Люблю пиво• 06 апреля в 10:47

стало пушиться волосся

воно і раніше було пушисте, а зараз капець, в догляді нічого не змінилося, мабуть просто я стала старше. машу і пшикаю - нічого не допомагає, маски, кондиціонери - пухнаста як пудєль. то шо робити - кєратін?
Маю натхнення• 06 апреля в 11:39
Ответ дляЛюблю пиво
ви просто топ)) скільки вам років? мені 48
36, я не топ, я помешана на внешности, это единственная причина

Маю натхнення• 06 апреля в 11:40
Ответ дляВолодарка мрій
Вы не втираете лосьон в кожу? Просто сделали пробор, несколько раз по нему капнули и не дожидаясь пока впитается переходите к следующему пробору?
Так втирать их вроде и не нужно, я не втираю, они же на спирте, а он проводник активов
автор Люблю пиво • 06 апреля в 11:41
Ответ дляМаю натхнення
як то кажуть - раніше почнеш. все вірно, от у мене по догляду за обличчам є рутина, а спорт - тільки велосипед, тому що подобається, не можу це діло (спорт) рутинізувати))
Маю натхнення• 06 апреля в 11:42
Ответ дляЛюблю пиво
У меня конкретно облетели волосы после ковида и после ГВ, поэтому я стала погружаться в эту тему. Ну и в принципе смотрю сейчас тенденция в принципе к тому, что все больше марок выпускают стимуляторы роста волос, значит проблема глобальная
Тримаю свічку• 06 апреля в 12:20
Ответ дляЛюблю пиво
АГА думаю є. вже хочу спробувати міноксиділ, волосся все життя погане, ще й псоріаз на волосистій частині. раніше спреї і маски допомогали, зараз просто ні
Миноксидил - стимулятор, а при АГА от истончения нужен блокатор.
автор Люблю пиво • 06 апреля в 12:22
Ответ дляТримаю свічку
дякую, вже розібралася, що є стримулятори, а є блокатори, спочатку так розумію треба припинити випадіння, а потім вже стимулювали. дякую дівчата
Володарка мрій• 06 апреля в 13:26
Ответ дляМаю натхнення
Забыла спросить,а где вы DSD deluxe и аминексил покупаете? Я на мейкапе и DSD и аминексил Виши, Лореаль покупала,может там подделки продают и поэтому оно не работает?

Маю натхнення• 06 апреля в 13:29
Ответ дляВолодарка мрій
Я не в Украине, покупаю Виши в аптеке, а dsd у оф.дилера тут
Володарка мрій• 06 апреля в 13:36
Ответ дляМаю натхнення
На этом сайте?
Маю натхнення• 06 апреля в 14:07
Ответ дляВолодарка мрій
На этом сайте?
Нет, я не в Украине нахожусь
Суцільна зрада• 06 апреля в 15:09
Ответ дляЛюблю пиво
дякую, почитаю
Там резорцин в складі - не дуже добре.
Ви пробували магнієву олію? Як Бішофіт, наприклад. Ще з айхербу пура дор гель для втирання, що пахне пачулі. Там хоч склад екологічний.
Володарка мрій• 06 апреля в 17:40
Ответ дляСуцільна зрада
Там резорцин в складі - не дуже добре.
А что с ним не так?