Пустощі-веселощі• 03 апреля в 09:26
Вийшла на роботу в цей понеділок, відкривала спеціально ФОП
Вийшла на роботу в цей понеділок, відкривала спеціально ФОП вперше. Вчора зрозуміла, що в такому хаосі, що є у компанії, працювати не готова. Є затримки по зп, договір зі мною ще не підписували. Як сьогодні спокійно піти зранку і отримати фінансове відшкодування. Компанія відома, до цього працювала у відомій компанії, з якою вони співпрацюють. Дякую
Бриджит_Фрикандо• 03 апреля в 10:22
Ответ дляСонячний зайчик
А вас действительно не смутило, что компания требует открытия фоп с сотрудника который еще даже испытательный срок не прошел? Так торговые шараги делают, открывая фопы на всех кого только можно, но нафига на это соглашаться заведомо я не знаю. К вам автор вопросов больше чем к работодателю.
Так роблять купа компаній, в тому числі і наша ІТ компанія, в чому шарага? Без Фоп працює тільки адмін відділ, із серій кадровик бухгалтер, всі інші виконають свою роботу на підставі договору, із штату в фоп ніколи не переводять, який сенс в цьому?
Начальник Анонимов• 03 апреля в 10:50
Ответ длякуркулиха
Ну що ви, все почалося набагато раніше.
Сказали оформити свідоцтво про народження - всі і побігли.
Все почалося ще раніше: сказали стати вагітною на облік- всі побігли. Сказали ці аналізи поздавати і обхідний по лікарях- всі побігли.
Метровий сантиметр• 03 апреля в 10:52
Ответ дляКапитанша
Компания себя предупредила ,если проверка большой штраф,вот они повесили ФОП на сотрудника ,ушли от налогов,у них чисто ,а сотрудник в ужасе
ФОП роблять задля дроблення бізнесу з метою зменшення податків/уникнення ПДВ. І штраф якщо доведуть дроблення все одно будуть. А за дроблення зараз узялися вкрай активно.
куркулиха• 03 апреля в 11:04
Ответ дляparele
За подібну фразу про ФОП, мене тут хейтять вже багато років 😂
Хоча я тоді написала, що це дуже часта практика, особливо в ІТ))
Це що, дивина?
Я інформвцію про одну й ту саму подію написала в двох аналогічних темах про дозвілля. В одній мені наліпили 30 синіх морд, в іншій 30 лайків. За одне й не саме. Не дивуюся вже нічому.
куркулиха• 03 апреля в 11:08
Ответ дляНачальник Анонимов
Це в темі про вступ в зво діалог.
- як мені отримати диплом фахового бпкалавра, якщо у мене нема іпн?
- а чому у вас нема іпн?
- за релігійними переконаннями.
- добре, тоді надайте документ про відмову від іпн, тоді вам замовлять і видадуть.
- справа в тому, що я не можу написати таку відмову за релігійними переконаннями.
- а чому у вас нема іпн?
- за релігійними переконаннями.
НеВРотик• 03 апреля в 11:29
Ответ дляСонячний зайчик
Это не меняет сути дела. Сначала люди присматриваются друг к другу, я потому и против оформления с первого дня, а потом уже организовывают трудовые отношения. А теперь вы хотите компенсации финансовых расходов от работодателя из-за открытия вами фоп? Ну и зачем было спешить спрашивается?!
Присматриваются и работают бесплатно? Куда оплачивать ЗП, если кроме ФОПа-никак? Однако,,,,Узнаю нашу бухгалтершу со словами: Зачем его оформлять в штат, если он не прошел испытательный))) Очнитесь, читайте закон что ли,,,
НеВРотик• 03 апреля в 12:10
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А зачем сотруднику работать по договору? Почему кадровик и бух не по договору? Шарага ваше ИТ