Без Баяна• 02 апреля в 22:26
Син ЛГБТ(нетрадиційної орієнтації)
Що би ви зробили?
Країна мрій• 02 апреля в 22:50
Ответ дляГолодаю
А мы хотим чтобы наши дети росли нормальными без 72 гендеров которых надо очень сильно уважать и разбираться в подробностях уже к четырёхлетнему возрасту.
Эта хуйня про 72 гендера активно неслась исключительно по кацапским инфо помойкам. Ну и, как видно, по Советчице…
Не даром, автор именно тут регулярно открывает такие бессмысленные темы. На них, как на живца, слетается вся пещерная вата.
ПуГоФФка• 02 апреля в 22:55
Ответ дляДама с заначкой
Та, яка ставить
не зарікайся. В цьому житті всяке може трпитись.
Може трапитись, а може і не трапитись. Ви в попередньому коментарі пишете, що провина і відповідальність повністю на батьках, батьки дитину такою народили, зробили, а інколи на дитину впливає коло спілкування, пропаганда лгбт, цікавість, тупість...
Млинці зі смайликом• 02 апреля в 23:09
Ответ дляКликОЛЬКА
То есть - отправили б его в эмиграцию? В цивилизованную страну?
В Украине один из самых высоких показателей гомофобии в Европе. И это надолго. Население дикое.
Та я би не сказала, більшості пофіг. У нас поверхом нижче гей живе, при тому з батьками, сестрою, чоловіком сестри і племіницею, ще і хлопців водить туди. Хоча тато там такий бандит трохи по виду, але прийняли таки сина.
Знову ж таки, в сусідньому спальнику живе хлопець, який ходить в міні, і так третій рік - чимось Анкору нагадує, але раз третій рік ходить, то виходить його не б´ють.
КротоТо• 03 апреля в 00:15
Откуда он у нас возьмется? Обычно такие в неблагополучных или проблемных семьях
КротоТо• 03 апреля в 00:16
Ответ дляКликОЛЬКА
К сожалению нет, а хотела бы…
Хотела б родиться и вырасти в цивилизованной стране, а не в конченном диком постсовке с такими как ты
Чемодан вокзал цивилизованная страна,не мучайтесь
Бочка порохУ• 03 апреля в 00:26
Ответ дляГолодаю
Так сейчас это равнозначное понятие ))
Ну вот не стоит геев обижать
Голодаю• 03 апреля в 07:03
Ответ дляБочка порохУ
Ну вот не стоит геев обижать
Согласна, гей может быть настоящим человеком, а тцкун - нет.
Дама с заначкой• 03 апреля в 22:47
Ответ дляПуГоФФка
Заради цікавості, геем, в повному розумінні, не станеш. Точно так, як не можна, по бажанню, змінити колір шкіри. В юні роки можуть бути пошуки себе, якась естетична цікавість. А от щоб змінити орієнтацію, яка закладена генами, то ні. Але ...за ради грошей, в деяких країнах, як то Афганістан, Пакистан батьки продають своїх синів в так звані бача-базі. Це сексуальне рабство і ніхто тих хлопчиків не запитує про їх особисте бажання, та орієнтацію.
ПуГоФФка• 04 апреля в 07:17
Ответ дляДама с заначкой
Здається, ви все переплутали, сексуальне рабство - це не лгбт