Кто крайний?• 05 апреля в 22:28

Кто лечил дефицит железа

от каких препаратов не было проблем с желудком?
Штора с кисточкой• 05 апреля в 22:39
Тайфер. Но мне не поднял железо.хотя препарат хвалят . От тадиферона желудок болел

мистерЛяпсус• 05 апреля в 22:48
Вы выяснили причину дефицита?
Штора с кисточкой• 05 апреля в 22:51
Ответ длямистерЛяпсус
Вы выяснили причину дефицита?
А что это даст? У меня например нарушена усвояемость в кишечнике. Нет там достаточного количества ворсинок. Плюс обильные месячные. Но думаю проблема первая более важна ТК проблема с гемоглобином с раннего детства всегда низкий был в анализах.....а месячных тогда ж не было
Розумна Губка• 05 апреля в 22:51
Сорбіфер дурулес
мистерЛяпсус• 05 апреля в 22:55
Ответ дляШтора с кисточкой
То, что чтобы и сколько препаратов вы не принимали, результатов не будет. Ну или кратковременный.
Штора с кисточкой• 05 апреля в 23:07
Ответ длямистерЛяпсус
Ну вот в моем случае что делать?
ТигрЛьвович• 05 апреля в 23:25
Знаєте що порекомендую , коштує не дорого, натур продукт але реально допомогає підняти залізо - пєрга ( або бджолиний хліб) це такий продукт бджільництва. Якщо немає алергії на мед, то спробуйте, я брала на олх десь в районі 400 грн за 30 грам, вистачає на місяць приблизно. Погугліть . Бонусом ще й на волосся гарно впливає

мистерЛяпсус• 05 апреля в 23:41
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну вот в моем случае что делать?
Пересмотреть питание при проблемах с ЖКТ. Тогда и месячные будут менее обильными, и усвояемость препаратов повысится.
БоВжеВільна• 05 апреля в 23:42
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну вот в моем случае что делать?
Якщо немає протипоказань, то крапельницю ставити :(
Зажуженная Жужжа• 06 апреля в 00:03
Капельница однократно
Весела моль• 06 апреля в 00:55
Солгар джентл айрон, ним поднимала железо, проблем не было
Пугачиха• 06 апреля в 05:30
Ответ дляТигрЛьвович
Можете дати контакти, де купляли?
Уси Пуси• 06 апреля в 08:26
у кожного по-своєму,пробувать треба(.
хутряна володарка• 06 апреля в 16:54
Найменш шкідлива форма заліза - бісгліцинат. Тільки в чистому вигляді, не в комплексах і без добавок. Пити краще починати у мікродозах раз на день через день. Поєднувати з вітаміном С і вітаміном В2. Не запивати кавою, чаєм, какао, молоком. Якщо1-2 тижні немає розладів, можна почати приймати щодня. І довго, 3-6 місяців. І не намагатися влупити дозу побільше, у випадку з залізом краще приймати менше, але довше.
хутряна володарка• 06 апреля в 16:55
Ответ длямистерЛяпсус
Ну а от у мене, наприклад, хвороба Крона. Що тут запропонуєте переглянути?
мистерЛяпсус• 06 апреля в 23:26
Ответ дляхутряна володарка
Питание. Нужно исключить продукты, которые вызывают воспаление в желудке. Диета. Это не значит, что нужно меньше есть. Главное, что вы едите.
хутряна володарка• 07 апреля в 10:58
Ответ длямистерЛяпсус
Ви точно щось знаєте про хворобу Крона? Там дієта за замовчуванням, якщо жити хочеш. Все життя - суцільна дієта. Яку підбирають не ноунейм нутріциологи без освіти, а лікарі, після купи аналізів. І якщо помилився з підбором дієти, це дуже легко перевірити. Одразу відчути можна. І добре, якщо після цієї помилки не загримиш знову до лікарні.