Маруська Му• 01 апреля в 16:08
Недавно казали ,що в поліції норм зарплати щей жирують
Для такої посади норм зп?
Із урахуванням того,що для роботи слідчих потрібна вища юридична освіта
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:19
Ответ дляДуб береза
Я бы этим чорным гнидам вообще не платила,ну или как пенсия у многих, 5500.
Идите туда поработайте потом поговорим
Ух яка ж Я• 01 апреля в 16:19
Участковый в Киевской области в 2022 году 40000 грн. Сейчас выше, так как что-то пересматривали. Аж бегом после 15 лет декрета знакомая выскочила на эту зарплату.
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:19
Ответ дляЧумачечая Весна
секретка сразу дается как только допуск к ГТ оформляется, он есть 10 15 20 проц от оклада, в зависимости от степени секретки
Не всі в НПУ отримують надбавку за секретку
НеКонец-Света• 01 апреля в 16:20
Дивіться, що цікаве знайшла.
Якщо слідчий або інший працівник кадрового підрозділу виконує додаткові обов´язки з ведення військового обліку, передбачена доплата до 50% посадового окладу.
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:20
Ответ для12 галюцинаций
Ніяк. Тільки в слуга років і підвищення на посаді,а також ще залежить від органа, в райвідділі грошове буде меншим ніж в Головному управління
От начальника все зависит, как он премии и надбавки подпишет
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:20
Ответ дляУх яка ж Я
40 тыс похоже, да
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:21
Ответ дляЧумачечая Весна
Керівник так, визначає відсоток премії. Які такі надбавки ви маєте на увазі?
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:21
Ответ для12 галюцинаций
не все, а только кому положено работать с гостайной, опера и РСО, и следаки кто сталкивается
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:21
Ответ дляНеКонец-Света
Дивіться, що цікаве знайшла.
и эта статья тоже есть, по бух учету проходит в моб отделах
Дуб береза• 01 апреля в 16:21
Ответ дляЧумачечая Весна
Идите туда поработайте потом поговорим
Никто никого не держит там,не нравится, или домой! Так что уймись. А твари, они и есть твари. При том все, от и до. Если попадается один из ста, человек, то и его сожрут либо такой же гнидой сделают.
Маруська Му
• 01 апреля в 16:22
Ответ дляЧумачечая Весна
нет, всех
Час gpt каже,що такої доплати взагалі немає ні для кого
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:22
Ответ для12 галюцинаций
Например за особые условия службы, за проведения ОРД
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:22
Ответ дляЧумачечая Весна
Не всі опера і слідчі мають цю надбавку, там є нюанси. Потрібна безпосередня документально щавіксовпга, що людина працює з секретними документами, кримінальна справа до цього переліку не входить
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:23
Ответ дляДуб береза
Значит идите и делайте полицию лучше
о результатах доложите на форуме мне лично!
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:23
Ответ дляМаруська Му
вы б еще в дурку запрос сделали
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:23
Ответ дляЧумачечая Весна
Нема ніякої надбавки за проведення орд
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:23
Ответ для12 галюцинаций
Я ж сказала не все, а кто сталкивается с ГТ, есть ЗВД, там все описано кому и по какой статье положено
Маруська Му
• 01 апреля в 16:23
Ответ дляЧумачечая Весна
вы б еще в дурку запрос сделали
А які у вас докази?
Ніяких
Тоскующая• 01 апреля в 16:23
Ответ для12 галюцинаций
Менше читайте казочки. Вона ще й на відміну від інших зарплат не індексується відповідно, до встановленої мінімальної. Тобто вона роками залишається незмінною
Бидоси...
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:24
Ответ для12 галюцинаций
Нема ніякої надбавки за проведення орд
Это у вас нет, а кто ОРД заводит 2 форма ДСП и С
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:24
Ответ дляМаруська Му
А які у вас докази?
Ніяких
Читайте форум и набирайтесь знаний
Вареничніца• 01 апреля в 16:24
Не воюють!
Надбавки, премії, пільги на комуналку, безкоштовні квартири. Дехто намутив не одну квартиру +катаїшся на хорошій машині, бензин теж не з твоєї кешені.
Всі кого знаю, живуть в шоколаді.
Маруська Му
• 01 апреля в 16:25
Ответ дляЧумачечая Весна
І як до цього відноситься доплата 10 тисяч під час воєнного стану?
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:25
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви написали за проведення орд. Так от більшість оперів задіяні в проведенні орд але не мають такої надбавки
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:25
Ответ дляВареничніца
Не воюють!
Всі кого знаю, живуть в шоколаді.
какие льготы? еще раз? до 2015 были, у пенсов, потом отобрали
Омлетик• 01 апреля в 16:25
Ответ для40каградусная
Та не смешите . Таких окладов 100 лет нет уже. Я как держслужбовец мониторю периодически. И да у копов зарплата меньше , чем у этих гребаных патрульных
Кто такой коп?
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:25
Ответ дляВареничніца
Не воюють!
Всі кого знаю, живуть в шоколаді.
Де ви тільки цю маячню берете?
Маруська Му
• 01 апреля в 16:26
Ответ дляВареничніца
Не воюють!
Всі кого знаю, живуть в шоколаді.
А як одна людина могла не одну квартиру отримати?
По закону це неможливо,бо вона вже має житло