Перловая Кашка• 30 марта в 21:35

Якщо були дуже близьки з померлою людиною

Якщо при житті ви були дуже близьки духовно, мовчки або з полу слова розуміли один одного, одночасно починали говорити, коли в думках думав про цю людину - вона дзвонила і казала, відчула, що хочу тобі подзвонити. Коротше, мали глибокий емоційний зв´язок, відчували одне одну. І ось однієї з них не стало. Чи буде вона приходити у снах, про щось попереджати, коли треба остерігати або просто щось розказувати, ну знаєте....типу янгола охоронця чи шось таке, чи зв´язок втрачається хоч був і сильний? Знаю просто багато історій, де люди просто знали людей і вони все одно до них приходили, попереджали...або....ось реальна історія, пару років тому, у моєї подруги не стало чоловіка, через 5 днів дзвонить їй далека знайома і каже, ти знаєш приснився твій чоловік, сказав, що він їде назавжди, пригостив цукерками, сказав що вони його улюблені, і пішов, одягнутий в костюм. І та знайома питається: з ним все ок? Він не захворів? А подруга каже: 5 днів тому його не стало. І цукерки ті , що він дав тій знайомій у сні насправді його улюблені! Всі були в шоці. Три роки не спілкувались не бачились до цього, бо вона в іншому місті живе.
Тільки не смійтесь.
Чи є вирогідність, що буде щось відбуватись, якщо був глибокий зв´язок?
И.О. человека• 30 марта в 21:37
Ця тема невивчена, недосліджена. Всі збіги суто випадкові.
Инфотуфелька• 30 марта в 21:38
Как повезет. Объяснять долго и может не восприняться из-за разного мировоззрения.
Но чаще все ж сны - это такая себе реакция мозга на то, что тронуло или занимало мысли.
Рожайтретьего• 30 марта в 21:48
Это зависит не от связи между людьми, а на сколько человек вообще открыт к таким вещам, снам. Мне снятся вещие сны и они снились и до смерти моей мамы, например, и после снятся
nabludatel• 30 марта в 21:53
Слово ’близькі’ пишеться з буквою ’і’.
По темі: у вас така каша в голові. То ви пишете про близьких людей, то померлий сниться якійсь далекій знайомій. То вона була близька з померлим, а дружина не знала?
автор Перловая Кашка • 30 марта в 22:00
Ответ дляnabludatel
Слово ’близькі’ пишеться з буквою ’і’.
Та прям каша. Читайте уважніше.
tereska• 30 марта в 22:13
Коли буде думати про цю людину, щось згадувати, аналізувати, то може в наснитися, але це парадокс - приходити у сон і про щось попереджати.
автор Перловая Кашка • 31 марта в 09:33
Ответ дляtereska
Насправді, багато є таких історій.