Джинци на Флісі• Изменено 01 апреля в 10:56

Не відпускають у відпустку((

Працюю на цій роботі вже майже 3 роки, у відпустці була тільки один раз 2 тижні. Справа у тому, що у мене немає заміни. Колеги ходять у відпуски по 3-4 рази на рік, бо вони усі взаємозамінні, а мене може підмінити тільки керівник. Але у неї самої купа роботи, я це розумію, але я ж теж не безсмертна поні. Постійно ходжу хвора на роботу(( коли вже звалює з температурою - працюю віддалено. Розумію, що треба тікати, але поки не можу нічого знайти. Іноді здається, що зараз впаду від втоми і вже не встану... Може є у когось дієва порада із власного досвіду, чи тільки звільнення і іншого виходу немає?
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 14:07
Ответ дляЗамурмишка
Понятно . Троллем работаете .
А ви б написали? Сумніваюсь. Моя посада тут тільки одна така, і вона нестандартна, не в кожній організації є (хто знає, той зрозуміє), мене одразу впізнають, якщо тут є наші. Але можете вважати мене тролем, не заперечую))

Замурмишка• 01 апреля в 14:16
Ответ дляДжинци на Флісі
А почему нет ? Конечно , написала бы . Или ваша должность настолько эксклюзивна , что в стране больше таких нет ? С другой стороны , ну , узнает меня кто-то под анонимом на Советчице . Вряд ли , но все же . И что ? Побьют ? Нет . Уволят ? Тоже нет . В КЗоТе нет пока статьи ’Увольнение за написание на Советчице своей должности’ . Что еще могут сделать ? Ничего . Или вы подписывали неразглашение названия должности ?
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 14:24
Ответ дляЗамурмишка
Я щось інше підписувала. До того ж, не хочу, щоб хтось знав, що я нию на форумі. І для чого мені тут писати свою посаду, щоб якийсь анонім задовольнив свою цікавість? Бо інакше вважатиме мене тролем? Будь ласка, можете вважати
Кудрі кручу сама• 01 апреля в 14:35
Ответ дляДжинци на Флісі
Ні, не відповім, тільки якщо доведеться звільнитись. Ще не вистачало, щоб мене впізнали
Повірте, вас ВЖЕ впізнають.Я, наприклад, впізнала вас, як автора аналогічної теми вчора
Ви просто не підготувалися як слід. І тепер не знаєте, як підтримувати далі тему.
Файна пані• 01 апреля в 14:55
Автор. Я в такій же ситеації. Вчора розіслала резюме
Сирожено_пирожено• 01 апреля в 15:06
Ответ дляДжинци на Флісі
Які були поради, крім шукати нову роботу і звільнятись? Я це і сама розумію, як крайній варіант. Я запитую про інші варіанти.
Умови нормальні, зп теж влаштовує. На співбесідах умови гірші і зп нижча
я тоже беру отпуск максимум на неделю и при этом на связи, на две недели даже не мечтаю, но я работаю удаленно почти все время, поэтому готова терпеть такие неудобства ради удаленки. последний раз даже ноут не брала с собой, через телефон все доступы удаленно есть, кроме erp систем
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 15:10
Ответ дляСирожено_пирожено
Я б теж віддалено із задоволенням працювала, бо багато часу та нервів займає дорога до роботи. Нас таких тут вже четверо знайшлось, у кого проблеми із відпусткою, хоча більшість чомусь не вірить, що таке може бути
Клин_Кляйн• 01 апреля в 15:13
Ответ дляДжинци на Флісі
Шукаю, навіть на декількох співбесідах була. Вони теж шукають рабів((
Звільнетеся, отримаєте компенсацію, на яку поживете місяць, відпочивши. Потім підете в інше ’рабство’, на якийсь час...І так по колу.
Сирожено_пирожено• 01 апреля в 15:16
Ответ дляДжинци на Флісі
для початку просіть відпустку на тиждень

Клин_Кляйн• 01 апреля в 15:18
Ответ дляДжинци на Флісі
Хіба що за власний кошт
До речі, можна піти у відпустку за власний рахунок. Оскільки гроші вам не настільки важливі, як відпочинок.
Гайніть за кордон, потім додасте їм копію паспорта з відмітками про перетин кордону. Така відпустка під час воєнного стану є обов´язковою для надання, терміном до 90 днів))
Кундалина• 01 апреля в 15:48
Ответ дляЗ вишневого садка
Тут единственный совет - валить, пока Вы не упали замертво.
Но, подозреваю, что будут этим манипулировать - Вас так легко не отпустят, пока не найдут замену.
Отдаленно слышала историю, что в похожей ситуации истец через суд выиграл компенсации за непотраченный отпуск.
Проконсультируйтесь с юристом, как Вам максимально безболезненно решить вопрос
Я конечно извиняюсь, но отчего «пока Вы не упали замертво»?
Я так понимаю что у автора работа офисная, 8 часовая) все так работают…от чего «падать?», проблема как я понимаю основная что в отпуск не пускают
Кундалина• 01 апреля в 15:50
Ответ дляДжинци на Флісі
На лікарняному у нас всі працюють віддалено. Який сенс?
А ЗП какая?
Чарочка діда• 01 апреля в 16:45
Ответ дляДжинци на Флісі
Я вже одного разу сказала, що буду звільнятись, якщо не відпустять. Через 3 дні вже знайшли на моє місце людину. Компанія велика, завжди купа бажаючих тут працювати
Це означає, що і на період вашої відпустки вас могли б легко замінить. Але не хочуть.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 16:49
Ответ дляКлин_Кляйн
На минулій роботі я пропрацювала 20 років і таких проблем не було
З вишневого садка• 01 апреля в 16:52
Ответ дляКундалина
Если Вас это не убеждает, то уже ничего не убедит
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 16:56
Ответ дляКлин_Кляйн
За власний рахунок теж треба, щоб відпустили. Якщо гайну за кордон без погодження, то повертатись вже не буде куди. Насправді, варіантів багато, якщо не боїшся втратити роботу. Наразі мене влаштовує: біла зп та її розмір, страховка медична безкоштовна для мене і членів сім´ї, відпускають, якщо потрібно, наприклад, до лікаря. Не влаштовує тільки ось ця проблема із відпустками. Шукаю аналогічну роботу - не знаходжу(( а на гірші умови поки не згодна
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 16:57
Ответ дляКундалина
А ЗП какая?
Мене влаштовує)
Кундалина• 01 апреля в 17:43
Ответ дляДжинци на Флісі
Мене влаштовує)
Это отлично) значит работайте дальше и ищите параллельно что-то с таким же уровнем ЗП, но с меньшим обьемом работы
ОбережнаЯ• 01 апреля в 17:46
У мене був такий досвід на державній службі. Жодного разу не була на лікарняному - хвора, з температурою приходила на роботу.
Потім звільнилася, пішла в приватну компанію.
Після того досвіду при виборі роботи завжди дивлюся, скільки працівників у відділі, скільки на такій же посаді. Якщо виявиться, що це єдиний фахівець, відмовляюся.
Вам би радила шукати іншу роботу.

Клин_Кляйн• 01 апреля в 17:48
Ответ дляДжинци на Флісі
Залишається побажати вам терпіння.
ОбережнаЯ• 01 апреля в 17:49
Ответ дляДжинци на Флісі
Та я в кадрах працюю, в тому і проблема, немає кому навіть поскаржитись
Автор, ви на держслужбі? Якщо так, то там серйозно ставляться до таких питань, до відпусток. Я працювала на держслужбі. Могла піти у відпустку лише коли керівник йде. Але взагалі відмовляти у відпустці роками - це нонсенс.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 17:52
Ответ дляКлин_Кляйн
Залишається побажати вам терпіння.
Дякую! Терпіння вже закінчилось, побажайте мені рішучості, бо боюсь звільнятись в нікуди
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 17:53
Ответ дляОбережнаЯ
Ні, не держслужба, АТ. Мені не так, щоб роками відмовляли, минулого року була у відпустці 2 тижні, це за 3 роки роботи тут
Все возможно• 01 апреля в 19:26
Ответ дляДжинци на Флісі
Тобто заміну знайшли, а підміну ніяк??? Ну працюйте далі бещ відпусток...)))
Все возможно• 01 апреля в 19:27
Ответ дляДжинци на Флісі
Як ви його вибиваєте? Я тому і тему тут створила, щоб хтось може порекомендував як його взяти. На всі мої прохання одна відповідь: не зараз, пізніше. Постійно піднімаю це питання
Ніяк.. Пишеться заява на відпустку, далі по регламенту.
ОбережнаЯ• 01 апреля в 19:47
Ответ дляДжинци на Флісі
І все одно це ненормально. Якщо передбачено 4 тижні відпустки на рік, то будьте ласкаві, забезпечте працівнику нормальний відпочинок, який передбачено законами.
Соображалочка• 01 апреля в 20:30
Как только вы реально заболеете или с ног упадете и физически не выйдете на эту работу- поверьте , замену вам найдут в тот же день. Поэтому шлите нахер отмазки начальников и идите в отпуск.
Никогда не беспокойтесь о бизнесе больше чем его собственник.
Море Щастя• 01 апреля в 21:46
Ответ дляСоображалочка
так і є, Автором просто користуються. І взагалі зі сторони попахує схемами, тому керівник нікого не підпускає у відділ. Автор, це не на Вашу користь говорить.
автор Джинци на Флісі • 02 апреля в 10:37
Ответ дляМоре Щастя
Та ніяких схем немає, просто керівник не хоче за мене працювати
Рожайтретьего• 02 апреля в 11:27
Ответ дляХвильоватиша
У мене пенсії і так не буде, мені 25, моє покоління не застане її вже.
То саме час подумати про пенсію
Тому що наразі, щоб отримувати її в 60 потрібро мати стад 32 роки.