафі 5 пар джинс, 2 прибрала, бо не ношу, ще одну куплю іншого фасону. Верхів багато, але ж знову носиться 2-3 светри, 2-3 лонги, пара сорочок. Взуття 5 пар на весну, носиться тільки 2. Сумок штук 5.
А соцмережі навʼязують більше і більше, вже в тренді і червоні джинси потрібні і білі і з принтом. Воно потім просто лежить, не вистачає часу все носити.
Все буде• 30 марта в 16:04
Ответ дляРаботать надо
А не факт, що те бажання прийде. Людина звикне так жити і потім не встигне озирнутися, як вона вже стара і їй та сумочка нафіг не потрібна
От в мене вже такий стан зара, що нічого не хочеться і непотрібно.
ФсеСама• 30 марта в 16:06
Ответ дляРаботать надо
Так їй вона і зараз не потрібна. Була б потрібна, то купила б
Работать надо• 30 марта в 16:06
Ответ дляВсе буде
Ну що я можу сказати 🤷♀️ русня зробила свою чорну справу і забрала в українців радість життя. Ось так і підкорюють мирне населення, якщо не можуть бойовими діями знищити або окупувати всі території
Королева Сарказма• 30 марта в 16:10
Ответ дляВсюди влазю
У мене брюк багато різного фасону, светрів мабіть 15, рубашки, блузи, спортивний одяг на вихідні, джинсів троє, плаття.
Всюди влазю• 30 марта в 16:13
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо ви не будете купувати нового рік, вам вистачить?
Королева Сарказма• 30 марта в 16:14
Ответ дляВсюди влазю
Мені вистачить але я не можу носити одне роками, щоб покашлатилось, щось погано сидить, не подобається, приїлось, завжди щось викидаю і купую нове
Ума Палата• 30 марта в 16:53
Я такая же.) Мне покупка валютьі еще с юности приносила намного больше счастья чем покупка кофточки
Все буде• 30 марта в 16:55
Ответ дляРаботать надо
Можливо і русня, а можливо і вік, особисті питання і проблеми.
Ума Палата• 30 марта в 17:01
Ответ дляРаботать надо
Не вірте. Але багато хто в радянські часи відкладав «на книжку», частину зарплати несли в сберкасу, тоді так прийнято було. І потім в 90-і ці гроші згоріли. А звичка відкладати залишилась, але вже вдома, в шкатулочку, в $.
На старість накопичити неможливо. Хіба що придбати пару квартир під оренду і мати з цього трохи прибутку
Чому неможливо? Якщо долар був по 5, тепер по 45
Ума Палата• 30 марта в 17:02
Ответ дляРаботать надо
Вона активна і весела, але хто сказав що здорова? Жовчний їй видалили давно, напевно років 20 тому, приймає ліки від тиску. Але вона в свої роки зберігала радість від життя, вона живе, тому що з молодості звикла радіти життю, а не відкладати і чогось чекати. Я ось про це. Розумієте?
Вона радісна від того,що нічого поки що не болить- доживете,тоді зрозумієте
Вапщета• 30 марта в 17:03
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я подорожую, релакси, спа. Але от купувати речі- шкодую.
И в чем проблема? Я тоже не покупаю надцатую сумку (тех что есть хватает). Массаж, косметолог, спорт , отдых и тп -это не жалко.
Вапщета• 30 марта в 17:08
Ответ дляРаботать надо
Есть у автора путешествия , релаксы, спа. Ну не придёт желание новой сумки -и что?
Вапщета• 30 марта в 17:11
Ответ дляБез Баяна
Тоб то ви на релакси і спа ходити в єдиних джинсах з секонхенда?
У большинства дома шкаф -личный секондхенд. Когда началась война, я два года не покупала вещи. И не переносила ни одежду, ни обувь
Работать надо• 30 марта в 18:13
Ответ дляВсе буде
Вік звісно має значення. А особисті питання теж залежать від загальних обставин, від того що війна пʼятий рік. Погодьтеся, старіти, переживати конфлікти в родині або на роботі в мирний час та на тлі хронічного стресу через війну це дві великі різниці
Шукаю трусики• 30 марта в 19:55
Ну так смотря что вас больше радует. Если отложенные деньги вас радуют больше чем купленная сумочка, откладывайте на здоровье. Могу вас понять, я сейчас тоже больше на деньгах зациклена, хоть раньше тоже не тратила налево и направо.
Аноним ФЕЯ
• 30 марта в 19:56
Ответ дляШукаю трусики
Так, дуже гріють мою душу. Знаю що десь якщо шо звалю і буду жити якийсь час спокійно.
Шукаю трусики• 30 марта в 19:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вот, у меня те же мысли, поэтому и не хочется вам покупать сумку. Меня это не беспокоит, если я не потратила лишнего, сплю спокойнее.
Ухахайкина• 30 марта в 20:02
Ответ дляРаботать надо
🤦♀️ та за який чужий рахунок? Вона позичала гроші і віддавала, не треба нічого вигадувати, чого не було.
Знаєте, це досить хороший підхід, якщо є в кого позичити. Якщо комусь з моїх близьких знадобиться -прмйдуть до мене. Інше питання до кого мені іти, якщо що? Там же всі ’щасливі і легкі’. Добре жити, якщо поряд є така економна ідіотка.
Все буде• 30 марта в 22:06
Ответ дляРаботать надо
Це правда !!!! ((((