Мамаша в бигудях• 05 апреля в 17:22
Можливо є промокод на Укрпошту на квітень.
Шукала, не знайшла. Про додаток 2.0 знаю. Вже використала телефони всієї родини.
Щиро дякую.
Мамаша в бигудях
• 05 апреля в 17:40
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А розкажіть про додаток 2.0, ми не знаємо ))
1. Промокоди за першу реєстрацію
Що дають: Найчастіше за встановлення нової версії додатка та першу реєстрацію нараховуються три промокоди на безкоштовну доставку (або зі знижкою до 100%) за тарифом «Укрпошта Експрес» або «Пріоритетний».
Як отримати: Потрібно завантажити додаток «Укрпошта 2.0», зареєструватися за номером телефону та дочекатися SMS або Viber-повідомлення з кодом. Також вони можуть з´явитися безпосередньо в розділі «Промокоди» всередині додатка.
Г@Л@В@ломка• 05 апреля в 17:43
Ответ дляМамаша в бигудях
1. Промокоди за першу реєстрацію
Дякую і я зможу відправити посилку безкоштовно 100%, навіть якщо її вартість 5 тис? В мене повернення замовлення буде