Лялькодзьоб• 06 апреля в 15:51
Ваши самые бесполезные покупки
Есть такие? Почему купили?
УжеВотДа• 06 апреля в 17:03
Ответ дляжінка незаміжня
А есть те ,кто варит борщ 30 минут
Ну для меня это не борщ,хотя я готовлю очень быстро. Но я люблю вкусные бульоны ,а для этого мясо нужно варить долго на медленном огне ,чтоб еле-еле булькало . Ну вот если придерживаться этого ,то и получится,что борщ полдня готовится
о, зараз і вам нахамлять....
жінка незаміжня• 06 апреля в 17:04
Ответ дляУжеВотДа
В мене на батарейках типу як мішалочка така - мені ліниво діставати , а мити, тому купила каву машину із вбудованим капучинатором.
У меня такой ручной есть
А я хочу который как стакан ,молоко греется и взбивается
Кофеварка даже не оговаривается ,потому что муж будет кофе пить с утра до вечера,а ему нельзя . Кофе варю 1 раз утром в гейзерной кофеварке
жінка незаміжня• 06 апреля в 17:05
Ответ дляУжеВотДа
о, зараз і вам нахамлять....
Пусть хамят ,я на советчице давно ,у меня иммунитет
Мой завтрак• 06 апреля в 17:14
Ответ дляРаботать надо
там хоть запекается что-то, а в мульте все варено-пареное
Можливо, у вашої мульті слабка потужність. Тоді дійсно вона як звичайна каструля.
Ответ дляжінка незаміжня
Пароварка
Покупала давно ,использовала редко ,стояла годами -место занимала
в итоге вынесла под мусорки -забрали быстро
Гриль купили ,использовали активно год . Сейчас стоит практически без дела
Аэрогриль купил сын ,он студент ,живет в общежитии,то данный девайс очень помогает
Як будете думати куди діти гриль, я би купила у вас за недорого.
ВЫВсеВрете• 06 апреля в 17:33
Ответ дляУжеВотДа
Тому що РОбот для підтримки чистоти коли загалом чисто і коли мало речей. Якщо діти і постійно навалено розкидано купа речей, меблів, то він сенсу немає -задовбешся все спочатку підняти посунути, потім назад повернути. А коли живе просто пара людей,мінімалізм і нічого не валяється, то завжди чисто по приходу з роботи - по розкладу прибирає.
Хочу робота. Ми вдвох живемо і кіт. Працюємо. Не хочу витрачати вихідні на прибирання. Але той, що хочу, дорогий. Збираю на нього.
Фізик-ядерщик заочно• 06 апреля в 17:37
Ответ дляжінка незаміжня
А есть те ,кто варит борщ 30 минут
Погоджуюсь з вами. Всі ті борщи за 30хв бовтанки
Фізик-ядерщик заочно• 06 апреля в 17:38
Ответ дляРаботать надо
мне как кастрюлька с проводом, честно(
Над цією кастрюлькою не потрібно стояти, не збіжить, не підгорить, запахів немає. Швидко варить і тушкує
Лялькодзьоб
• 06 апреля в 18:38
Ответ дляПерша леді колгоспу
Можу сказати чого не вистачає. Міксера, кофемолки, настільного блендера або все в комплекті з багатьма функціями. Це все було в Україні і його тепер дуже не вистачає. Кофемолку я практично щодня використовувала, а тут як без однієї руки. І міксер...
Купіть на олх вашої країни, чи іншому сайті в чому проблема?
МинерАлочка• 06 апреля в 18:39
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Комбайн мулинекс, там такой нож отвратительный, и когда терками пользоваться много отходов, не перетираются овощи и кусками вылетают. Вобщем, овно. Ещё гриль тефаль бесполезный гаджет, только для бутербродов, и то нечасто. ПММ не пользуюсь, с мультиварки еда моим невкусная, только запеканку пекла, пока духовку не купила новую.
Странно ) на гриле Тефаль получается замечательное мясо, овощи, домашняя шаурма. Да много чего ) жду сезон овощей, очень люблю кабачки на грилле.
Лялькодзьоб
• 06 апреля в 18:39
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А чего пмм не зашла?
Майданщица• 06 апреля в 20:30
Ответ дляМинерАлочка
да, я купила самый простой гриль панини тефаль, жарю почти все - и бутеры, и овощи, грибы, рвбу, мясо, креветки, шаурму заворачиваем, лаваш с начинками - без него не представляю уже
КучМала• 06 апреля в 22:08
Ответ дляАкукарача
Виїхала закордон із прифронтового міста. Намагаюсь зайвого не купувати. Але парфумів вже + 10. І ще хочу стільки ж. Розумію, що якщо буду вертатись/переїжджати, то всі з собою буде важко забрати. Ще посуд хотілось гарний. Дещо купувала, але без зайвого. Теж жаль буде залишати, раптом що. Ніяких кухонних гаджетів, телевізора, фена і т. д. А перший рік взагалі жила з однією валізою. Розумію, що так можна жити.
Напишіть, будь ласка, які у вас парфуми і які ще хочете. Дякую!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 апреля в 10:28
Ответ дляЛялькодзьоб
А чего пмм не зашла?
для меня вещь ненужная, плохо отмывала, приходилось перемывать, испортила сковородки, крышки, стаканы стали мутными. Но это было 20 лет назад. Сейчас не знаю какие пмм.
Сорока-ворона• 07 апреля в 16:10
Ответ дляАкукарача
А чим для вас планшет безкорисний?
Мені більше на ноуті подобається працювати, а для інсти і тд є телефон. У першому випадку плашет малий,у другому вкликий) Так він і лежить увесь час,беремо з собою коли їдемо з дитиною у перукарню
Бачу_майбутнє• вчера в 05:05
Ответ дляПерша леді колгоспу
Купили кофе молоку за 30$ супер меле, чого тут скучати?
Бачу_майбутнє• вчера в 05:07
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мені теж дуже подобається мулінекс, багато готувала вдома
Бачу_майбутнє• вчера в 05:14
Мої без толку покупки це фен Дайсон, класний гарний, але нічого особливого за такі кошти. Паро генератор для одежі, мені праскою зручніше. Джакузі в ванну, не користуюсь.