Фенте Фря• 02 апреля в 16:51

Девочки, кто делал операцию косточки на ноге?

Тяжело восстанавливались? Довольны что сделали и сколько стоило?
И какую именно операцию вы делали?
Потому что есть в некоторых клиниках реклама операции, после которой не нужны гипс и костыли. Просто месяц в ортопедической обуви барук
Смурфик• 02 апреля в 16:56
Косточка - єто Ваш собственньій палец, которьій вьівернулся не под тем углом.
Правильнее поносить бандаж и вернуть кость на место.

автор Фенте Фря • 02 апреля в 17:02
Ответ дляСмурфик
Вы поносили бандаж и вернули на место?
Вимагаю спілкування• 02 апреля в 17:03
яку саме кісточку на нозі ? на п*ятці чи збоку біля великого пальця?
автор Фенте Фря • 02 апреля в 17:04
Ответ дляВимагаю спілкування
сбоку пальца
Вимагаю спілкування• 02 апреля в 17:10
Ответ дляФенте Фря
сбоку пальца
тоді не знаю подробиць.
В моєї мами зв*явилась, але вона категорично боїться йти до лікаря (бо будуть хірургічно видаляти).
Від знайомих дізнавалась, що це залежить від етапу захворювання. На початку можуть ставити бандаж, але цей початок можна не помітити.
Подруга видаляла недавно кісточки на п*ятках у Вінниці, 2 тижня була на костилях. Десь до 5 тис грн обійшлось на обох ногах. Місцева анестезія прямо біля кістки і надріз.
Из Виа-гры• 02 апреля в 17:12
Волочкова не делает. Может и не надо трогать??
Шкала Радощів• 02 апреля в 19:22
робила.без гіпсу,у черевику Барука.задоволена.минуло вже 8 років-все добре.

автор Фенте Фря • 02 апреля в 19:48
Ответ дляШкала Радощів
это же местная анестезия? или общий наркоз?
Шкала Радощів• 02 апреля в 19:58
Ответ дляФенте Фря
ні,не загальний наркоз.здається,називалось: провідна анестезія,укол в якийсь нерв на нозі.