из_под_тишка• 06 апреля в 21:20

Чому люди вважають що розлучення це обов´язково ознака невдалих стосунків?

Або "невміння зберегти сім´ю". Чому відкидають думку про те, що стосунки можуть бути щасливими, але при цьому обмежені в часі? Як ви вважаєте? Які стосунки можна назвати щасливими, вдалими?
Зробіть вибір:
вже голосів: 35
Тільки пожиттєві
Різні за тривалістю
Інше
Оце потужно• 06 апреля в 21:40
Ответ дляMs. Анонимная
Все вирішується Немає там ніякого кохання
я з вами згодна якщо люди хочуть бути разом -вони будуть, це вибір двох людей

Файна_зупка• 06 апреля в 21:41
Ответ дляНаизнанку
Финансовые модели семьи разные, бытовые, взгляд на воспитание детей, желание жить в разных странах
Та разные , это же жизнь
Це до весілля треба дивитися, а не з дурною головою скакати у шлюб.
Наизнанку• 06 апреля в 21:41
Ответ дляДайте подуться
Не бывает такого. Или эмоциональные качели в токсичных отношениях или кто-то просто не хочет быть вместе
То есть по-вашему , если есть любовь , то в любых вопросах человек должен быть готов отступить от своего мнения и своего какого-то убеждения?
Copy-Paste• 06 апреля в 21:42
Ответ дляНаизнанку
Бывает , «мы любим друг друга, но не можем больше жить вместе»
Так, у людей можуть залишитись теплі дружні стосунки, але якщо вони розлучаються, то вони вже не щасливі один з одним або хтось один з них
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:44
Ответ дляНаизнанку
Якщо від вас це вимагають постійно, без пошуку компромісу то про кохання мова не йде. Вас не кохають.
Алина-1240• 06 апреля в 21:44
Считаю, что любые отношения имеют начало и конец, люди меняются на протяжении жизни, и не всегда дальше по пути. Но это не значит, что кто то хуже или лучше
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:45
Ответ дляАлина-1240
У автора інше питання. Чи розлучаються щасливі, закохані люди? Вона стверджує що так

Алина-1240• 06 апреля в 21:46
Ответ дляMs. Анонимная
В смысле?) Да, в какой то промежуток времени были счастливы естественно, их же никто клеем не слепил)
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:47
Ответ дляАлина-1240
Розлучаються щасливими і люблячими?
Алина-1240• 06 апреля в 21:47
Ответ дляMs. Анонимная
Часть людей есть до старости живут, ненавидя друг друга или как соседи. Неужели такой варик лучше
Алина-1240• 06 апреля в 21:47
Ответ дляMs. Анонимная
Розлучаються щасливими і люблячими?
Кто как😃
Дайте подуться• 06 апреля в 21:47
Ответ дляНаизнанку
Везде можно найти компромисс
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:48
Ответ дляАлина-1240
Питання інше. На ваше відповідаю-лучше кожному по своєму . Немає однієї моделі кращої для всіх.
автор из_под_тишка • 06 апреля в 21:49
Ответ дляMs. Анонимная
Які саме почуття, пристрасть? Вона проходить завжди. Чудові, довготривалі стосунки будуються не лише на ній. Чим більше ви в шлюбі, тим більше це свідомий вибір, не лише пристрасть.
Пристрасть проходить швидко, вже у шлюбі може вичерпати себе потяг, глибокий інтерес до людини, відчуття що саме з нею хочеш продвжувати жити. Чому якщо людина робить свідомий вибір вчасно, що вона не хоче більше жити з цим партнером, це не чудові стосунки?
Алина-1240• 06 апреля в 21:50
Ответ дляДайте подуться
Везде можно найти компромисс
Нельзя) и не во всем
Дайте подуться• 06 апреля в 21:50
Ответ дляАлина-1240
Нельзя) и не во всем
Значит не так и нужны друг другу
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:51
Ответ дляиз_под_тишка
Що означає свідомий вибір ´вчасно´. Що означає те ´вчасно´? Не хоче вона з яких причин? Від того що відчуває себе щасливою? Так не буває.))
Алина-1240• 06 апреля в 21:51
Ответ дляДайте подуться
Значит не так и нужны друг другу
Нужны были на определенном этапе жизни) но люди меняются, цели и нравы меняются
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:51
Ответ дляАлина-1240
Нельзя) и не во всем
Майже в усьому. Все залежить лише від бажання обох його шукати.

автор из_под_тишка • 06 апреля в 21:51
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну, тогда встречный вопрос) А почему тогда все считают, что свадьба - это признак любви и удачных отношений)?
мотивом к свадьбе далеко не только любовь бывает.
Дайте подуться• 06 апреля в 21:52
Ответ дляАлина-1240
Или просто влюбленность со страстью проходит. А настоящей любви и не было
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:52
Ответ дляДайте подуться
Як варіант.
Алина-1240• 06 апреля в 21:52
Ответ дляMs. Анонимная
Ну смотрите, женились вы в 20, он на молодой красотке, она на молодом красавчике) через лет 15 там надоевшая потрепанная тетка и надоевший пузань пердит дома
автор из_под_тишка • 06 апреля в 21:53
Ответ дляОце потужно
автор ,я з вами згодна,але якщо дивитися з іншого боку-ці двоє підходили один одному, бо були щасливі роки, але вони не виросли психологічно щоб підтримувати цей вогонь.або напр.жінка виросла ,а чоловік-ні, або навпаки...треба щоб співпали наміри й вони один одного вибрали...довготривалі стосунки-це вибір
люди можуть розвиватися по різному. Оба виросли, але в різних напрямках.
Алина-1240• 06 апреля в 21:53
Ответ дляДайте подуться
Вы путаете любовь и долг с жертвенностью
Дайте подуться• 06 апреля в 21:53
Ответ дляАлина-1240
Человек это не только кусок мяса. Никто не останется таким же как в 20 лет
Дайте подуться• 06 апреля в 21:54
Ответ дляАлина-1240
Нет. Просто вы не понимаете что такое любовь. Как для человека с нарц отклонением это естественно
Алина-1240• 06 апреля в 21:54
Ответ дляДайте подуться
Человек это по сути и есть мясо) отрицай не отрицай😂
Алина-1240• 06 апреля в 21:54
Ответ дляДайте подуться
Любовь это набор условностей) и усе
Ms. Анонимная• 06 апреля в 21:54
Ответ дляАлина-1240
І що? В мене саме такий варіант. Ви думаєте що я будучи бабусею очікую принца 30 років, мільярдера? Чи може мій пердун чекає на Джолі? Ми знаємо один одного мало не з дитинства і цінуємо те що маємо, намагаємось в усякому разі. Не треба іллюзій