Просто звязда• 03 апреля в 21:29
Я за 40 років не прочитала ні однієї книги
Мені якось не втягує читати, мені жалко часу сидіння за книгою
Я більше читаю те що мені треба
Наприклад розбираюсь в бізнесі, чи коли хворію то все читаю, чи про подоріж, перед тим чк їхати читаю куди краще і що там побачити
А так щоб сісти і читати 500 сторінок .. я за своє життя ніяку книгу повністю не прочитала
Мені здається що це можуть читати люди в яких багато вільного часу і в яких немає проблем
Я більше читаю те що мені треба
Черговий по кухні• 03 апреля в 21:46
Ответ дляСижу_и_плачу
Так я тут більше пишу,ніж читаю)) живий журнал))
Затягивает, да?) Сама зарекалась сюда заходить
Цветочница• 03 апреля в 21:49
Ответ дляЧерговий по кухні
Серьезно? Купите хоть вибратор, хорошая вещь) И всегда готов
Я от секса хочу с живым мужчиной . От вибратора любая дура может
Печальки.нет• 03 апреля в 21:49
Ответ дляСижу_и_плачу
’Чим ви’))))))
Тобто сформулювати РЕЧЕННЯ і вказати на помилку, це для вас занадто складно?)
Цветочница• 03 апреля в 21:49
Ответ дляЧумачечая_
Оргазм від сексу отримують ті, в кого багато вільного часу, щоб їм займатися.
Я вибираю на порнхабі те, що мені цікаво і швидко отримую задоволення )))
Сарказм, як що що.
Сама с собой и я могу
Черговий по кухні• 03 апреля в 21:51
Ответ дляЦветочница
Тогда только менять мужчину. Это Вам многие скажут. Не можете расслабиться до конца.
Печальки.нет• 03 апреля в 21:51
Ответ дляКак_б_не_так
’Читач проживає тисячу життів, перш ніж помре. Людина, яка ніколи не читає, живе лише одне.’ - Джордж Р. Р. Мартін.
От абсолютно правильно.
Я Мартіну навіть трохи заздрю. Створити в голові такий всесвіт ... у він це все в голові утримує??
Уходя дверю не хлопать• 03 апреля в 21:51
Ответ дляЦветочница
А я оргазма от секса не получила за 35 лет
Вот это серьезно
Хома з пастою• 03 апреля в 21:52
Я майже впевнена, що колись навіть ви відпочиваєте від своїх безкінечно виключно корисних занять, просто іншим способом, а для багатьох цей відпочинок якраз у читанні
Задолбулька• 03 апреля в 21:56
Ответ дляМрію про пончик
Человек, который гордится невежеством это деградация общества
Я читаю все життя, а сестри після 40почали і не зупиняються!
Как_б_не_так• 03 апреля в 21:57
Ответ дляПечальки.нет
От абсолютно правильно.
А навіщо утримувати. Поки читаєш захоплюючу книгу, живеш життям героїв. Повне занурення. Це круто.
Печальки.нет• 03 апреля в 21:59
Ответ дляКак_б_не_так
Ну я якби про Мартіна писала. у про автора книжок. Йому доводиться утримувати . Ви пробували написати , наприклад, оповідання?
А я пробувала. І герої живуть в голові, ж певна хронологія подій, потрібно пам´ятати, що де і коли
І ще, яка у кого мотивація
Джонсонюк• 03 апреля в 22:00
Дивіться, авторе, а то потім будете як моя подруга, якій в 38 років треба пояснювати значення слів ’кошерний’, ’бурата’ чи ’маржа’.
Виглядає дуже цікаво, коли потім скаржиться, що їй кавалєр на першому побаченні сказав, що вона нерозвинена...
Как_б_не_так• 03 апреля в 22:09
Ответ дляДжонсонюк
Все життя читаю, але про бурату ніколи не чула. Погуглила, що це різновид сиру моцарела. Ви про неї в книжках прочитали?
Вельшановна• 03 апреля в 22:12
Ответ дляДжонсонюк
Ви такій не подруга
ЖонДуан• 03 апреля в 22:13
Ответ дляКак_б_не_так
Я в книжке. Называлась Меню.
Цветочница• 03 апреля в 22:39
Ответ дляЧерговий по кухні
Мне их 100 разменять ? 10 было , наверное достаточно чтобы определиться что оргазм я не получают от секса . С мужем расслабленная и мне приятно и он хороший любовник , но оргазм нет
Попразендовна• 03 апреля в 22:46
Ответ дляПечальки.нет
От абсолютно правильно.
гімнюк він, ніяк гру престолів не допише. А вже ж не молодий, переживаю за його здоров´я та фінал книги)))
Мрію про пончик• 03 апреля в 23:10
Ответ дляЗадолбулька
Это редкость. В основном после школы ни книги ни открывает большинство
Мрію про пончик• 03 апреля в 23:11
Ответ дляГорлаю зрання
Я читаю и дело совсем не во времени. Автор, у вас есть хобби? Находите на него время и вам не лень? Тоже самое с книгами. Я, например, их обожаю. Люблю их запах и шелест страниц.
У большинства хобби нет
Как_б_не_так• 04 апреля в 00:09
Ответ дляМрію про пончик
Вы ошибаетесь. Читают люди разных возрастов. И очень многие до глубокой старости.
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 07:21
Ответ дляПечальки.нет
Навіщо, ви не мого рівня розвитку, читайте далі ваші дешеві романи)
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 07:25
Ответ дляЧерговий по кухні
Ні, вже дуже мало тут, бо люди залишились так собі, читаючі дешеві романи і детективи. Я тут з 2012го.
Сижу_и_плачу• 04 апреля в 07:27
Ответ дляПечальки.нет
У вас в реальному житті один світ.
Грубо кажучи, квартира хрущівка. Ок, не одна кімната. Три))
А книжки дають можливість побувати в тисячах створених світів. І навіть переробити їх під себе. Це ж тисячі кімнат.
Ні,мій світ це вся Європа,життя у Лондоні, Франції, Німеччині, Польщі (не біженство). Хмарочоси з видами на Темзу, різні люди різних національностей,різні мови. Створені світи мене не цікавлять, я реаліст.
Печальки.нет• 04 апреля в 10:37
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну я ж кажу)
Живете в трикімнатній хрущівці, і навіть носа далі не потикаєте)
Вам особистий вибір)