Тирамісу на терасі• 04 апреля в 11:43
Що ви чекаєте?
Тема просто поговорить
Про щось позитивне. Ну там, відпустка, город посадили, нову роботу, пиріг готується
сусіди дивні звуки видають =))
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 11:44
я займаюсь нудною справою. роблю скріншоти на сайт і вичищаю текст
чекаю, коли дороблю і піду пити каву
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 11:46
Ответ дляСтефанія
Когда раша исчезнет с лица земли
навіщо залипати не неможливих ідеях. ви ж розумієте, що таке в дійсності нереально
хоча якщо ви про розпад на маленькі держави... але і то буде якийсь центр з москвою
Плету интриги• 04 апреля в 11:47
Чекаю коли закінчиться війна і чоловік змінить роботу. Сина повезу на обстеження і в лікарню столичну. В мене з´явилась надія, що невиліковний діагноз може бути помилковим Зараз він рахується ´ухилянтом´. Навіть аналізи додаткові не може здати.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 апреля в 11:47
Чекаю (активно) закінчення ремонту і щоб нарешті переїхати в квартиру своєї мрії, де величезні панорамні вікна і багато місця для моїх гігантських рослин
Малявка ще та• 04 апреля в 11:49
Жду мужа из магаза, будут меня кормить. Цветов привезут, хочу посадить. А самое важное жду чтобы котенок поправился и вошёл в ремиссию
Плету интриги• 04 апреля в 11:51
Ответ дляМалявка ще та
Що з вашим котиком?
Пацака-задирака• 04 апреля в 11:52
Через месяц отправляюсь проводить путь Святого Иакова, буду идти из Португалии в Испанию.
В предвкушении необычного путешествия
А у нас макарошки• 04 апреля в 12:05
Глобально ничего не жду
А так, жду гостей и когда день закончиься
А у нас макарошки• 04 апреля в 12:06
Ответ дляПацака-задирака
В предвкушении необычного путешествия
Круто
Тоже когда нибудь пойду
Янгол в камуфляжі• 04 апреля в 12:09
Ответ дляТирамісу на терасі
чекаю, коли дороблю і піду пити каву
Держите нас в курсе
Янгол в камуфляжі• 04 апреля в 12:09
Ответ дляПацака-задирака
В предвкушении необычного путешествия
Только путь Моисея не повторяйте
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 12:09
Ответ дляА у нас макарошки
Глобально ничего не жду
який сенс чекати коли день закінчиться? хочете спати чи якісь неприємності?
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 12:10
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Держите нас в курсе
дякую, що проявили інтерес. обовязково
Кошка Мурка• 04 апреля в 12:14
Лежу в кровати и жду когда захочу встать и что-то начать делать 😂😂 вообще приедет муж скоро, привезет мне завтрак, и нужно будет ехать в супермаркет докупить воду и вино. Завтра гости придут.
Янгол в камуфляжі• 04 апреля в 12:19
Ответ дляТирамісу на терасі
дякую, що проявили інтерес. обовязково
Сочиняйте интересные опусы
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 12:26
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Сочиняйте интересные опусы
а смисл
Тирамісу на терасі
• 04 апреля в 12:33
Ответ дляАнонимба
І чекаю і не чекаю, бо ж сама на голову не впаде) шукаю нову роботу.
удачі вам
аналогічно
Пацака-задирака• 04 апреля в 12:42
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Только путь Моисея не повторяйте
А че? Я б нее против, да там сейчас жарковато