Та никада в жизни• Изменено 02 апреля в 20:00
Дивна поведінка директора
Майже рік працюю медичним представником.
Вчора мене попросили з´їздити на одну з точок, яка не моя і взагалі ніхто її не відвідував. З персоналу там лише директор та дві працівниці. Тут я познайомилась з директором, вирішуємо робочі питання і раптом він мені каже:
Ви така приємна та симпатична, якось не звернуламувагу на цю його фразу.
Обмінялись номерами, і директор каже: напишіть мені в телеграм. Потім ще казав, яка я красива і чи буду я його радувати своєю присутністю. Я в шоці.
Чому він так себе поводить? Більше не буду їхати на цю точку.
Показушница• 02 апреля в 20:02
Тема примерно пятилетней давности - слово в слово. Зачем Вам дублировать чужие старые темы?
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:02
Ответ дляРогнеда Карповна
вы в истерике от комплиментов.
Я не люблю фамільярність) суто робота і все.
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:02
Ответ дляПоказушница
Хто дублює?
Неновая почта• 02 апреля в 20:03
Ответ дляПоказушница
Була недавно
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:03
Ответ дляЛасую колобками
І правильно!
А то,бач, вздумав!
Може там нічого такого, але я не люблю таку поведінку
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:04
Ответ дляКраїна мрій
він вже з вами в позі, де ви на люстрі, а він на вас висить
Що за поза?
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:10
Ответ дляvecya
ну так сухо и скажите ему, что считаете его комплименты неуместными и предпочитается сугубо профессиональные отношение на рабочем месте
Я б так і зробила. Але мене шеф попросив поїхати та налагодити стосунки з цією точкою, бо ми з нею не співпрацювали((
Снегурочко• 02 апреля в 20:10
Ответ дляТа никада в жизни
Значит, не пишите ему в Телеграм. Делов то
Всміхайлик• 02 апреля в 20:10
Ой я б ответила, конечно буду, если продадите лекарств на … сумму, поулыбалась бы и свалила. А вдруг продаст?)
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:11
Ответ дляvecya
ну считайте, что миссию выполнили
Сподіваюсь, більше не доведеться їхати
Мааарковная• 02 апреля в 20:12
Ответ дляТа никада в жизни
Сподіваюсь, більше не доведеться їхати
А вы красивая?
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:13
Ответ дляМааарковная
А вы красивая?
Мені часто кажуть, що так. Знайомляться часто чоловіки, але я себе такою не вважаю.
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:13
Ответ дляvecya
в принципе можете, в случае чего, и отказаться от повторной поездки обосновав нынешней ситуацией
Так, скажу, що відчуваю дискомфорт
Физрукая• 02 апреля в 20:28
Походу вам впервые сказали комплимент. У вас странная реакция а не у директора.
Та никада в жизни
• 02 апреля в 20:35
Ответ дляФизрукая
Це зайве з його боку
Показушница• 02 апреля в 20:57
Ответ дляНеновая почта
Була недавно
У Вас не осталась ссылка? Автору нужно ткнуть, пока тему не закрыла на опережение.
Я, пока искала первоисточник с ключевым словом ’директор’, понаходила кучу ржачных тем)))). Не могла оторваться)))
Ласую колобками• 03 апреля в 00:16
Ответ дляТа никада в жизни
Ну всЬО! Тепер він буде робити так, як ви любите. Зобов´язаний, так?
Корону поправте там ,чи що
Милота• 03 апреля в 05:24
Слухайте, автор, ну не мають люди відповідати вашим очікуванням чи побажанням. Ну, не мають - і все, крапка. І дискомфорт ваш - то винятково ваша проблема. Отже, питання «чому він так себе поводить» взагалі не актуальне. Актуально для вас питання «як навчитись коректно ставити людей на місце, не ображаючи»