Стрекозей• 02 апреля в 14:51

Як набридло постійно економити і відмовляти в усьому собі і дітям

Живемо втрьох на одну мою невелику зп- я і діти... Проото на базові речі не вистачає- тільки якусь « дірку» закрив- вилізло 5- і так по колу(((
Постійно фраза « не сьогодні, іншим разом» мене саму вже бісить.
Купиш кілограм того м‘яса- у вівторок вже нічого їсти, щось молочне, якийсь « добрик» - тупо на 1 раз, То шампунь/ бальзам- все! зарплати чи авансу нема
Про одяг, ремонт чи не дай Боже, відпустку- і мови немає...
Просто гнітить і добиває все це!!! І так роками !
Тільки не пишіть - їдьте за кордон і т.п.
Зараз не та ситуація в мене нажаль(
Я такая - жду трамвая• 02 апреля в 15:20
Ответ дляMs. При теле
Конечно
Иначе бы не предлагала
Но подробности своей жизни здесь описывать не буду - не тот контингент - только ржут все
в 2022?

Херсон це Україна• 02 апреля в 15:20
їдьте за кордон
там и бомжуйте
Пишна молодиця• 02 апреля в 15:21
Ответ дляКаваЗМолоком
Яка ніщета? Автор просто зайобана побутом.
Чи їм жити немає де? Чи їсти немає?
Обична . Про яку і пише автор
Гидроусилитель руля• 02 апреля в 15:27
Только менять страну. Мы так в Украине всю жизнь жили. На пожрать не хватало. Не надо мне сейчас писать про отсутствие образования и плохих специалистов. Так жило 80% населения.Перспектив в Украине нет.
Мядуза аля моргонер• 02 апреля в 15:27
Ответ дляКаваЗМолоком
Смійтесь. Я ж кажу. Бідність не в гаманці а в душі
Це точно, в нас сусід онушку купив, коли на дітей держава давали гроші. В нього шестеро дітей. Всі думали ну як так 6 дітей в однушці -виїхали в Німеччину, все в них ок і все він правильно по життю робить. Дітьми займалися і гуртки, і велосипеди і разом все роблять і бабусям/ дідусям в селі допомагали
КаваЗМолоком• 02 апреля в 15:31
Ответ дляПишна молодиця
Обична . Про яку і пише автор
Я бачу що автор просто втомлена.
В неї немає підтримки. Вона вигоріла.
І якщо їй зараз запропонувати щоб просто хтось прийшов і сказав - я поруч. Можеш на мене спертися. Рівно з цією ж сумою вона б вже була щасливою жінкою
Барвіночка• 02 апреля в 15:32
Ответ дляСтрекозей
дякую)
але живемо в селі- тому постійна робота: город, двір( все валиться від часу, хоча і намагаюся сама ремонтувати як можу), так що ніколи гуляти, та і не гуляється дорослим дівчатам в старих потертих кросівках чи штанях, нажаль
А какой у вас размер ?
У меня есть новые вещи , которые на буду носить

КаваЗМолоком• 02 апреля в 15:34
Ответ дляПишна молодиця
Обична . Про яку і пише автор
Ну і ще момент.
Насправді я впо з дитиною підлітком.
Мій дім зруйновано.
Я винаймаю квартиру в чужому місті.
Тобто різниця суттєва по благоустрою з автором.
І я вмію бути щасливою навіть зараз. І ми з донькою самі створюємо світлі моменти в житті.
Бідність не гаманці. Бідність в душі
Барвіночка• 02 апреля в 15:34
Ответ дляПозаземний розум
Я тоже всегда считала, рожать надо столько, сколько сама потом в состоянии поднять.
Но не все так думают, рожают то брата для сестры, то мужа удержать, то по залету и и и
Война ничего что ?
У нас 5 детей , все остались русне и дом , и квартиры детям и т д
автор Стрекозей • 02 апреля в 15:34
Ответ дляБарвіночка
А какой у вас размер ?
вибачте, мені незручно( я ж працюю, руки- ноги на місці...
та і зараз напишуть тут як завжди що « клянчу» і т. п.
Нервогенератор• 02 апреля в 15:35
Ответ дляГидроусилитель руля
Удалено администрацией...
Папина дочка• 02 апреля в 15:36
Ответ дляДомовенок Кузя
Сейчас подойдет маня, расскажет про парковки супермаркетов, забитых элитными авто, как квартиры за ахулионы гривен разлетаются как пирожки, про лакшери жизнь в Украине. А вы тут про дороговизну всего и вся.....
А так и есть, или вы думаете в Украине одна нищета?
Пожмаковна• 02 апреля в 15:36
Ответ дляНервогенератор
https://www.reskillingukraine.com/courses/avtomeha...
Может вам переучиться на нормальную профессию?
Здесь женщин учат бесплатно.
На самом деле работы сейчас очень много - работников нет. Но професии котрые всегда считались мужскими
Це фізично важка робота, навіть для чоловіків. А жінка не зможе піднімати важке, розкручувати-закручувати, це звичайній жінці не під силу, хіба якійсь чоловікоподібній.
КаваЗМолоком• 02 апреля в 15:36
Ответ дляСтрекозей
Автор! Точно! В мене є кросівки 38 розмір кларкс. Донька один раз одягла в переросла нога.
Вам підійде?
Папина дочка• 02 апреля в 15:37
Ответ дляСтрекозей
15і 16
Это ваша тема вчерашняя про дорогие продукты?
Нервогенератор• 02 апреля в 15:37
Ответ дляПожмаковна
Никто не заставляет вас там работать. Если вы обратите внимание - то на многие вакансии набор в группы закрыт.
Барвіночка• 02 апреля в 15:40
Ответ дляСтрекозей
Я поправилась на 7 кг , вариантов что похудею мало

Да тут неудобно
Тогда примите просто слова поддержки
Пишна молодиця• 02 апреля в 15:40
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну і ще момент.
Насправді я впо з дитиною підлітком.
Мій дім зруйновано.
Я винаймаю квартиру в чужому місті.
Бідність не гаманці. Бідність в душі
Прям мантра. А было б в кошельке- веселее б жилось
Пожмаковна• 02 апреля в 15:41
Ответ дляНервогенератор
Навчання то таке, а почнуть працювати, будуть проблеми і по-жіночому, і спини позривають. Особливо якщо грузові машини. В мене перший чоловік працював, я в курсі що воно таке. Не жіноча робота точно. Жаль жінок , які від безвиходдя на це згоджуються, не розуміючи чи не замислюючись про наслідки.

Нервогенератор• 02 апреля в 15:43
Ответ дляПожмаковна
Еще раз - в вашей жалости никто не нуждается. Подотритесь ею
Пожмаковна• 02 апреля в 15:43
Ответ дляНервогенератор
Мне и Вас жаль, хамить научились, а вежливо разговаривать нет.
Нервогенератор• 02 апреля в 15:45
Ответ дляПожмаковна
Слушай, убогое, себя иди пожалей.
Обычно с такой жалостью такое никчемное вылазит, что смотреть противно...
КаваЗМолоком• 02 апреля в 15:46
Ответ дляПишна молодиця
Тааак! 1001 гривня краще ніж 1000 грн.
Я завжди вишукую де підзаробити, де зекономити.
Ви бачите? Процес з автором один і той же.
А стани різні.
В мене азарт
У автора втома і зневіра.
Тому я і звернула увагу поміж строк що автор не стільки бідна, скільки виснажена
Пожмаковна• 02 апреля в 15:47
Ответ дляНервогенератор
Слушай, убогое, себя иди пожалей.
Как Вам не стыдно писать гадости?
автор Стрекозей • 02 апреля в 15:48
Ответ дляПожмаковна
Как Вам не стыдно писать гадости?
Дійсно, дівчата- давайте без образ!
Сливочная пенка• 02 апреля в 15:50
а вы когда второго рожали, то тоже было все так плохо с финансами?
Грибной_Дождик• 02 апреля в 15:52
Ответ дляОтжигающая
Так просто, всего лишь поменять работу?
А что сложного?
Сливочная пенка• 02 апреля в 15:52
Ответ дляХомо_сапиенс
Старший ребенок закончит школу через год, да? Настраивайте чтобы хорошо готовился к нмт и поступал на бюджет хотя-бы в колледж. Берите детей и едьте в Киев. Найдете небольшую квартирку, работу и ребенок будет присмотрен.
Киев и так скоро треснет от понаехавших, постоянные пробки, коммуникации не выдерживают и т.д.
Хомо_сапиенс• 02 апреля в 15:53
Ответ дляСливочная пенка
Ну так выедьте, освободите место для других))
Козачка• 02 апреля в 15:54
Ответ дляСливочная пенка
Нет было очень хорошо