V4885• 1 час назад

Повторний лист з податкової по продажам новапей та укрпошта

Доброго дня, я в розпачі, якийсь кошмар, лист прийшов повторно, і я його знов пропустила, тому що коли він прийшов за непередбачуваними обставинами вдома майже не бувала. Знову подала запит на отримання копії листа, написала юристу про це. Чекати тепер тиждень щоб дали копію листа. До 30 квітня я збиралась декларувати що вони хотіли в листі номер 1. А тепер бажання просто немає. Я не розумію платник визнає хоче декларувати а вони все рівно пишуть повторно і я впевнена там нічого хорошого і цьому листі немає. Напишіть комусь приходив лист в березні чи в лютому? Чи приходив комусь повторно?
vlad-svs• 1 час назад
Ви повинні декларувати не ’’що вони хотіли у листі 1’’, а всі свої доходи хоч з бажанням, хоч без нього.
автор V4885 • 52 минуты назад
Ответ дляvlad-svs
Я так і збиралась робити, але думаю що лист номер 2, точно не про те, а про щось інше.
Квиточка• 32 минуты назад
зайдіть в електронний кабінет клюем Привата і не мучтеся. Там всі листи та повідомлення податкові висять, включаючи борги по податках