Просто звязда• 03 апреля в 21:29
Я за 40 років не прочитала ні однієї книги
Мені якось не втягує читати, мені жалко часу сидіння за книгою
Я більше читаю те що мені треба
Наприклад розбираюсь в бізнесі, чи коли хворію то все читаю, чи про подоріж, перед тим чк їхати читаю куди краще і що там побачити
А так щоб сісти і читати 500 сторінок .. я за своє життя ніяку книгу повністю не прочитала
Мені здається що це можуть читати люди в яких багато вільного часу і в яких немає проблем
Я більше читаю те що мені треба
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 10:41
Ответ дляПечальки.нет
Ну я ж кажу)
Живете в трикімнатній хрущівці, і навіть носа далі не потикаєте)
Вам особистий вибір)
Ваш особистий вибір не виходити далі своєї книжки,а у мене увесь світ перед очима)
Печальки.нет• 04 апреля в 11:09
Ответ дляСижу_и_плачу
Ваш особистий вибір не виходити далі одного единого світу)А в мене в голові тисячі світів) тисячі історії, тисячі доль.
А ви живете в своєму обмеженому світі, і навіть не розумієте цього)
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 12:14
Ответ дляПечальки.нет
Ви якась блаженна) у мене в реальності навколо чудові люди,сім´я,сонце світить,море, а ви сидіть у своїй коробці) Я до 30 років перечитала тисячі книжок, зараз в 40 мене цікавить тільки реальність,а не вигадані світи)
Мрію про пончик• 04 апреля в 17:28
Ответ дляСижу_и_плачу
Ой, не смешите. Чтение всегда было и будет прерогатива образованных людей, с фантазией , желающих размышлять. Вот и все. Богатые люди не всегда умные и образованные. Зачем вы пытаетесь доказать, зато я богатая, вас же не про это спрашивали. Ну и в целом, умение поддержать разговор, широкий кругозор, все это чтение.
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 18:39
Ответ дляМрію про пончик
Ви наче прочитали що я написала,але чомусь не зрозуміли і продовжуєте доводити що ви така розумна,а я ні,бо не читаю останні роки фантастику,а тільки закони, про економіку,здоров´я,спорт і тд. Ну, може перечитайте ще раз, часто допомагає))))
Печальки.нет• 04 апреля в 19:50
Ответ дляСижу_и_плачу
У вас все так класно, що ви мені це доводите?🤣
Ну серьозно?)))
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 19:51
Ответ дляПечальки.нет
Ну серьозно?)))
Просто спускаю вас зі своїх фантазій на землю, не дякуйте)
Печальки.нет• 04 апреля в 19:52
Ответ дляСижу_и_плачу
У вас все так класно, що ви сидите на порадниці, і відповідаєте через 30 секунд
Здається фантазії, тут виключно у вас
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 19:55
Ответ дляПечальки.нет
Здається фантазії, тут виключно у вас
На грилі смажиться м´ясо,вариться картопля, можу собі дозволити трохи роботи ’нічого’, якщо не відповідаю одразу,то потім вже ніколи,бо стає нудно) Чому вам все треба пояснювати,вам що,5 років?
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 19:56
Ответ дляПечальки.нет
Здається фантазії, тут виключно у вас
І взагалі,як це пов´язано?
Ви навіть логічні висновки робити не можете, а це значить,що важлива не кількість книжок,а їх якість. Не дякуйте)
Мрію про пончик• 04 апреля в 20:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Как человек с во, я сразу вижу, что вы неграмотно пишете, не знаете правил отступов и пунктуацию. Значит дипломную работу не писали.
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 20:03
Ответ дляМрію про пончик
У мене 2 дипломи, облік і аудит і програмування. Дипломи писала 2 рази, захист на відмінно. Які ще питання) Я на порадниці, а не перед комісією)
Бодіпозітівна• 06 апреля в 13:58
Ваша тема, автор, звучит так - Я тупой/ая, но мне и так хорошо.
Вас пожалеть или позавидовать вашей незамутненности?
Пожалуй, пожалею 😏