Пффф 100%• 04 апреля в 23:42
Планируете идти в церковь на Пасху в этом году?
Пьяная вишня• 04 апреля в 23:44
Ні, кілька років вже не ходжу. Уникаю скупчення людей, бо може довбанути по ньому.
Раз одела не бу• 04 апреля в 23:54
Ні. Я спочатку війни перестала ходити до церкви( певно, це погано, але не можу
Оля_с_киркою• 05 апреля в 00:34
Ні, мені оці переходи церков туди сюди, наче не справжнє все, тому з початком війни не ходжу.
Пьяная вишня• 05 апреля в 00:35
Було б дуже цікаво послухати тих, хто поставив мені рукаморди. Всі такі сміливі? Я ні, жити хочеться.
Тюрюнь_Тюнь• 05 апреля в 00:45
Мабуть вперше в житті не піду. Тцк гребе всіх.
А мені одній йти без родини- не хочеться
Капризуля• 05 апреля в 00:49
Піду, бо я закордоном і в церкві завтра буде повно народу.
Чоловік 150+ українців.
Це можливість всіх побачити і поспілкуватися.
В принципі, я так роблю щороку і одразу там запрошують в гості до когось святкувати.
І так кожен рік))
Чоловік 150+ українців.
І так кожен рік))
Сиамская сороконожка• 05 апреля в 11:22
В Україні -Великдень!
пасхі, то на болотах у русоскота!
Вірю, я повірив• 05 апреля в 20:36
сегодня была. Так рада! На Пасху не знаю, как получится. Далеко.((