Меломанка Маланка• 03 апреля в 23:03
Вчора створювала тему…
Про проблеми із сечовим міхуром. Часте сечовипускання при нормальному аналізі. Сьогодні помітила, що я не іла хліб, і мені, начебто трохи легше. Чи може бути звʼязок?
Може, це целіакія викликає подразнення у животі?
Меломанка Маланка
• 03 апреля в 23:06
Ответ дляОле Лукойе
Почки перевіряли?
УЗД ви маєте на увазі?
Лише аналіз сечі- лейкоцитів немає, бактеріальний рост відсутній
Оле Лукойе• 03 апреля в 23:06
Ответ дляМеломанка Маланка
УЗД ви маєте на увазі?
І не лише
Меломанка Маланка
• 03 апреля в 23:09
Ответ дляБолтушка Му
Может быть непереносимость глютена
Це можна за допомогою аналіза визначити?
Сімейний сьогодні сказав, все нормально. Я навіть не знаю, чи відомо йому таке поняття , як непереносимість глютену
Сладко-соленая• 03 апреля в 23:18
Ответ дляМеломанка Маланка
УЗД ви маєте на увазі?
У меня из-за камня частое мочеиспускание. Я просто ходила делать узи по этой причине (часто писаю, при том что анализы и бак пасев идеальный), но даже не подозревала что там найдут огромный камень у меня. И я не думала что есть какая-то связь. Я за ночь просыпалась по 3-4 раза и утром 2 раза бегала в туалет, меня это так выбесило, что пошла уже на узи заодно сходить кроме анализов.
Меломанка Маланка
• 03 апреля в 23:21
Ответ дляСладко-соленая
Год назад делала УЗИ и почек , и мочевого, не было ничего