Перша леді колгоспу• 04 апреля в 19:24
Навчіться самі і навчіть своїх правил поведінки.
Ну якій адекватній людині прийде в голову дати дитині самокат на парковці ТЦ, якщо ви вже дали і вам пофігу що ваш дибілоїд вилетить комусь під колеса, то подумайте про інших людей. Ніхто не хоче сілати в тюрму через дибілів.
Руки ноги щойно стерпли. Сиджу на парковці в машині, чую різкий тормоз і за декілька секунд крик. З сусіднього ряду між машин вилетів хлопчик на самокаті, просто під колеса жінки, вона біла як стіна з машини вилізла і за хвилини 3 прибігли тато з мамою і давай бикувати. Чесно, була б я на місці тієї жінки, я б його прала б чим під руку би попало.
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 19:24
Я вже мовчу що на тому самокаті він виїхав з тц де теж людей з ніг збивав.
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 19:29
Ответ дляДобра всем!
К сожалению таких дебилок много
Там два дибіла і мама і тато
Сапай вазони• 04 апреля в 19:31
А сколько ребенку? Для детей 2-4 лет когда-то были класные велосипеды с ручками, они гораздо удобнее. Считай и сам крутит педали и у родителей под контролем. Старшие дети уже и нозями могут ходить без проблем. А эти самокаты...зачем они где-то кроме детских площадок ребенку
Типичные деграродители, не уследили за ребенком, а водитель виноват. Был бы мужик за рулем интересно как бы папка с мамкой быковали
Джинци на Флісі• 04 апреля в 19:30
Ответ дляПерша леді колгоспу
Там два дибіла і мама і тато
Три дебила. Ребеночек там нормальным уже не станет
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:31
Ти б присіла трохи, дорогуша. Своїх дітей будеш отими словами. Треба було вийти і сказати все те, що ти строчила, батькам в очі.
побольшомусекретику• 04 апреля в 19:30
Можно подробности,дамочка по зеркалам смотрела? Сколько лет ребенку?
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 19:31
Ответ дляпобольшомусекретику
По яким дзеркалам? Роки 4
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 19:32
Ответ дляГугелП@лАмался
Удалено администрацией...
пу_пугренчик• 04 апреля в 19:32
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну, если б она это в глаза сказала, то уже неприсела бы, а лягла.
220В• 04 апреля в 19:32
Ответ дляГугелП@лАмался
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• 04 апреля в 19:33
Ответ дляГугелП@лАмался
А вам потрібно в очі казати, бо самі додуматись не можете?
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:33
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Единая страна!• 04 апреля в 19:33
Я теж з такою мамкою сварилась на псрковці. Виїздить задом і малий шмигонуі років 2-3 на самокаті. Всі машини там дуже оживлено, виїзджають, заїзджають. Постійний рух. Всі стоять з виїздом назад з двох сторін, по центру дорога. І він собі там катається. Геть малесенький ще. Взагалі не видно. Я тоже не стерпіла і вийшла сказала, що їй треба думать головою. Збоку є пішохідна зона. Вона зробила вигляд, що не чує
побольшомусекретику• 04 апреля в 19:33
Ответ дляПерша леді колгоспу
По яким дзеркалам? Роки 4
С этого и надо было начинать,вы сначала убедитесь в безопасности маневра,а потом выезжайте. На дороге разные могут быть ситуации,и ребенок может выскочить в том числе,но ответственность на водителе,соблюдайте правила.
Тишком_нишком• 04 апреля в 19:33
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор не є учасником, а ви, пані, або авто не водите або маєте діток, які на самокатах зараз, а згодом на електро стануть
Срочнокпсихологу• 04 апреля в 19:34
Ответ дляпобольшомусекретику
А вам буде легше від того, коли дитина залишиться інвалідом? Може потрібно за дитиною дивитись?
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:34
Ответ дляпу_пугренчик
Така хоробра, прийшла повчати на форум,під анонімом
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:35
Ответ для220В
Удалено администрацией...
Для чого мені ця інформація?
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:35
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дорогенька, я тут до чого?
Трільчиха• 04 апреля в 19:36
Я бы эти самокаты нахер запретила бы. Гоняют на них шо ненормальные. Даже в парадном этажом сверху дети рассекают на самокатах. А хуле, почему бы нет.
пу_пугренчик• 04 апреля в 19:36
Ответ дляГугелП@лАмался
Для чого мені ця інформація?
Не, ну человек зашёл в тему и представился. Всё правильно, вы должны понимать, с кем общаетесь.
Трільчиха• 04 апреля в 19:37
Ответ дляГугелП@лАмался
Удалено администрацией...
Великий сатирик• 04 апреля в 19:37
Ответ дляГугелП@лАмался
За дитину відповідає хто? батьки! ТО найперше питання до них що вони відпустили дитину гратися в потенційно ДУЖЕ небезпечну зону! На будівництво також погратися дітей водити норм? Нехай крановщик пільнує чи не гуляє там якась яжемать з лічинкою?????
Трільчиха• 04 апреля в 19:38
Ответ дляпу_пугренчик
Что у Вас там в головушке? Надо за своим чадом смотреть, а не они носятся как одичалые
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:38
Ответ дляЕдиная страна!
То ви ж сварились, а авториця ( скоріш за все, троляка) сиділа тихенько в машині, а висратись прийшла на форум
Великий сатирик• 04 апреля в 19:38
Ответ дляСапай вазони
Попадет тема в топ или нет?
Нужно больше яжемамок
+100000
Трільчиха• 04 апреля в 19:39
Ответ дляСапай вазони
Попадет тема в топ или нет?
Нужно больше яжемамок
Это клиника просто
ГугелП@лАмался• 04 апреля в 19:40
Ответ дляТишком_нишком
Автор думає, що в її недолугу тему зайдуть ті батьки з парковки? Ви теж дітей обзиваєте?