Перша леді колгоспу• 04 апреля в 19:24
Навчіться самі і навчіть своїх правил поведінки.
Ну якій адекватній людині прийде в голову дати дитині самокат на парковці ТЦ, якщо ви вже дали і вам пофігу що ваш дибілоїд вилетить комусь під колеса, то подумайте про інших людей. Ніхто не хоче сілати в тюрму через дибілів.
Руки ноги щойно стерпли. Сиджу на парковці в машині, чую різкий тормоз і за декілька секунд крик. З сусіднього ряду між машин вилетів хлопчик на самокаті, просто під колеса жінки, вона біла як стіна з машини вилізла і за хвилини 3 прибігли тато з мамою і давай бикувати. Чесно, була б я на місці тієї жінки, я б його прала б чим під руку би попало.
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 20:34
Ответ дляДама с собачкой
Ви як на права взагалі здали?
І здала 4 рази з першого разу, уявляєте?
Дама с собачкой• 04 апреля в 20:58
Ответ дляПерша леді колгоспу
4 рази с першого разу, це як?
Новопоштинская• 04 апреля в 21:08
Ответ дляГугелП@лАмался
Ти б присіла трохи, дорогуша. Своїх дітей будеш отими словами. Треба було вийти і сказати все те, що ти строчила, батькам в очі.
Вот сама и приседай.Развелось быканутых,ни пройти,ни проехать,ещё и за детьми неадекватами не следят.Полицию и соц службы на таких,ятоб не то,что приседать ,а рот боялись открыть и занимались своими прямыми обязанностями по воспитанию детей.
жінка незаміжня• 04 апреля в 21:09
Ответ дляГугелП@лАмался
Это Ваш сын был?
Новопоштинская• 04 апреля в 21:11
Ответ дляГугелП@лАмался
То ви ж сварились, а авториця ( скоріш за все, троляка) сиділа тихенько в машині, а висратись прийшла на форум
Ну ты уже это сделала,свободна.Ты глянь,грамотейка какая!
Новопоштинская• 04 апреля в 21:12
Ответ дляГугелП@лАмался
Без мозку неможливо жити.
О,да,это о тебе
Новопоштинская• 04 апреля в 21:15
Ответ дляГугелП@лАмался
Так авториця невихована байстрючка. Тролиха
Само ты байстрючка быдлоковатая,изыдь отсюда!
КараПузовна• 04 апреля в 21:17
Знаю историю от подруги врача, переехали ребенка лет 3 на парковке, с головы ничего не осталось
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 21:17
Ответ дляДама с собачкой
4 рази с першого разу, це як?
Там все написано. Якщо у вас є інтелект, не важко зрозуміти як.
Перша леді колгоспу
• 04 апреля в 21:18
Ответ дляКараПузовна
Нашо я це прочитала
Новопоштинская• 04 апреля в 21:20
Ответ дляДама с собачкой
Ви як на права взагалі здали?
Тот же вопрос к вам!
пьЯНА• 04 апреля в 21:35
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я вже мовчу що на тому самокаті він виїхав з тц де теж людей з ніг збивав.
Ви праві. Була в Епіцентрі, батьки з дитиною років 4 на самокаті, туди - сюди туди-сюди преться 😡😡😡😡
Всі мають терпіти чужу корзинку😳
Дама с собачкой• 04 апреля в 21:43
Ответ дляНовопоштинская
Тот же вопрос к вам!
Я не є водієм, тож питання не до мене)
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:22
Ответ дляПерша леді колгоспу
Там два дибіла і мама і тато
Тут на місті жінки я б сказала - я зараз визиваю поліцію і службу опіки
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:23
Ответ дляГугелП@лАмался
Теж мама бичка з телефоном, що не знає ні що її дитина робить, ні де вона і всі навколо винні? Воно видно .
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:24
Ответ дляпу_пугренчик
Ну, если б она это в глаза сказала, то уже неприсела бы, а лягла.
Ну тонкому бидлобаті і жінку вдарити буде ок.
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:26
Ответ дляГугелП@лАмался
Така хоробра, прийшла повчати на форум,під анонімом
Ну то не читайте, нехай ваші і далі по дорозі гасають,ще народите
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:28
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор думає, що в її недолугу тему зайдуть ті батьки з парковки? Ви теж дітей обзиваєте?
А ваші теж як бур´яни ростуть чи одичалі без нагляду носяться?
Пригощаю кашею• 04 апреля в 22:30
Ответ дляпобольшомусекретику
Мне не легче,но не надо на жертву перекладывать ответственность. Мне всегда было интересно,как таким людям дают справки о вменяемости для автошколы. И почему они на сдачах экзаменов так себя не ведут и не рассказывают,что это пешеходы сами виноваты?-да потому что им права тогда никто не выдаст.
От цікаво. У нас в місті таке одоробло нещодавно збило жінку на своєму говнокаті. Що скажете, хто винен? Кому права видавати? Чи може нарешті за дітьми дивитись і почати відповідати за людину, яку народили, щоб потім Зайцева з нього не виросла?