Ро30BbIu_CJIoHuK• 31 марта в 14:22

Невистка чужа кистка - почему вы не любите невесток??

Результат:
вже голосів: 106
76 (71.7%) Нейтрал, постараюсь дистанцион
16 (15.09%) Нет,моя вторая дочка
14 (13.21%) Да,чужа кистка
Кастрюлька• 31 марта в 20:48
Ответ дляГладиолус
Не переживайте, син завжди знаходить схожу на маму. Ніколи в це не вірила, але як є...
Вообще не переживаю. Второй такой как я в моей семье не будет.

Агент Пинкертона• 31 марта в 21:03
Ответ дляКоржик
Я очень люблю свою невестку! Она мне и дочь и подруга. А это дорогого стоит я считаю. Я могу с ней говорить о чем угодно и доверить самую сокровенную тайну. И вообще она мой самый большой выигрыш в жизни!
И у меня так! Я с ней созваниваюсь чаще чем с сыном. От неё узнаю все новости.
Я всегда её поддерживаю, потому, что её мамы нет рядом (её родители остались в оккупации , благодаря сраной русне, я ей и за маму и за свекровь.
Коржик• 31 марта в 21:15
Ответ дляКумася
Есть все же адекватные! Вы мудрая женщина
Благодарю!
Витворунка• 31 марта в 21:25
Ответ дляКумася
Ого) а сколько ж лет этой юной махинаторше? Надо у нее уроки брать
12 было. Сама в шоке была
Омлетик• 31 марта в 21:44
1. Бо синочка = мамина корзиночка, а невістка - конкурент
2. Бо прожила нещасливий шлюб і тому переклала почуття з чоловіка на дитину
3. Бо дефіцит уваги, а тепер увага невісці, бісить
4. Бо так ’прийнято’, на автоматі пхати носа до обраниці сина
5. Заздрість до молодості невістки
6. Бо нещасна людина ненавидить все нове (невістку).
7. Нереалізованість і потреба реалізуватись хоча б через ’я прожила життя, я розумніша’, тому роздаватиму поради

...оберіть собі варіант
Я не бачила ще жодної щасливої, реалізованої та доглянутої в свої 50 років жінки, яка б зачіпалась до невістки)) Все, що недовольне - страшне й озлоблене))
Броніки для Моніки• 31 марта в 22:22
Слава Богу за невестку! Наш сын выстрадал свою жену.Женился в 30 лет.Сваха недавно написала: ’Спасибо за сына’.
Холодная каша• 31 марта в 22:32
Любить меня не надо, да и врядли прям любить возможно! Но меня приняли отлично в свое время( что немаловажно) и Свекровь у меня👍
Нога на ногу• 31 марта в 23:02
Є азійська модель - одружуються рано, живуть з батьками чоловіка, невістка підлаштовується, догоджає, але живе за їх рахунок поки чоловік вибивається в люди. Народжує і виховує дітей, має багато допомоги від інших членів родини. Батьки головні, в старості потрібно ’віддати борг’ турботою.

Є європейська модель - ніхто нікому нічого не винен. Батьки максимум дали освіту, далі самі. Одружуються коли стоять на ногах, беруть іпотеку на житло, наймають няню, платять за все самі. З батьками нормальні дружні стосунки. В старості кожен розраховує на себе.

І є українська ексклюзивна модель - житла від батьків нема, але жити з ними не прийнято. Знімаєте квартиру, працюєте обоє, але діти і дім на жінці, бо вона ’хозяйка’. Ще й батьків поважай, слухай цінні поради, доглядай в старості. Взяли найгірше з обох варіантів - ’я нічого тобі не дам, але ти мене слухай”
Гладиолус• 01 апреля в 07:53
Ответ дляКастрюлька
У вашій сім´ї - точно ні. А в його так з дуже високою ймовірністю.

Пургену мне• 01 апреля в 08:18
Ответ дляКумася
Какую семью принимать? Ваш сын и девушка создают свою. Прекращайте эти замашки куда-то кого-то принимать.
Ну если вы без роду то будь ласка
Кастрюлька• 01 апреля в 09:25
Ответ дляГладиолус
Исключено. Поверьте. Если я так говорю, так и будет. Я дважды вдова)
Кумася• 01 апреля в 09:27
Ответ дляПургену мне
Ну если вы без роду то будь ласка
Вы глупый человек.