Смайликівна• 07 апреля в 07:31

Школа і місячні- дуже болить живіт в перші дні- як це? Залишили б в дома?

Завжди недо...• 07 апреля в 08:27
Ответ дляСмайликівна
Даю нурофен в таблетках
Не допомагає
Треба починати давати за 3-4 дні до початку місячних і продовжувати в перший день. Як тільки відчуває, що десь там починає боліти, то одразу ректально свічку но-х-ша. Це самий дієвий спосіб для підлітків.
Звісно, якщо сильно болить дитині, то один день можна пропустити школу, нічого страшного не станеться

Кофе в лобби• 07 апреля в 08:28
Ответ дляДуже дуже вумна
Вы ещё спрашиваете
Ваш ребенок, Ваша ответственность
Мать года 🥇
Если напишут, что в школу, то погоните в школу?
Та тут все просто. А шо люди скажуть?
Есть такие , что для них общественное мнение важнее собственное или здоровье ребёнка.
Ай я яй ! Нельзя школу пропускать
Баррикадница• 07 апреля в 08:36
Ответ дляКофе в лобби
Я как вспомню себя в юности. У меня были очень болезненные. В первый день и понос и рвота. Я скрученая лежала целый день.
Слава богу мама понимала и меня оставляла дома .
Это все продолжалось пока не родила .
После родов начинались я и не замечала .
Оставьте ребёнка дома.
За один день пропуска ничего не случится .
Точно -скрученная
Помню ,что нашла для себя позу при которой становилось легче. Поза «раком «
Сама вумна тутички• 07 апреля в 08:40
Мені цікаво, хто пишуть ’залишати 3-4 дні вдома’ , а ви на роботу теж по 3-4 дні не ходите? Чи ви взагалі не працюєте? Все життя працювала у жіночих колективах (великих, 50+ жінок). Жодного разу не було такого, щоб хтось пропускав роботу через критичні дні. Ви в іншому світі живете?
Наташа_32• 07 апреля в 08:43
Кепра 500. І все Ок!
Инфотуфелька• 07 апреля в 09:01
Ответ дляпостою_послушаю
Что вам написать? Что пьёшь и пьёшь ношпу с анальгином целый день и ничего не помогает, и ты проваливаешься в забыть и тебе кажется, что огромный спрут внутри тебя двигает щупальцами на которых острые лезвия? И что становится легче только когда приходит папа и делает укол димедрола с анальгином? Или что роды показались тебе не больнее, чем твои обычные месячные?
Но где гарантия, что вы поверите нашим рассказам, если не верите родной дочери?
Мне мама один раз четвертину гидазепама дала
Залізна пані• 07 апреля в 09:03
Вы шутите? Какие могут быть вопросы? Только оставлять дома!
Я последние классы доучивалась в школе-интернате. Все в классе и на этаже знали, что у меня месячные, потому что от боли меня выключало, под руки таскали в туалет вырвать (ноги не держали), диарея каждые месячные.
Стало лучше только после вторых родов. Мучилась до этого ужасно.
Реанимация• 07 апреля в 09:05
Ответ дляСмайликівна
Даю нурофен в таблетках
Не допомагає
ну так залиште вдома
Инфотуфелька• 07 апреля в 09:07
Ответ дляСама вумна тутички
После родов легчает

АБВГДэшница• 07 апреля в 09:10
Ответ дляСмайликівна
Даю нурофен в таблетках
Не допомагає
Нурофен і мені не допомагає.
Тільки спазмолітики. З найпростіших но-шпа. Мені у дитинстві половинки вистачало, зараз однієї таблетки. Тільки треба пити, як тільки починає боліти, а не через півдня.
Стефанія• 07 апреля в 09:10
Конечно оставила бы. Я помню себя, как каталась по кровати поджимая коленки к груди от боли и выла...Это был пздц...и ювенильные кровотечения были. Да ну нах, как вспомню, так взрогну... Слава Тамипулу, я на нем лет 15 сижу. Меня никто не оставлял дома, собиралась и шла скрюченная. Над дочкой я так издеваться не собираюсь.
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:11
Ответ дляГороховаЯ
Естественно. Не только болит, а и заливает. Обычно 3 дня дома.
Нурофен, Тамипул пьет, но и они не сильно помогают.
Так від нурофену ж і повинна посилюватися кровотеча, як і від аспірину.
Невже гінеколог рекомендувала нурофен?
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:12
Ответ дляЛенивица-красавица
Это ж одно и тоже))
Знаю, і більшості легшає від них під час місячних.
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:14
Ответ дляСмайликівна
Як дізнатись дозування ношпи в 14 років? 45 кг
Почніть з половини таблетки.
Я важила тоді десь 50-55 кг і мені половинки вистачало.
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:14
Ответ дляСмайликівна
Лікар сказав має бути ібупрофен в складі
Під час місячних? Гінеколог сказала?
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:16
Ответ дляпостою_послушаю
Анальгін мене не брав зовсім, тільки нудило від нього.
А від но-шпи ефект був. Тільки її часто підробляють, тому я купую дротаверин українського виробництва, він дешевший і його підробляти немає сенсу.
МояХатаЗкраю• 07 апреля в 09:17
Ответ дляСмайликівна
В мене просто нило внизу живота і поясниця
А шоб дуже боліло Тр такого не було

Напишіть будь ласка
Чи правильно я розумію, що Ви не вірите своїй дитині, що може так боліти і підозрюєте, що вона просто хоче прогуляти?
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:18
Ответ дляЛенне-Рейма
Піти до лікаря, це не нормально
Я була у лікарів, нічого не знайшли, болі пройшли після перших пологів, і досить довго не поверталися.
Зараз пройшло 12 років після других і болі почали потроху повертатися, тільки слабші, ніж у дитинстві.
АБВГДэшница• 07 апреля в 09:23
Ответ дляСама вумна тутички
У мене вчителька мови пропускала пару днів на місяць.
Я не знаю, як вона домовлялася про заміни, але так було.

Стефанія• 07 апреля в 09:28
Я помню как не только живот болел и поясницу ломило, а ноги выкручивало до колен, Боже как вспомню, так вздрогну...
Так точно!• 07 апреля в 09:29
Оставила бы дома.
У меня лично не болело, ходила в школу. А вот подружке было плохо, ее оставляли дома.
Притом что я ребенок совка и тогда с посещаемостью было строго. Ковыляла на уроки с вывихнутой забинтованной ногой, соплями, кашлем, головной болью аж бегом.
Но именно ’девичьи’ дела давали карт-бланш. Даже шизанутый физкультурник сразу же отправлял сидеть на лавочку.
ФсеСама• 07 апреля в 09:39
Авторе, якщо наведені історії вас ще не переконали, що так буває - напишу про себе: ще й свідомість в школі втрачала, про що мої подружки 40+ і зараз з жахом згадують
KROX@• 07 апреля в 09:41
Ответ дляЛенивица-красавица
Каким местом там нурофен?
Но-шпа от спазма. Помагает в течение 30минут, часа. Только дозировку нормальную дайте
Мне всю жизнь отлично помогает именно ибупрофен. И дочке тоже. Но-шпа не берет
Lacrimo• 07 апреля в 10:01
У мене такі були. Мене не лишали, давали в кращому випадку німесил. Нічого слабше не брало та і мамі не було діла до моїх проблем. Тому свою дитину я б залишила. В принципі , як і любий дискомфорт чи погане самопочуття не гнала б в школу.
Забагаловка• 07 апреля в 10:13
Оставила б.
Но нужно идти к врачу и искать причину, а не терпеть ребёнку.
Кружите меня,кружите• 07 апреля в 10:20
Ответ дляСтефанія
А что в тамипуле волшебного?
1 капсула містить парацетамолу 325 мг, ібупрофену 200 мг, кофеїну 30 мг
В одній капсулі цього препарату міститься приблизно така ж доза кофеїну, як і в чашці кави. При застосуванні Таміпулу® необхідно обмежити прийом ліків, їжі та напоїв, що містять кофеїн
Марго 152• 07 апреля в 10:22
Як це? Це настільки боляче, що словами не передать.
Мочалкин блюз• 07 апреля в 10:31
Ответ дляСмайликівна
А шоб дуже боліло Тр такого не було

Напишіть будь ласка
у меня болит до потери сознания иногда
Стефанія• 07 апреля в 10:35
Ответ дляКружите меня,кружите
А что в тамипуле волшебного?
не знаю, кому как а мне лично только он снимает боль
Лепетун• 07 апреля в 10:38
обов´язково