Нагайна• 04 апреля в 22:01
Народитись в Україні то прокляття!
Тут ніколи не було і не буде толку. Всю історію одне гівно. Для чого я тут народилася? Чому не в США? Чому навіть не в тій же Чехії? Чому батьки зробили мені таке щападло?
Яке вони мали право народжувати мене в ніщєту?
Нагайна
• 04 апреля в 22:11
Ответ дляДаю справку
Реально 100 дебильных тем в день, обсирающих Украину клепает, до этого сидела в Германии и обсирала Германию, там точно псих диагноз
Удалено администрацией...
Играю у края• 04 апреля в 22:11
Ответ дляЛастовиння
І їй свиню авторка підсунула
Народила і Україні
Чекаємо за 10 років стогін від доньки
Народила і Україні
Чекаємо за 10 років стогін від доньки
У неї син
Даю справку• 04 апреля в 22:13
Ответ дляМушля з Криму
Она хотела бы жить на Манхэттене
И с Деми Мур делиться секретами...
Скорее всего она думает, что эта песня написана именно для нее)
Даю справку• 04 апреля в 22:16
Ответ дляНагайна
Удалено администрацией...
Поэтому вы в этой же среде родили дочку. Шах и мат
Вподобайден• 04 апреля в 22:16
Ответ дляНагайна
Чому в такій жопі я народилася? Чому не в красивій багатій Хорватії? Чому не в теплій Італії? Чому не в багатій королівській Англії?
Бо ваших та і моїз пращурів дідусів та бабусь винищили в Запорізькій сечі( 300 тис) , потім на панщіні карячилися, потім голодомор, ВОВ , потім Чорнобиль на українців випробували.Зараз та кацапня проклята, і немає кінця і краю
Нагайна
• 04 апреля в 22:20
Ответ дляДаю справку
Элитная это вообще перл
Я з дитинства себе такою вважаю. Бо я не така як вони. Я взагалі раніше думала що мене поміняли в роддомі.
Моя душа помилково тут. Для мене тут пекло. Я ніколи не любила Україну. Моє серце рветься на Захід. Там життя в нормальних країнах. Данія, Швейцарія, да хоч та Польща. В мене шляхетна кров. Прадід був поляком. Я елітна
Сусідка знизу• 04 апреля в 22:21
Ответ дляНагайна
И Наполеон точно ваш пра-пра
Ответ дляНагайна
Ради ребенка я надеюсь, что Вы Алина2.
Гарнюнька• 04 апреля в 22:22
Ответ дляНагайна
Тролятина