барабанщица• 06 апреля в 13:25
Не хочу ні з ким спілкуватись, уникаю навіть телефонних розмов.
За це соромно перед сестрою, вона телефонувала, а я не можу відповісти, просто не можу натиснути і розмовляти.
барабанщица
• 06 апреля в 13:47
Ответ дляЗ родзинкою
Ну з чоловіком, донькою є охота спілкуватися чи теж ні? Якщо справа конкретно в сестрі ьа інших токсичних родичах то це одне діло, ви не маєте їх терпіти. Якщо щось із вами і вашою психікою то ви б і з донькою не могли себе заставити спілкуватися
Інколи і з ними не хочу, але діватися нема куди. Просто замало часу наодинці, як я потребую. Але мене бентежить що я з іншими людьми не хочу ні бачитися, ні спілкуватися. Соромно саме за сестру, вона не винна, а може подумати, що так.
кураГАЛЯ• 06 апреля в 13:48
Ответ длябарабанщица
Нічого, просто такий стан, не знаю чому.
я постоянно в таком настроении (((((((((((
Помаранчова душа• 06 апреля в 13:48
Ответ длябарабанщица
Депрессия это. Напишите ей, что пока не в состоянии общаться.
барабанщица
• 06 апреля в 13:49
Ответ дляОтжигающая
После таких как выжатый лимон. Энерго вампиры
Так, вона зовсім інша, дуже емоційна, гучна, я втомлююся.
Отжигающая• 06 апреля в 13:50
Ответ длябарабанщица
Имеете право не отвечать на звонки. Особенно если пытается издеваться ’скучно общаешься’ и т.д
барабанщица
• 06 апреля в 13:53
Ответ дляОтжигающая
Я це розумію, але вона ображається і зникає. Але не надовго, бо їй завжди потрібна моя допомога з чимось. У купи своїх друзів чомусь вона не може її попросити, а тільки у мене, нудної.
Отжигающая• 06 апреля в 13:55
Ответ длябарабанщица
Это ее проблемы. Пусть обижается. Тем более если потребитель и звонит чтобы просить помощи. Да и вообще, то что вы родственники не означает что ей что-то должны
Гуляю босоніж• 06 апреля в 14:01
так напишіть ій повідомлення.
що не можете і не хочете говорити, давай тут пиши що хтіла)
барабанщица
• 06 апреля в 14:03
Ответ дляГуляю босоніж
так напишіть ій повідомлення.
барабанщица
• 06 апреля в 14:06
Ответ дляГуляю босоніж
так напишіть ій повідомлення.
Я її хотіла сюди затягнути, але не вийшло. Їй не до форумів, їй телефонує хтось постійно, розмови за розмовами, це капець, я б зшаленіла.
Планшетница• 06 апреля в 15:56
У меня такое, нет эмоциональных сил отвечать. Вообще не люблю говорить.
Майданщица• 06 апреля в 19:59
Ответ длябарабанщица
Чоловік є, він єдиний мій друг, донька доросла, моє сонечко, 18 років, але все одно цього замало, я це розумію.
Похоже конечно на легкую депрессию…
У меня кстати похожая ситуация была. Общалась только с мужем и сыном. 2,5 года назад мужа мобилизовали, а сын зашёл в прекрасный возраст, когда мама не нужна. Максимум пару фраз за день и это нормально я понимаю.
Но мне было очень тяжело.