Давно без алко• 03 апреля в 21:09

Що би Ви порадили собі з 5річною дитиною?

Доброго вечора.
Дівчата, у яких за плечима материнство діток 5-10 років.
Озираючись назад, щоб Ви собі порадили робити чи НЕ робити у віці своїх діток 5-10 ( можна і до 16) років ?
Дякую.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 апреля в 21:10
Не бить и не тягать за рукав

автор Давно без алко • 03 апреля в 21:12
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не бить и не тягать за рукав
Навіть в думках такого не виникало.
Пригощаю кашею• 03 апреля в 21:12
Не спілкуватися з кацапськими дітьми
Видна міленіалка• 03 апреля в 21:13
Не рожать вообще
автор Давно без алко • 03 апреля в 21:13
Ответ дляВидна міленіалка
Не рожать вообще
Чому?
Видна міленіалка• 03 апреля в 21:14
Ответ дляДавно без алко
Чому?
Это глупо иметь детей в современном мире
vecya• 03 апреля в 21:14
быть более ответственной в плане здоровья ребенка

автор Давно без алко • 03 апреля в 21:15
Ответ дляВидна міленіалка
Поважаю Вашу думку, но у мене геть інше бачення.
Ответ дляvecya
Наведіть приклади будь ласка.
Видна міленіалка• 03 апреля в 21:17
Ответ дляДавно без алко
Також поважаю вашу думку
Дадосвидания• 03 апреля в 21:19
Любить, развивать, много смеяться, кутать в нежность, много обучать играючи.. много гулять и возить на отдых...
vecya• 03 апреля в 21:28
Ответ дляДавно без алко
Наведіть приклади будь ласка.
ребенок жаловался на усталость, головокружение, сходили к семейному, сказала, что это вегетососудистая дистония, анализы крови не сделали, а через полгода ребенок уже лежал в больнице с железодифиитной анемией 3 ст
Белоснежко• 03 апреля в 21:29
Забить на все , кроме ребёнка. Всех денег не заработаешь, а детство пролетает мгновенно. И закладывает задел на всю будущую жизнь
автор Давно без алко • 03 апреля в 21:32
Ответ дляvecya
Дякую!
Ви праві!
Здоров´я нашим дітям!
Ждун с Нибиру• 03 апреля в 21:34
- не гнатися за престижними школами, якщо дитина захоче вчитися - вона буде вчитися в будь-якій школі, якщо не захоче - то навіть ’круті’ школи їй того бажання не додадуть.
- не лізти в батьківські колективи, не намагатися там ’дружити’, врешті всі там розісруться, як би солодко все не починалося
- знайти спорт по душі, не кидати, спорт це важливо
- лікувати\перевіряти регулярно зуби
автор Давно без алко • 03 апреля в 21:36
Ответ дляБелоснежко
До якого віку вважаєте потрібно забивати на роботу во благо дитини?
У мене якраз ця ситуація. Займаю високу посаду, розриваюся, щоб в 18.00 бути вдома в той час коли можуть бути заплановані важливі зустрічі, які відмінити дуже важко, так як голова компанії сова і в нього бурна діяльність тільки після 16.00 починається.
Часто тупо уходжу в 17.00, хоча це керівництву не подобається.
автор Давно без алко • 03 апреля в 21:38
Ответ дляЖдун с Нибиру
- лікувати\перевіряти регулярно зуби
З якого віку вважаєте потрібно починати перевіряти зуби, якщо не турбують?
Белоснежко• 03 апреля в 21:38
Ответ дляДавно без алко
Дети разные, моя дочь стала более-менее самостоятельной и уже не так нуждалась во мне лет с 10.
автор Давно без алко • 03 апреля в 21:39
Ответ дляБелоснежко
Дякую за пораду

Анонимушка• 03 апреля в 21:47
Я себе ничего бы не советовала, я все делала правильно. Главное - любить своего ребенка и понимать его, чувствовать то, что нужно ему, тогда не будет ошибок.
Пухнасті штани• 03 апреля в 21:48
гуляти щонайменше 1 годину на день. мати багато фізичних активностей на тиждень. мінімум гаджетів. стоматолог кожні 3 місяці.ліплення з глини та музика обов´язково хоча б раз на тиждень.
у моєї дитини майже все це і так було.
Ждун с Нибиру• 03 апреля в 22:00
Ответ дляДавно без алко
Мою не турбували, в 10 років виявилось, що розвивався карієс ззаду передніх двійок, при чому так, що з одного з двох передніх різців видалили нерв отак сходили на перевірку. Тому краще як мінімум кожного літа ходити на контроль, взяти за традицію. Вже.
Я тут с краю постою• 03 апреля в 22:08
Всех на хер послать
nabludatel• 03 апреля в 22:41
Жалкую, що не забрала доньку з класу вчительки совковської закалки.
Однозначно• 04 апреля в 00:29
Ничего бы не посоветовала. Моему сейчас 6. Всё хорошо.
жижифреймут• 04 апреля в 00:44
Ответ дляВидна міленіалка
Значит ваша мать совершила глупую ошибку,родив вас,не вздумайте совершать ее ошибку,рожать себе подобных!
жижифреймут• 04 апреля в 00:49
Діти дуже мудрі прислухатися до них,враховувати їх думку ,поводитися як з особистистістю,не принижувати ,не підвищувати голос,ьо це через декілька років повернеться до вас