Аноним ФЕЯ• вчера в 12:16

Дівчата я почала збирати гроші …

Не знаю що сталося зі мною, але відкладаю і тупо шкодую собі щось купити. Відкладаю багато, не в гривні.
Завтра зарплата в мені можливо треба було б сумочку нову, але ні- відкладу.
Я також ніколи не була.
Просто боюся витрачати і тупо шкодую собі.
Добрая свекровь• вчера в 12:17
Збираєте на щось чи просто так?
Гуляю босоніж• вчера в 12:17
а дарма, має бути винагорода за працю.
Краще визначте суму для заощаджень і суму для забаганок.
Пишу з калідору• вчера в 12:17
Не вижу проблемы. Ладно бы тратили, а так деньги же сохраняются
БершкомангоЗар• вчера в 12:17
Такі часи , правильно робите
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:18
Ответ дляДобрая свекровь
Збираєте на щось чи просто так?
Чіткої мети немає(
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:18
Ответ дляГуляю босоніж
а дарма, має бути винагорода за працю.
Я себе винагороджую. Я не бідно живу.
Метелики на душі• вчера в 12:18
Ну якщо без сумки можна обійтися - не проблема. Якщо сумка порвалася і ви її степлером скріпили - проблема.
Играю у края• вчера в 12:19
Это классно
Я тоже так хочу
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:19
Ответ дляМетелики на душі
Ні звісно. Маю сумки.
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:19
Ответ дляИграю у края
Это классно
Я тоже так хочу
Але так і життя може пройти
Отчебучкина• вчера в 12:20
Нічого страшного,раніше витрачали,а зараз спробуйте відкладати,а далі вирішите як вам краще
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:20
Ответ дляОтчебучкина
Дякую
Летала_НаМетле• вчера в 12:20
СКолько мутишь в месяц?
Lydmila408• вчера в 12:20
Це старість
Гуляю босоніж• вчера в 12:20
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я себе винагороджую. Я не бідно живу.
Ви ж у пості написали - тупо шкодую собі щось купити.
де тут про винагороду?
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:20
Ответ дляЛетала_НаМетле
СКолько мутишь в месяц?
Ви з СІЗО пишите ? Чи з камери ?
автор Аноним ФЕЯ • вчера в 12:21
Ответ дляГуляю босоніж
де тут про винагороду?
Я подорожую, релакси, спа. Але от купувати речі- шкодую.
Отчебучкина• вчера в 12:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую
А з приводу життя пройде,то воно і з новою сумкою проходить також,але в наш час краще мати запас грошей ніж сумок
Работать надо• вчера в 12:21
Ответ дляГуляю босоніж
а дарма, має бути винагорода за працю.
💯 не можна постійно економити на собі. Відкладати це добре, але і не обмежувати. Гроші заробляються щоб жити, щоб їх витрачати. Тобто працюють щоб жити, а не живуть щоб працювати
успокойте_Меня• вчера в 12:22
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я себе винагороджую. Я не бідно живу.
Не бідно , це як ?
Работать надо• вчера в 12:25
Ответ дляБершкомангоЗар
Такі часи , правильно робите
Навпаки, зараз такі часи, що треба жити і отримувати від життя максимум задоволення, тому як завтра може не настати. В протилежному випадку можна все життя жити, економити і чекати гарних часів, але коли вони настануть (якщо взагалі настануть), то може виявитись, що вже людині нічого не потрібно і життя прожите дарма
Гуляю босоніж• вчера в 12:23
Ответ дляРаботать надо
в мене був такий період - швидко вигоріла. Склала непогану суму.
А потім спробувала просто так купити собі букет різнокольорових квітів в день зарплати як винагороду))) мені було так приємно як ніколи)
Леди_на_драндулете• вчера в 12:29
Я теж збираю. Але намагаюся і не забувати зараз жити. Хоча шкода грошей
ФсеСама• вчера в 12:30
Ответ дляПишу з калідору
Придет желание - потратить всегда успеет
Голубка миру• вчера в 12:30
Надеюсь не в долларах? Скоро обвалится.
Гуляю босоніж• вчера в 12:31
Ответ дляГолубка миру
Надеюсь не в долларах? Скоро обвалится.
звідки інфа?
Зайканалужайке• вчера в 12:31
Ответ дляГолубка миру
Надеюсь не в долларах? Скоро обвалится.
Уже сто лет как обваливается )
Работать надо• вчера в 12:32
Ответ дляГуляю босоніж
В мене є декілька прикладів. Подруга моєї мами - ніколи нічого не відкладала, часто позичала гроші до зарплати, тому що зараз щось конче потрібно (пальто модне, книга нова, шпалери дефіцитні імпортні). І так все життя. І вона і зараз в свої 70+ активна, щаслива, модна і весела. Мої батьки - частково відкладали і багато витрачали, і на відпочинок дорогий, і на одяг імпортний, і на багато чого ще. Батьки мого чоловіка - все життя по максимуму відкладали, нікуди не їздили відпочивати, хіба що в профсоюз й пансіонат на річці на 10 днів. І мені реально шкода свекруху, вона так і не отримала задоволення від життя, тому що наче гроші і були, а жили все одно настільки економно, що наче тих грошей і не було. В неї не було гарних суконь, вона всі свята стояла біля плити, бо в ресторані дорого. Навіть на весілля старшого сина сама з подругами готувала стіл. Нащо воно таке життя потрібне?
Работать надо• вчера в 12:33
Ответ дляФсеСама
А не факт, що те бажання прийде. Людина звикне так жити і потім не встигне озирнутися, як вона вже стара і їй та сумочка нафіг не потрібна
Без Баяна• вчера в 12:34
Ответ дляАноним ФЕЯ
Але так і життя може пройти
Як так? Якщо ви живете не бідно, маєте все необхідне?