Family Fashion• 02 апреля в 13:03

Худі чи світшот — що обираєте?

Що вам більше подобається — худі чи світшоти?
Що важливо:
✔ тепло і комфорт
✔ фасон (оверсайз чи класика)
✔ якість (бавовна або поліестер)
✔ бренд
✔ ціна
Птица Говоруша• 02 апреля в 13:06
свитшот, не люблю капюшоны. важен интересный принт и качество

Файна цьоця• 02 апреля в 13:07
Кофти ношу
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:07
Ответ дляПтица Говоруша
Чи є у вашій шафі базовий світшот без принтів?
Чупокабра• 02 апреля в 13:07
И то, и то люблю ношу
Все важно, кроме бренда
Вид - состав - комфорт первостепенны
Птица Говоруша• 02 апреля в 13:08
Ответ дляFamily Fashion
нет
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:12
Ответ дляПтица Говоруша
нет
Але базові речі теж модні. Базові футболки, базові світшоти. Замість того, щоб носити підробки брендів, краще вибрати якісні базові речі — вони стильніші та якісніші. Як ви вважаєте?
Единая страна!• 02 апреля в 13:16
Ответ дляFamily Fashion
Вы чат джипити?

автор Family Fashion • 02 апреля в 13:23
Ответ дляЕдиная страна!
Вы чат джипити?
Мені вистачає освіти та життєвого досвіду, щоб обійтися без «джипі-ті» в такому елементарному питанні та відповіді. Або ви хочете обговорити це особисто зі мною по телефону й перевірити?))
Птица Говоруша• 02 апреля в 13:25
Ответ дляFamily Fashion
а кто вам сказал, что я ношу подделки брендов?
Единая страна!• 02 апреля в 13:26
Ответ дляFamily Fashion
Вы на каждый коммент вопросом отвечаете, прям как джи пи ти. Причем здесь жизненный опыт и образование?
Птица Говоруша• 02 апреля в 13:26
Ответ дляЕдиная страна!
человек очень хочет продать базовый свитшот, но не может, вот и хамит
Единая страна!• 02 апреля в 13:31
Ответ дляПтица Говоруша
А, вот в чем дело! 😂
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:34
Ответ дляЕдиная страна!
Ви сьогодні зробили мій день ))) Звертайтеся!
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:36
Ответ дляПтица Говоруша
Так. Звертайтеся. Буду рада допомогти з вибором базового світшота для вас і вашої родини
Липка-прилипка• 02 апреля в 13:38
Для мене незрозуміле Ваше опитування і висновки. Стверджуєте, що вистачає досвіду в елементарному питанні, і при цьому створюєте опитування....
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:44
Ответ дляЛипка-прилипка
Це різні індивідуальні речі. Освіта та питання, хто і що більше любить носити?
Липка-прилипка• 02 апреля в 13:50
Ответ дляFamily Fashion
Я не буду з Вами вступати в дискусію, бо не бачу логіки в питаннях. В жодній з тем, які Ви створили. Який досвід чи освіта при виборі базових світшотів чи футболок.
Але ж це, мабуть, Вам допоможе в прийнятті якогось рішення...
автор Family Fashion • 02 апреля в 13:57
Ответ дляЛипка-прилипка
Ця тема та це опитування були створені, щоб поговорити, дізнатися, хто що носить, які бренди та фасони подобаються, яка якість. Це така сама тема, як у кожного на форумі, і нічим не відрізняється від тем, які створюють інші користувачі.
Липка-прилипка• 02 апреля в 14:39
Тююю....Так би й написали, що хочете продати свої футболки, світшоти. Але на мою думку, вони в оголошеннях не виглядають ’стильнішими та якіснішими’, як Ви їх описуєте. На вигляд звичайний масс маркет

автор Family Fashion • 02 апреля в 14:42
Ответ дляЛипка-прилипка
Це базовий одяг. Наприклад, бренд Stedman відомий у Європі та Америці. Хто розбирається в якості, той прийде й купить Stedman. Ціна — якість.
У Україні великий вибір. І кожен купить те, що йому потрібно, відповідно до свого бюджету.