из_под_тишка• 06 апреля в 21:20
Чому люди вважають що розлучення це обов´язково ознака невдалих стосунків?
Або "невміння зберегти сім´ю". Чому відкидають думку про те, що стосунки можуть бути щасливими, але при цьому обмежені в часі? Як ви вважаєте? Які стосунки можна назвати щасливими, вдалими?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Тільки пожиттєві
Різні за тривалістю
Інше
Алина-1240• 06 апреля в 22:22
Ответ дляMs. Анонимная
Ніхто ж не заперечує. Тут все залежить від вашої принциповості і вміння наводити комунікації.
А чего мне отсекать какие то выгоды?) Что бы что?)
Ms. Анонимная• 06 апреля в 22:24
Ответ дляиз_под_тишка
якщо чоловіку вказує як саме і з ким спілкуватися дружина, то навряд чи він міг бути моїм колишнім.
Ну якщо вас влаштовує паралельне спілкування вашого чоловіка з іншими жінками, дружні стосунки і спільні інтереси, це ваша справа. В цьому житті головне з усіма дружити. Я вас правильно розумію? Все робити вчасно і не дай Боже не відчувати негативні емоції?
Алина-1240• 06 апреля в 22:24
Ответ дляMs. Анонимная
Живите проще)))есть вещи, которые просто есть😂
Ms. Анонимная• 06 апреля в 22:25
Ответ дляАлина-1240
Ви навіть не уявляєте на скільки в мене все просто. Почуття або є, або їх немає.
Алина-1240• 06 апреля в 22:26
Ответ дляMs. Анонимная
Я тоже так думала) но где т в 15😂
Алина-1240• 06 апреля в 22:27
Ответ дляMs. Анонимная
А ща, один с доками поможет, другой в полиции, третий письку класно лижет, четвертый подарки дарит) чего не общаться)
Ms. Анонимная• 06 апреля в 22:29
Ответ дляАлина-1240
Я тоже так думала) но где т в 15😂
Саме тому ви в срачах, з кролями їсте суші з підлоги з тонометром на руці і щоденним інсультом. Ви там і залишились в підлітковому віці. Нажаль. І тут скільки партнерів не змінюй, результат один. Головне щоб вам було добре..
из_под_тишка
• 06 апреля в 22:29
Ответ дляMs. Анонимная
Не розумію до чого тут вчасно і негативні емоції? Я нічого не роблю вчасно.
Мене влаштовує, коли людина не мавпа, котра з протилежним полом може спілкуватися тільки з мотивів сексу.
Алина-1240• 06 апреля в 22:30
Ответ дляMs. Анонимная
Я в срачах, потому, что забила на них болт) ща на работе кукую, тишина -фильм смотрю😂
Ms. Анонимная• 06 апреля в 22:30
Ответ дляиз_под_тишка
А у вас поруч мавпа? Чому ви про неї згадали?
Ms. Анонимная• 06 апреля в 22:31
Ответ дляАлина-1240
То ваша справа.
Алина-1240• 06 апреля в 22:32
Ответ дляMs. Анонимная
То ваша справа.
Жизнь это такая штука) не всегда однозначная😂