lilul990• 30 марта в 22:49

Скандали з тцк це квіточки

То шо гроші не дають - оце тріндець. На цьому фоні обшукують і трясуть уже кого можна.

Ну і невідворотне. Погоджуюсь з цим дописом на 100 відсотків
автор lilul990 • 31 марта в 00:54
Ответ дляЧупокабра
То англіки врятували Київ та інші міста?
Звідки геній Зеленський прибрав військові частини?
Ну так вы про звільнення територій. А про Київ і тд то залужний сам признавався що три дні вторгнення взагалі ніяку участь у спротиві не брав

автор lilul990 • 31 марта в 00:54
Ответ дляЧупокабра
Якби придурки і розумово відсталі не вибрали блазня то й війни такої страшної не було б.Найкраще що вміє робити Зеленський з Сирським це безкрайні кладовища українців.
Справа не в цьому
ТаЕщеОптимистка• 31 марта в 00:54
Ответ дляЧупокабра
Напевне повірив,після вбивства зама що Зеленський і його вбьє.
Забули,як Альфа штурмувала Залужного на секретній ставці і потім самі офігіли?
Ну так нафіга таке сцикло треба
Чупокабра• 31 марта в 00:55
Поки Зе записував відосик про шашлички, а Арахамія з Верещук казали, що не буде ніякого вторгнення, бо Захід накручує, Залужний та його генерали — Наєв, Шаптала — готували Україну до оборони. В міру сил і власних можливостей.

Зеленський не підписав жодного документа, а За разом із генералами на свій страх і ризик переміщували Україною цілі бригади.
Перші дні повномасштабного вторгнення. Залужний залучає до захисту України тих генералів, від чиїх прізвищ конкретно ковбасить Зеленського.Марчелла — йде захищати Південь. Кривонос — готує аеропорт «Київ».
Та що там казати! Навіть колишній Головком Віктор Муженко понад місяць пропрацював на пункті управління Генштабу.
Чупокабра• 31 марта в 00:56
До речі, про непрості стосунки з політичним керівництвом генерал Залужний написав у книзі «Моя війна». Рекомендую читанути хоча б сторінку 91.
автор lilul990 • 31 марта в 00:56
Ответ дляЧупокабра

Кривонос як і залужний уже продвигають ідею жіночої мобілізації.
автор lilul990 • 31 марта в 00:57
Ответ дляЧупокабра
У нього війна з дисертацією була

Чупокабра• 31 марта в 00:57
Ответ дляlilul990
У нього війна з дисертацією була
Карту відкрийте і подивіться,що наші перемоги скінчилися,як тільки Зеленський випер Залужного з армії.
Чупокабра• 31 марта в 00:59
Ответ дляlilul990
Кривонос не втративши жодного бійця зберіг Україні два аеропорти.Що там Зеленський ссиць так,що гавно кидаєте на всіх Героїв цієї війни?
Чупокабра• 31 марта в 01:00
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну так нафіга таке сцикло треба
Сцикло це Ви.
Радійте Сирському. Це ваша ціль на форумі.
Чупокабра• 31 марта в 01:00
Ответ дляlilul990
Це брехня.
Чупокабра• 31 марта в 01:02
Ответ дляlilul990
А що змінилося? Укріплення на донбасі зникли? Чи може білецький виїхав в Канаду? Ну якось же розвідка повинна була мотивувати вторгнення
Білецький чмо втік з Маріка.
Крім кидати свинок в Порошенка ні на що не здатний.Піарять добре.Але,всі все знають і памятають.
Чупокабра• 31 марта в 01:03
Ответ дляБорисфенка
Задовбали ці москалі, нема спасу.
Як цих сук винищити? :(
Як їх винищиш,як їм наш президент мільйони баксів на москву шле.Тут така група підтримки.Деркача згадайте.
Борисфенка• 31 марта в 01:06
Ответ дляЧупокабра
Ай, він собі ті бакси скирдує. Не думайте, що вам хтось правду скаже.
ТаЕщеОптимистка• 31 марта в 01:10
Ответ дляЧупокабра
Сцикло це Ви.
Ви проти Сирського?
Бабця в мештах• 31 марта в 01:11
Ответ дляПП-шница
Ну в своє ,рідне,воно стріляти не буде ж.
ты больное? хотя чего я спрашиваю, это же очевидно)
Бабця в мештах• 31 марта в 01:15
Ответ длялюбименькая
А що заважає вистрілити в башку кожному кацапу-чмобіку? Зброю на фронті забезпечать.
а вам что мешает? вы с окопа строчите?
Бджолина королева• 31 марта в 01:19
Ответ дляБабця в мештах
лучше бы он спросил, как тцкуны будут своим детям в глаза смотреть, мр..зи конч..ные...
Так не впервой у нас героизируют полмюицаев, которые кошмарный свой народ, сдавали соседей... через годы тоже как-то оставят это всё...
Бабця в мештах• 31 марта в 01:21
Ответ дляБджолина королева
это их предки...сволочность генетически передается наверное

автор lilul990 • 31 марта в 01:23
Ответ дляЧупокабра
Наші перемоги залежали виключно від партнерів і їх доброї волі. Залужний там еі при чому
Чупокабра• 31 марта в 01:25
Ответ дляlilul990
Кричить дужче,може хто дурний і повірить.
автор lilul990 • 31 марта в 01:28
Ответ дляЧупокабра
Та це факт
Чупокабра• 31 марта в 01:29
ЗАЛУЖНИЙ ВІДПОВІВ ПРАВДОЮ НА БРЕХНЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО
Президент України В.Зеленський, виступаючи на мюнхенській безпековій конференції, повідомив, що перед самим початком війни він направив у США головкома ЗСУ генерала В.Залужного просити воєнну допомогу, але голова Об´єднаного комітету начальників штабів генерал М.Міллі нібито порадив йому копати окопи. Як виявилося, Залужний тоді не літав у Штати, не зустрічався з цим американським генералом, і рити окопи було сказано не йому, а міністру закордонних справ України Д.Кулебі. І не генералом Міллі, а працівниками Держдепу США. Таким чином Зеленський мало того, що зморозив брехню, так ще й легенько ляснув Залужного. Генерал не залишився в боргу. І ось через кілька днів американські журналісти з Associated Press висвітлили ситуацію,пов´язану із давнім тиском на В.Залужного, спираючись на розповідь самого генерала. Зокрема, йдеться про обшуки у його кабінеті з участю кількох десятків співробітників СБУ на очах багатьох офіцерів британської армії у вересні 2022 року.Про це пишуть журналістки Сам’я Куллаб та Сюзі Бланн , а матеріал називається: «Колишній головнокомандувач армії, якого вважають головним суперником Зеленського, розкрив AP розкол між ними». Зазначається, що відносини між Верховним головнокомандувачем та головкомом ЗСУ погіршилися вже у лютому першого року війни, коли Залужний і Зеленський почали сперечатися щодо «найкращого захисту України».СБУшники тоді так і не спромоглися пояснити Залужному, що саме вони збираються у нього шукати. В інтерв´ю генерала цьому виданню, йдеться, що згодом він порозумівся з головою СБУ В.Малюком щодо цього інциденту. Але американці не згадують про замах на генерала Залужного у травні 2023 року. Можливо, тому, що його деталей так і не встановлено до сьогодні.Як свідчить генерал Сергій Кривонос, перебуваючи на командному пункті однієї з бригад на запорізькому напрямі,Залужний раптом одержав дзвінок з Офісу президента. Через півтори хвилини після телефонної розмови він покинув цей пункт, і якраз у цей час туди й прилетіла ворожа ракета. Залужний одержав поранення, але українці нічого про це не знали. Зате російська пропаганда поширювала інформацію про те,що наш генерал або загинув або важко поранений. Мабуть,вони знали,про що говорили.Навіть путін висловив припущення,що генерал зараз лікується за кордоном. Залужний появився ’на людях’ лише через два тижні.А ще ж була загадкова і досі не розкрита загибель його помічника майора Геннадія Чистякова 6 листопада 2023 року. Тоді йому на день народження колеги подарували пляшку спиртного з келишками у формі гранат. Одна з цих ’гранат’ виявилася бойовою і спрацювала в момент відкриття коробки з подарунком. Цілком ймовірно,що за чиїмось задумом цей подарунок мав відкриватися у присутності генерала Залужного,який повинен був прийти на відзначення дня народження свого друга і помічника,але не прийшов. ДБР кваліфікувала смерть майора як необережне поводження з бойовою гранатою. Але хто ж підклав справжню гранату у цю коробку,залишається невиясненим до сьогодні. Як і доля того полковника,який приніс цей ’подарунок’.
Чупокабра• 31 марта в 01:29
Американські журналісти також згадують про контрнаступ,який планував Залужний восени 2022 р.,коли у нас на півдні уже було достатньо сил,щоб ця операція стала успішною для української армії, бо там ще не було міцних укріплень ворога. Однак Зеленський відкинув цей план. Натомість контрнаступ почався аж влітку наступного року,але Залужний його не підтримував,тому що ворог уже мав тут перевагу і збудував непробивну оборону, а належних ресурсів для підсилення контрнаступу не було. Чим усе закінчилося, ми знаємо. Мабуть, Зеленський більше слухав генерала О. Сирського,тодішнього командуючого Сухопутними військами,з яким у Залужного були напружені стосунки. Президент так само повірив Сирському,який став головкомом після звільнення Залужного, у майбутній успіх Курської операції,у якій ми втратили більшість людей і найкращу на той час техніку,які взяли участь у цій авантюрі. Тисячі загиблих кращих бійців ЗСУ,а результат майже мінусовий.Складається враження, що усунення Залужного було спільною справою усіх - Офісу президента, продажного керівництва правоохоронних органів, бізнесменів-міндічів, російських агентів в оточенні Зеленського і,звичайно, путіна. Крім більшості українського народу. Тому його поступово видавлювали з цієї посади різними способами - від блокування його рішень як головкома до конкретних погроз фізичної розправи.Чи треба нині згадувати про таке? Адже прихильники нашого президента і його зелеботи знову налетять із звинуваченнями про ’розхитування човна’ під час війни. Але годі вже терпіти! Тим паче,що про це пише закордонна преса. А потрібно, щоб першою писала наша.
Работать надо• 31 марта в 01:55
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Та він англійську за 3 роки в Англії не вивчив. Км звільняв бо домовленість була, яку потім порушив бо рудий брит приїхав.
І якого хєра той інвалід звалив?
Удалено администрацией...
ДелиВерка• 31 марта в 03:04
Так мужчины должны идти и воевать! Что значит,они ухиляются?
Басноплетка• 31 марта в 05:44
Ответ дляlilul990
Хоча залужний ще той розум, але і то був кращий за тих хто зараз, бо всіх розумних і мотивованих залужний положив ще у 23
Басноплетка• 31 марта в 05:46
Ответ дляКинДза
Зельцман 4 раза ухылянт, с 2014 года получается деткам своим в зеньки не глядел
ахаааа мы ждем нашего хероя с лондонских окопов .секс
Басноплетка• 31 марта в 05:47
автор вы вывалили какой то пост неизвестно кого.мне повесится или убиться.из за каждого поста неизвестно кого в сети.
Басноплетка• 31 марта в 05:47
мне абсолютно плевать на мнение неизвестно кого.ботни полно дебильной.