Біток чи ефір?• 03 апреля в 17:12
Електронне направлення
Дівчата, оці електронні направлення від сімейного - їх треба якось роздрукувати? Чи достатньо номера? Як це робиться по-грамотному, підкажіть, щоб сюрпрайз потім не отримати(
ЗаведУющая• 03 апреля в 17:16
Ответ длявсегдаДаДа
Заходите в Хэлси и вводите в в врача которого хотите
Оказывается, не во всех городах так можно.
Автор, я звонила в нужную больницу и зыписывалась к врачу. Им и диктовала номер направления
всегдаДаДа• 03 апреля в 17:16
Ответ дляЗаведУющая
Узнавайте по месту
На привозе• 03 апреля в 17:23
Ответ дляЗаведУющая
Це лише для медзакладів, які не працюють з хелсі.
IQ 80• 03 апреля в 17:25
Я роздруковую . Але це не обовʼязково. При запису просять назвати просто номер направлення
Alexandra0311• 03 апреля в 17:25
Не всі заклади працюють через хелси, деякі працюють через Портал пацієнта, в мене зі зворотнього боку декларації вся інформація з кодами для реєстрації, в кабінеті своєму вибрала в меню свого сімейного лікаря записалася на зручний день та час, також в кабінеті вся історія звернення до сімейника