Пишу, не читаю• 30 марта в 16:52
В магазине мЕтро панетоне с начинкой 900 грамм по 375 гривен. Они вкусные?
Оце фіфа• 30 марта в 16:58
Ответ дляКупи слона
Вообще в принципе
З справжніми італійськими ,які я їла - не смачна
Але вона дешева, тому можна купити щоб спробувати чи вам смачно чи ні
Купи слона• 30 марта в 16:58
Ответ дляОце фіфа
Страна-производитель Италия
МаксХмара• 30 марта в 17:01
Дивне запитання, але можливо хтось підскаже з якою начинкою самий смачний панетоне? Вирішила в цьому році купити замість пасочки, але я їх ніколи не їла то навіть і не уявляю що краще. Фісташковий, тірамісу, лимонний, шоколад, чи ванільний? Щоб не дуже солодке та приторне. Дивилась на такі як на фото.
Оце фіфа• 30 марта в 17:01
Ответ дляКупи слона
Страна-производитель Италия
Вони там теж не всі смачні.
Анонім Секретар• 30 марта в 17:02
Зачем вам то тесто с кремом с транс жирами
Берите наши пасочки )
Дуб береза• 30 марта в 17:03
Мне как-то из Италии передали панетонне с фисташковой начинкой. Начинку не положили)
МаксХмара• 30 марта в 17:06
Ответ дляКупи слона
Та какой именно, автор партизан, не колется
Та скоріш за все це такий як на моєму фото, бо вчора дивилась які ціни на них і бачила що в метро він 375 грн. І є декілька смаків.
Купи слона• 30 марта в 17:06
Ответ дляМаксХмара
Состав не очень, на маргарине и пальмовом жире
Оце фіфа• 30 марта в 17:08
Ответ дляАнонім Секретар
Берите наши пасочки )
Там ще й термін придатності 1 рік
МаксХмара• 30 марта в 17:13
Ответ дляКупи слона
Дякую. А не знаєте які більш менш смачні?
Купи слона• 30 марта в 17:15
Ответ дляМаксХмара
А не знаю, я сама пеку паски, когда не лень,мои нравятся
Всміхайлик• 30 марта в 17:18
Ответ дляМаксХмара
В Авроре они по 250
Мэри Попкинс• 30 марта в 17:18
Ответ дляАнонім Секретар
Берите наши пасочки )
В иагазинах пасочки склад треш.
Ті, що в кондитерських ціна тумач. 600 грн за 700 грам паски.
Анонім Секретар• 30 марта в 17:21
Ответ дляМэри Попкинс
В иагазинах пасочки склад треш.
Да, в прошлом году был ужас
Надо искать хорошие либо самой испечь, не так сильно это и сложно, тем более свет есть уже
Мэри Попкинс• 30 марта в 17:23
Ответ дляАнонім Секретар
Да, в прошлом году был ужас
Цього року те саме. Я вже декілька прочитала склад. Ну блін, мілким шрифтом простиня
Белоснежко• 30 марта в 17:23
Ответ дляАнонім Секретар
Берите наши пасочки )
Наши ’кексы’ тоже продают с транс жирами
Пишу, не читаю
• 30 марта в 17:27
Ответ дляКупи слона
Тирамису и шоколадный
Анонім Секретар• 30 марта в 17:27
Ответ дляМэри Попкинс
Удешевление продукта налицо…
Пусть сами такое едят. Мы не должны голосовать гривной за это
Сама собі лікар• 30 марта в 17:29
Ответ дляМаксХмара
Я за кордоном і перекуштувала їх немало. На мій смак самі смачні з родзинками і цукаткми, вони вологі і не приторно солодкі.
Донька любить з шоколадними краплями (мені здається Рошен перед війною щось подібне випікав).
Ті що з кремом, нам всі попадалися з сухим тістом. А я люблю вологі.
Пишу, не читаю
• 30 марта в 17:40
Ответ дляСама собі лікар
Рошен и сейчас выпекает