Джинци на Флісі• Изменено сегодня в 10:56
Не відпускають у відпустку((
Працюю на цій роботі вже майже 3 роки, у відпустці була тільки один раз 2 тижні. Справа у тому, що у мене немає заміни. Колеги ходять у відпуски по 3-4 рази на рік, бо вони усі взаємозамінні, а мене може підмінити тільки керівник. Але у неї самої купа роботи, я це розумію, але я ж теж не безсмертна поні. Постійно ходжу хвора на роботу(( коли вже звалює з температурою - працюю віддалено. Розумію, що треба тікати, але поки не можу нічого знайти. Іноді здається, що зараз впаду від втоми і вже не встану... Може є у когось дієва порада із власного досвіду, чи тільки звільнення і іншого виходу немає?
З вишневого садка• сегодня в 11:35
Ответ дляДжинци на Флісі
Так, дрючать. Тому мені запропонували ходити у відпустки у вихідні, але я відмовилась
Чувак даже этим предложением таких условий Вас унизил...
куркулиха• сегодня в 11:35
Ответ дляДжинци на Флісі
HR - мій керівник...
Тепер і я схожа на тролляку))
а вы кто - отдел кадров? если мгновенно нашли человека на ваше место, то и замену на неделю-две-три спокойно найдут, вы просто боитесь что подвинет вас какая-нибудь тридцатилетняя ’молодежь’, поэтому и пашете там без продыху. Извините, но страховая это не то место где нет незаменимых.
Джинци на Флісі
• сегодня в 11:35
Ответ дляМовчу, але хочу
Хто? Не видумуйте, у нас є працівники, які по 5 років не були у відпустках, ніхто нікого не дрючить.
У нас дрючать, але саме мене не відпускають, мабуть мій керівник якось це пояснює вищому керівництву
Хвильоватиша• сегодня в 11:36
Ответ дляРожайтретьего
А коли пенсія у вас буде 3000 ви так само будете радити іншим отримувати сіру зп? Заради чого? Щоб керівник платив меньші податки, але ви на пенсії сухарі гризли?
У мене пенсії і так не буде, мені 25, моє покоління не застане її вже.
А Я Самая Самая• сегодня в 11:36
Ответ дляДжинци на Флісі
Та я в кадрах працюю, в тому і проблема, немає кому навіть поскаржитись
А тепер допишіть ще назву ск
З вишневого садка• сегодня в 11:37
Ответ дляДжинци на Флісі
Тогда идите через голову с высшему руководству. Они наверняка не в курсе его заманчивого предложения об ’отпуске на выходных’
А Я Самая Самая• сегодня в 11:37
Ответ дляДжинци на Флісі
Вам, як кадровику запропонували? Хто?
У вас кадри з одного працівника складаються?
А Я Самая Самая• сегодня в 11:38
Ответ дляДжинци на Флісі
Так, є графік, я його не підписувала, але він є кожного року. Не відпускають за графіком
А хто підписує?
Це ж документи, які вами і створюються, і вами ж ведуться
А Я Самая Самая• сегодня в 11:39
Ответ дляДжинци на Флісі
Коли у вас був аудит?
Хвильоватиша• сегодня в 11:39
Ответ дляДжинци на Флісі
Я не хочу сіру зп, у мене завжди була біла, пенсія вимальовується нормальна. Нащо мені псувати цифри перед самою пенсією?
Так, справа у керівництві і моїй терплячості, я це розумію, але терпець урвався
Ну дивіться, з такими темпами, як ви описуєте, ви до пенсії можете не дожити.
куркулиха• сегодня в 11:43
Что там вообще может быть такого в ’кадрах’ страховой, что вы прям у мартена стоите? Каждый день приказы строчите, или может быть у вас мобилизируют каждый день мужчин, если все работают на больничном, то не надо менять смены/графики или что там у вас. Предприятие на 2500 человек - спокойно ходит отдел кадров в отпуск.
А Я Самая Самая• сегодня в 11:46
Отже тема про одинокого кадровика, який всім оформляє накази на відпустки по три чотири рази на рік, в т.ч. і керівнику, передає накази бухгалтеру для своєчасних виплат, але сам собі наказ написати не може, бо заяву на відпустку не погоджує керівник.
Якийсь чарівний кадровик
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:53
Ответ дляДжинци на Флісі
Для чого мені юрист? При звільненні мені виплатять усі кошти за відпустку, я працюю офіційно, вся зарплата біла. Зараз пропонують брати відпустки на вихідні, щоб виплачували потроху. Але мені не гроші потрібні, я втомилась і хочу відпочити, здоров´я сиплеться. Нову роботу в 50+ не так легко знайти
Ідіть у відпустку.
По закону це порушення непогоджувати працівник зароблені відпустку.
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:54
Ответ дляДжинци на Флісі
Як ви його вибиваєте? Я тому і тему тут створила, щоб хтось може порекомендував як його взяти. На всі мої прохання одна відповідь: не зараз, пізніше. Постійно піднімаю це питання
Скажіть яка підстава? Що немає заміни, то це проблема не Ваша, а роботодавця.
Стріляний птах• сегодня в 11:54
Ответ дляДжинци на Флісі
Я вже одного разу сказала, що буду звільнятись, якщо не відпустять. Через 3 дні вже знайшли на моє місце людину. Компанія велика, завжди купа бажаючих тут працювати
О, а кажете, що вас ніким замінити. Це сьогодні якийсь тролик на форумі недосвідчений? У кожній темі якась брехня спливає
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:56
Ответ дляДжинци на Флісі
Які були поради, крім шукати нову роботу і звільнятись? Я це і сама розумію, як крайній варіант. Я запитую про інші варіанти.
Умови нормальні, зп теж влаштовує. На співбесідах умови гірші і зп нижча
Ви ж певно не хочете втратити місце, тому не навчає собі підміну. Запам´ятайте: незамінних людей не буває
мистерЛяпсус• сегодня в 11:57
у нас учительница такая же.
сама моет парты
и детей учит быть рабами
сама моет парты
и детей учит быть рабами
Госпожа_тамагочи• сегодня в 11:57
Ответ дляХвильоватиша
Ви ще й в чорну працюєте?
Джинци на Флісі
• сегодня в 11:58
Ответ дляА Я Самая Самая
З її написання, я розумію, що влаштована офіційно, зп біла, а отже є і статут.
Але я не повірю, що весь штат ходить по 4 рази, а автору відмовляють у відпустці, коли вона подає заяву.
Так, мені відмовляє керівник, бо мене ніхто не може підмінити, крім керівника, весь час просить зачекати. Якщо я вже зовсім звалююсь, то дозволяє декілька днів працювати віддалено. Усі інші у нас можуть підмінити один одного. У всіх співробітників у нашому департаменті заміна - це звичайні співробітники, у мене заміна - тільки керівник, який постійно зайнятий і у нього немає часу ще й на мою роботу. Я це розумію і завжди йшла на поступки, а зараз раптом побачила, що мене просто використовують. Так, ’сама дура винувата’
Госпожа_тамагочи• сегодня в 12:00
Ответ дляДжинци на Флісі
Вам це все дуже подобається
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:00
Ответ дляРожайтретьего
Автор, у моей мамы на работе распределяют кто когда идет в отпуск зимой на лето, например. Но у них правда есть замена. Может попробовать поставить вопрос ребром? ’Летом мне нужн отпуск. Давайте обговорим даты, я буду планировать/бронировать все’ не зочет сразу на месяц, пусть дает по 2 недели.
Про місяць навіть мова не йде, прошусь хоча б на тиждень. Минулого літа була у відпустці 2 тижні. І це все за майже 3 роки роботи
Даха-сваха• сегодня в 12:01
Понимаю вас автор, у меня тоже штучная должность и меня заменить не то что некому кроме руководителя, а вообще некому, ибо только у меня сконцентрированы все контакты и процессы. У мне так само говорили, что с отпуском будут проблемы, но в первый год я не особо и хотела, а на второй поставила вопрос жестче, что отпуск мне нужен неделю - я сходила и никто не умер. В этом году планирую брать 2 недели и так само буду заранее подготавливать почву, что бы в голове руководства эта идея уже вызрела.
Вам нужно подобрать правильный момент и нормально поговорить, что отпуск необходим и вы планируете его тогда то. Сначала по людски пробуйте.
Пы.сы. Не начнете себя ценить сами и руководство ценить вас не будет.
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:03
Ответ дляА Я Самая Самая
А якщо в лікарню покладуть, керівник ноут привезе? Кадри вам ці табелювати будуть, як лікарняний чи робочий з преміями?
Тьху, тьху, тьху, навіть знати не хочу
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:05
Ответ дляА Я Самая Самая
І там вся біла зп?
Ви точно в штаті? Чи може позаштатний агент?
Так, я в штаті, офіційно, вся зп біла. Агенти у нас поза штатом і не їздять в офіс на роботу
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:07
Ответ дляЗ вишневого садка
Мабуть так і є(( Але багато хто погодився, у кого є дуже багато днів відпустки
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:10
Ответ длякуркулиха
Я вже написала, що заміну мені знайшли за 3 дні, коли я збиралась звільнятись, мене тут ніхто не тримає, незамінних немає. На 2 тижні відпустки точно нікого брати на моє місце не будуть. Ви багато випадків знаєте, коли беруть людину на 2 тижні, поки працівник у відпустці? Я не знаю жодного
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:15
Ответ дляХвильоватиша
Моїй донці теж 25, скакає по тих роботах постійно, трудову навіть не заводила, теж так каже. Я все ж розраховую на пенсію. Зараз чоловік пішов на пенсію по інвалідності (ніхто цього не планував, так вийшло нажаль). А враховуючи те, що він все життя працював офіційно і з білою зп, то пенсія вийшла більш-менш. До речі, чоловік-інвалід - це ще одна причина, чому я ще тримаюсь за цю роботу і терплю
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:16
Ответ дляА Я Самая Самая
А тепер допишіть ще назву ск
якщо доведеться звільнитись - обов´язково))
Джинци на Флісі
• сегодня в 12:18
Ответ дляХвильоватиша
так ото ж((
А Я Самая Самая• сегодня в 12:18
Ответ дляДжинци на Флісі
Вам заяву не підпишуть. Працюйте.