Туся муся• 05 апреля в 22:10

Anna Ost. Прочитала її теми про Німеччину

В квітні 22 року вона вже повністю знала як оформлятися там, перспективи залишитися і таке інше. Ділилася вона тут інформацією.
А я виходить тупа. В 23 році поїхала і абсолютно нічого не знала навіть те що треба диплом підтверджувати і В2 просити.
Дівка в намисті• 05 апреля в 22:59
Ответ дляБорисфенка
Може й треба. Є сайти, де люди шукають роботу.
Я їй роботу маю знайти? Ви, я так розумію, будете їй резюме писати, бо вона ж безталанна? А ще хтось з Советчиці відповіді для неї читати?
К вам точно не стоит обращаться. Вы явно не спец в этом деле.

Я шалунья• 05 апреля в 23:01
Ответ дляТуся муся
Що мені тепер робити що я така тупа народилася? От вам і вища освіта. Є освіта. А з людьми не вмію спілкуватися і не вмію кпутитися
та заспокойтеся вже, не ви одна інтроверт, зосередьтеся, візьміть себе у руки, не всі можуть бути такими як ваша Ганна
Борисфенка• 05 апреля в 23:01
Ответ дляДівка в намисті
А маю бути спецом у працевлаштуванні потеряшок?
Мост_Устал• 05 апреля в 23:01
Ответ дляТуся муся
Ничего,вы в нормальной стране,нашли работу,вы тоже пробивная
Дівка в намисті• 05 апреля в 23:01
Ответ дляБорисфенка
Ну вы ж этот вопрос задали. Не помните уже?
автор Туся муся • 05 апреля в 23:02
Ответ дляЯ шалунья
Я просто дивлюся навкруги, всі люди як люди продвигаються далі. А я як якась втрачена
Я шалунья• 05 апреля в 23:02
Ответ дляБорисфенка
а як же українська діаспора, взаємодопомога та підтримка своїх?

Дівка в намисті• 05 апреля в 23:03
Ответ дляТуся муся
У вас есть еще два года. Начинайте шевелиться.
Борисфенка• 05 апреля в 23:03
Ответ дляЯ шалунья
Нормальних людей не проблема підтримати. А троляка якось сама справиться. Вона якраз моїм братом гуляє в горах.
Мост_Устал• 05 апреля в 23:03
Ответ дляДівка в намисті
А почему два года?
Дівка в намисті• 05 апреля в 23:03
Ответ дляМост_Устал
А почему два года?
Потому что защиту продлят еще до 28-го года
автор Туся муся • 05 апреля в 23:04
Ответ дляЯ шалунья
Так отож. В мене навкруги то саме. Я була на одному такому зібранні у нас , типу волонтери діаспора. Та задала питання на рахунок пошуку квартири, то мені одна сказала, що в нас і так місця мало в місті, куди ще українців. Ну не жаби?
Я шалунья• 05 апреля в 23:04
Ответ дляТуся муся
нічого Ви не втрачена, маєте роботу, мої друзі з вищою освітою та власним бізнесом зараз у Канаді чорноробочі, таке життя, але хоча б встигли виїхати до 2022 року
Завжди мало• 05 апреля в 23:04
Ответ дляТуся муся
А я не підтвердила диплом бо не знала що це потрібно. І В2 не вибила
Его нельзя подтвердить? Там какие-то ограничения по времени прибывания?

Я просто в Бельгии - вообще нет проблем, ни с липломами, ни с курсами
автор Туся муся • 05 апреля в 23:05
Ответ дляЯ шалунья
Просто навкруги в мене з українців одні криси. Не дай Бог поділяться інформацією, та ти що
Мост_Устал• 05 апреля в 23:05
Ответ дляДівка в намисті
Откуда Вы знаете,может на три года продлят, а может и не продлят...
Борисфенка• 05 апреля в 23:06
Ответ дляТуся муся
Якої саме інформації вам недохват?
Чи совісті недохват?
Крихітка на всі• 05 апреля в 23:06
Ответ дляБорисфенка
😂😂😂👏❤️
Мост_Устал• 05 апреля в 23:06
Ответ дляТуся муся
Приезжайте в Украину,мы здесь все добрые и ласковые

Дівка в намисті• 05 апреля в 23:06
Ответ дляМост_Устал
Может и на три, но пока сказали до 28-го.
Борисфенка• 05 апреля в 23:07
Ответ дляМост_Устал
А почему два года?
Ще рік діє захист по 24 параграфу, а потім рік на виїзд, як раптом перемога.До березня 2028 року є легальне право на перебування.
Я шалунья• 05 апреля в 23:10
Ответ дляТуся муся
Вірю вам, були в евакуації на заході України у 2022 році, ніхто зі своїх(біженців маю на увазі) щиро не ділився інформацією про епізодичні пакунки для ВПО від різних церков та фондів, все мовчки та потайки друг від друга
Проня_Прокоповна• 05 апреля в 23:08
Ответ дляТуся муся
Я не по деревах. Я по вирощуванні овочів
Овочевниця з комбінату Тепличний?
Дівка в намисті• 05 апреля в 23:10
Ответ дляБорисфенка
Тогда три года.
Борисфенка• 05 апреля в 23:11
Ответ дляДівка в намисті
Тогда три года.
Ні, два. Захист нині є до березня 2027 року плюс рік на виїзд
Завжди мало• 05 апреля в 23:11
Ответ дляТуся муся
В колл центрі. По диплому не працювала
А сможете работать?
Дівка в намисті• 05 апреля в 23:12
Ответ дляБорисфенка
Нет, три. Защиту продлят до 28-го года и еще год на выезд. Считайте.
автор Туся муся • 05 апреля в 23:12
Ответ дляПроня_Прокоповна
Овочевниця з комбінату Тепличний?
В мене вища освіта. Тільки толку від неї
автор Туся муся • 05 апреля в 23:13
Ответ дляЗавжди мало
А сможете работать?
Не знаю. Бо в нас застарілі технології.
Борисфенка• 05 апреля в 23:15
Ответ дляДівка в намисті
Ну це все вилами по воді писано, може й на три роки подовжать. Але поки що легально є два роки.