Смайликівна• 07 апреля в 07:31
Школа і місячні- дуже болить живіт в перші дні- як це? Залишили б в дома?
Ленивица-красавица• 07 апреля в 11:06
Ответ дляСмайликівна
Лікар сказав має бути ібупрофен в складі
Так это от воспаления и он эффективен если несколько дней пить, а не разово
Ленивица-красавица• 07 апреля в 11:07
Ответ дляАБВГДэшница
Знаю, і більшості легшає від них під час місячних.
Так зачем же тогда написали одно и тоже))?
Но шпа это просто торговое название
Папобус• 07 апреля в 11:12
Ответ дляЛенивица-красавица
Каким местом там нурофен?
Но-шпа от спазма. Помагает в течение 30минут, часа. Только дозировку нормальную дайте
Якщо це підліток, у них часто гіпотонія. Особливо при менструації. І ношпа ще більше тиск обвалить, тим більше в нормальному дозуванні. Без контролю тиску неможна но-шпу дітям приймати.
Папобус• 07 апреля в 11:14
Ответ дляСмайликівна
Моїй доньці теж гінеколог ібупрофен призначила при болях. Но-шпа тиск сильно знижує. Ви знаєте, який тиск у вашої дитини в стані спокою? Якщо ні, то краще не ризикуйте.
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 11:14
Моїй доні спочатку допомагав таміпул, але потім став не зовсім дієвий, бо пачку за весь період з´їдала. Нам провізор порекомендував шипучий солпадеїн, дійсно добре діє. І не шипучий теж добре допомагає. Ще купила ременс, п´є під час місячних, бо так взагалі забуває, як треба, по схемі. Так він теж їй допомагає, менше ліків п´є. А так - теж сильні болі, діарея перші 2 дні, залишаю на другий день вдома, бо у неї саме другий день найгірший
НеВРотик• 07 апреля в 11:19
Ответ дляСама вумна тутички
Мені цікаво, хто пишуть ’залишати 3-4 дні вдома’ , а ви на роботу теж по 3-4 дні не ходите? Чи ви взагалі не працюєте? Все життя працювала у жіночих колективах (великих, 50+ жінок). Жодного разу не було такого, щоб хтось пропускав роботу через критичні дні. Ви в іншому світі живете?
В цивілізованих країнах (наприклад, в Іспанії) сильний менструальний біль ввадається поважною причиною для пропуску роботи.
Це дуде сумно, що Ви як жінка не підтримує розширення прав, а культивуєте ’раньшетакогонебуло’.
Раніше і зуби лікували без наркозу (хоча у всьому світі вже років 30 знеболювали) і дітей били, але і те, і інше- не нормально
НеВРотик• 07 апреля в 11:20
Ответ дляИнфотуфелька
После родов легчает
Далеко не факт. У мене пологи нічого не змінили.
Молода і нерозважлива• 07 апреля в 11:21
Якщо звичайні знеболюючі не допомагають, потрібно звернутися до лікаря. В мене були сильні болі, втрачала свідомість на уроках, по дорозі на автобус після школи (це могло статися будь-де за декілька днів або підчас місячних)... Гінеколог призначала вітамінки і все, казала, що як народжу дитину, то все пройде 🤦♀️. Я так страждала багато років, поки не знайшла нормального лікаря, який поставив діагноз ендометріоз. Відтоді на коках і забула про біль. Дуже шкодую, що не почала приймати їх раніше.
Молода і нерозважлива• 07 апреля в 11:24
Ответ дляНеВРотик
У нас теж на роботі можна пропустити один день без лікарняного. Але не уявляю, як пропускати 3-4 дні кожен місяць. Хіба що брати відпустку за свій рахунок.
П.с. якщо звичайні знеболюючі не допомагають, це не норма - потрібно шукати причину .
Кружите меня,кружите• 07 апреля в 11:32
Ответ дляСолоденька цукОрка
В солпадеине парацетамола ×1.5 и кофеина ×2, относительно тамипула, вот и помогает.
Ременс - бад при климаксе. Пить надо по схемі длительно, месяца 2 минимум. Зачем это подростку?
Сама вумна тутички• 07 апреля в 11:39
Ответ дляНеВРотик
Я працюю у країні,яка поруч з Іспанією. У бюро жінок до 50 буде. Жодного разу не зустрічалася з пропуском роботи ’бо критичні дні’. Ви, напевно, шуткуєте. Я не знаю що там передбачено в Іспанії законом, але жоден роботодавець не буде такого терпіти, це факт. Скільки ваших колег беруть щомісяця лікарняний через критичні дні?
Баррикадница• 07 апреля в 11:46
Ответ дляНеВРотик
А у меня боли прошли после родов
Кружите меня,кружите• 07 апреля в 11:48
Ответ дляСолоденька цукОрка
Оьезбол вызывает привыкание и зависимость. Начинают повышать дозу, что у вас и произошло.
Посмотрите разрешённую на ваш вес/возраст, чтоб не превышала.
Врач причину таких болей как-то объясняет или ’после родов пройдёт’?
Баррикадница• 07 апреля в 11:49
Ответ дляСама вумна тутички
Я ходила на работу,но была как зомби
От количества выпитого спазмалгона болел желудок
Автор же не про работу спрашивает ,а про школу . Пропустить пару дней в месяц из-за болей -разве это так критично для подростка ?
Баба на горошині• 07 апреля в 11:50
Ответ дляТельма
Конечно, оставить. Я хорошо помню, как выпихивали меня в школу в такие дни, это было отдельной пыткой. Я пила анальгин для уколов из ложки, зная, что школу все равно отправят, ничего больше не помогало. И прокладок не было, ходила с этими ужасными тряпками.
В моїй молодості було стидно сказати, що у мене є місячні, про то, щоб дома лишитись і кури не шептали
Баба на горошині• 07 апреля в 11:51
Ответ дляТак точно!
Оставила бы дома.
У меня лично не болело, ходила в школу. А вот подружке было плохо, ее оставляли дома.
Притом что я ребенок совка и тогда с посещаемостью было строго. Ковыляла на уроки с вывихнутой забинтованной ногой, соплями, кашлем, головной болью аж бегом.
Но именно ’девичьи’ дела давали карт-бланш. Даже шизанутый физкультурник сразу же отправлял сидеть на лавочку.
В мої роки був лютий треш сісти на ту лавку позору, всі тоді знали б, що у тебе місячні
Ленивица-красавица• 07 апреля в 12:03
Ответ дляПапобус
Мне кажется,после 12 лет это уже всегда как у взрослых дозировка?
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 12:03
Ответ дляКружите меня,кружите
Почитайте для чого приймають ременс і не пишіть брєд сивої кобили про клімакс
АБВГДэшница• 07 апреля в 12:11
Ответ дляЛенивица-красавица
Но шпа это просто торговое название
Повно людей, які не знають, що це один препарат.
Кружите меня,кружите• 07 апреля в 12:11
Ответ дляСолоденька цукОрка
А ви читали? Втім, ваша дитина, робіть що хочете
Баррикадница• 07 апреля в 12:11
Ответ дляЛенивица-красавица
С 12 лет можна 2-3 таблетки по 40 мг
Я написала выше это ,так мне натыкали морд
Одна предлагает автору дать подростку 0,5 таблетки. И толку никакого не будет от этой ношпи в такой дозировке
Баррикадница• 07 апреля в 12:12
Ответ дляКружите меня,кружите
Подросткам ременс как раз назначают при проблемах менструации
Кружите меня,кружите• 07 апреля в 12:26
Ответ дляБаррикадница
С 12 лет можна 2-3 таблетки по 40 мг
Будет, если подросток внушаемый.
И на аскорбинку будет в таком случае. Эффект плацебо
Баррикадница• 07 апреля в 12:37
Ответ дляКружите меня,кружите
Будет, если подросток внушаемый.
Никакой эффект плацебо не сработает при болючих месячных. У кого были такие боли ,те со мной согласятся
Баррикадница• 07 апреля в 12:39
Ответ дляКружите меня,кружите
Показання
Препарат застосовувати при порушеннях менструального циклу, передменструальному синдромі, болісних менструаціях, клімактеричних розладах, а також у комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань.
ГороховаЯ• 07 апреля в 13:15
Ответ дляАБВГДэшница
Так від нурофену ж і повинна посилюватися кровотеча, як і від аспірину.
Невже гінеколог рекомендувала нурофен?
Да, как обезболивающее.
Нурофен, Гофен, Нимесил, Тамипул.
При спазмах Но-Шпа, Дротаверин.
Нурофен, Гофен, Нимесил, Тамипул.
При спазмах Но-Шпа, Дротаверин.
Папобус• 07 апреля в 13:52
Ответ дляЛенивица-красавица
Тут не в дозуванні справа. Підлітки часто схильні до низького тиску. Вони ростуть швидко, а серцево-судинна система часто за цим ростом не встигає. Якщо для дорослого тиск 70/50 дуже низький, то серед підлітків це доволі розповсюджене явище. І уявіть на цей тиск ще й но-шпу дати. В кращому випадку бонусом до менструальних болей отримаємо запаморочення і нудоту. Може бути втрата свідомості. Або ще гірше.
годовасик• 07 апреля в 14:41
Ответ дляСмайликівна
В мене просто нило внизу живота і поясниця
А шоб дуже боліло Тр такого не було
Напишіть будь ласка
А шоб дуже боліло Тр такого не було
Напишіть будь ласка
У меня была такая боль что я рвала
А знаю людей, которые теряли сознание каждый раз.
годовасик• 07 апреля в 14:41
Ответ дляСмайликівна
Як дізнатись дозування ношпи в 14 років? 45 кг
Взрослая доза. Ибупрофен 400
Но даже он меня при болезненных месячных не брал. Остальные вообще молчу, ничего не брало, даже ректальные свечи при ревматизме