Где тут 0?• 04 апреля в 11:43
Ситуация с мужчиной (неприятно как-то
Вот представьте, вы знакомьтесь с мужчиной на сз с другого города , +-180 км, каждую неделю он к вам приезжает, дарит цветы, водит в хорошие рестораны, покупает билеты в театры, кино , филармонию .... В таком ритме вы встречаетесь три месяца , и вот он приглашает вас к себе , но вы заболели и на этой неделе вообще не встречались, он зовёт на следующую неделю , но вы не можете остаться с ночёвкой и мужчина перестает писать ... Как бы вы отреагировали ? Я не понимаю, зачем было ездить , трать деньги немалые и вот так просто перестать писать . Девочки, просто пожаловаться ( я-то тетя взрослая -32 года, но неприятно
Язвочка• 04 апреля в 15:38
Ответ дляПідмітайло
Так а що
Так нічого, шукаємо іншого лоха далі, цей зламався, дивно що так довго наївно вівся
неприємно так, автор вже звикла, тепер самій за театр прийдеться платити, або не ходити, біда
Королева ганделику• 04 апреля в 15:39
Ответ дляКуратор дебошей
Так она не дала по болезни и потому что ребенка деть некуда, не заболела, дала бы. Но с его стороны выглядит так, тем более не понятно как она ему об этом сказала, если не пишет, то решил что динамит. Но опять же для секса всем разное время нужно, если она не готова, то не обязана прыгать в койку, а если ему надо уже сейчас, то лучше разойтись.
Дивно, що коли нахаляву їсти/пити і по театрах/кіно ходити, то і дитину було де діти, і хвороба ні разу не завадила
Підмітайло• 04 апреля в 15:39
Ответ дляЯзвочка
Я писала, що мене чоловік два роки кружляв, поки я пішла до вінця
Королева ганделику• 04 апреля в 15:40
Ответ дляПідмітайло
Советницы имеют такое мнение, если он вас гулял, обязаны давать
Совєтчіци мають друге мнєніє: не треба бути тарілочницею-халявщицею
Підмітайло• 04 апреля в 15:44
Ответ дляКоролева ганделику
Правильно, дав борщу, тепер смокчи
Язвочка• 04 апреля в 15:44
Ответ дляПідмітайло
Ви будучи дорослою жінко не займалися сексом з ніби коханою людиною? Ну побажайте автору знайти мужика з низьким лібідо або який по тихенько трахає 2 роки інших тітоньок, я особисто знаю такі історії.
В нормальних людей є нормальні бажання у відносинах не тільки лебедині озеро дивитися, в історії автора чоловік їй нафіг не здався, нахіба йому два роки ії в театр водити, щоб вона собі нову машину купила, ну дитячий садок якийсь
Язвочка• 04 апреля в 15:46
Ответ дляПідмітайло
Правильно, дав борщу, тепер смокчи
Правильно якщо мужик тобі не потрібний, не потрібно три місяці його доїти, чи то вам нормально? Ну так потрібно розуміти що рано чи пізно до чоловіка дайте що його просто використовують, так прикольно ці доїльшіці глазками кліпають і про борщ пишуть
То есть три месяца каждую неделю у вас было одно свидание? Это в сумме 12 свиданий.
И вы не хотели с ним близости всё это время?
А зачем тогда это всё, если не хочешь человека?
Он же так и подумал, что вы его не хотите, потому что дважды отказались приехать. Со стороны это выглядит именно так.
Язвочка• 04 апреля в 15:49
Ответ дляКоролева ганделику
Советчици мають мненіє що мозги є у всіх, і холи халява за три місяці закінчується не потрібно наївно глазками кліпати ,а що таке... так було душевно по домашньому
Пластилин_Колец• 04 апреля в 15:49
Ответ дляАшотакоя
Та вірю, квіти, квитки, ресторани, чого б щиро не бажати)))
Ну ладно ще квитки і ресторани, куда не йшло (і то спірно) а квіти від нецікавого чоловіка нащо, яка в них цінність окрім символічної: знак що чоловік який тебе приваблює, якось вкладається і робить зусилля. Ну красиво так, але заради квітів тратити вихідні на чоловіка з яким нічого не хочеш, і так три мвсяці - ну якийсь брєд дівчата. Він же їй не гроші на картку переводив. Квитки і ресторани знову ж таки, щоб сидіти в тих ресторанах і на концертах із людиною яка не довподоби - вона що голодающа??? Мені колись один раз подарували квиток на концерт але я мала сидіти на ньому з людиною (мамою хлопця) яку бачила вперше, і дві години підтримувати розмову, в антрактах ходити з нею на каву і спілкуватися. Та боже я сто разів пожаліла, купила б сама і розслаблено насолоджувалася виставою, тожпро яку вигоду ви натякаєте мені незрозуміло! Ясно що авторці чоловік подобається але потрібен деякий час на близькість, у кожної людини це індивідуально.
Фантазерша• 04 апреля в 15:52
Ответ дляГде тут 0?
Неправда, у меня были очень искренние желания
Никто не сомневается в искренности ваших желаний 😂
Язвочка• 04 апреля в 15:56
Ответ дляПластилин_Колец
Значить голодна, де ви в постах автора прочитали що їй чоловік як чоловік подобалася? Особисто я бачила різні історії, і такі як у автора коли чоловік як чоловік не потрібний, але для чогось корисний вагон і прицеп, не на цьому форумі постійно пишуть живіть максимально з людиною і тянуть гроші, збирайте собі подушку безпеки.
Якщо автору потрібен час був то це потрібно говорити а не зливатися, в театр можу, до тебе не можу, чесність це індивідуальна штука? Автору вона не притаманна?
Федорино Горе• 04 апреля в 16:03
Ответ дляЭскиз бесконечности
И диарея с месячными.
Так у нее так и было
Где тут 0?
• 04 апреля в 16:18
Ответ дляЯзвочка
Автору не давали денег , с автором проводили время ))) и да, мне очень нравилось ч ним ходить в театр , прогулки в парках и вообще быть с ним вместе
Ку ка ку ка ку• 04 апреля в 16:20
Ответ дляГде тут 0?
А смысл этого всего если он бы в сексе оказался не очень?
Угадайс• 04 апреля в 16:24
Автор, у вас було 12 зустрічей, на які чоловік приїзжав за 200 км. Витрачав на вас гроші і час. Ну зрозуміло, що це все не від скуки, а з бажанням сексу.
з яким ви продинамили
чоловік зрозумів, що секс тут не світить і пішов іншу шукати. тут вже зрозуміло
і зрозуміло, що вам неприємно. Приємно, коли вас розважають і нічого у відповідь не хочуть. Чекайте свого принца
з яким ви продинамили
Пригаю-цибаю• 04 апреля в 16:25
А вообще было у вас что-то, какие-то интимные моменты, поцелуи взасос? Вы говорили о будущем общем с ним?
Лорка-хлорка• 04 апреля в 16:26
Ответ дляГде тут 0?
Что вы как маленькая в самом деле? Ну не нужны нормальному мужику театры, прогулки в парках и досуг с женщиной во френдзоне. А если вы ничего больше предложить не можете то зачем вас и дальше кружить?
Где тут 0?
• 04 апреля в 16:44
Ответ дляКузякин
Автор, за это время у вас поцелуи, объятия были? Вас к нему тянуло или не?
Конечно
Где тут 0?
• 04 апреля в 16:45
Ответ дляКузякин
Так и молчит пока?
Написал , не случилось ли у меня чего-то , не знаю даже что ответить
ЯспАкойнаЯ• 04 апреля в 16:57
Ответ дляИз Виа-гры
Автор или тролль, или реально из тех, что хотела полгода на свидания ходить, а потом округлить глаза, когда мужик о сексе заикнулся
Хто вам лєкарь, що ви за каву сексом розраховуєтесь, а автор себе не на смітнику знайшла, щоб так розраховуватись і я їх підтримую. Жінка має захотіти сексу, а не розплачуватись за каву на першому побаченні
ЯспАкойнаЯ• 04 апреля в 16:58
Ответ дляИз Виа-гры
Так чем вы гордитесь? Что не дали? 😂🙈
А вас чого так плющить
бо даєте кожному першому за каву?
Підмітайло• 04 апреля в 17:04
Ответ дляЯзвочка
Це його ініціатива танцювати біля мене, моя чи прийняти , чи ні
Ку ка ку ка ку• 04 апреля в 17:04
Ответ дляГде тут 0?
Скучаю за тобой
Підмітайло• 04 апреля в 17:05
Ответ дляУгадайс
з яким ви продинамили
Автор хотіла не сексу, а кохання як варіант