Кудрі кручу сама• 07 апреля в 08:04
Як можна було обрати таку роботу?
Вчора проїзжала на машині повз бідолашного водія, якого обступив натовп з цих з закритими обличчями і поліція рядом маше мов скоріше проїжджайте нема чого тут розглядати.Їх же хтось виховував і вкладав якісь поняття про цінність людського життя, про емпатію і співчуття, про любов до ближнього.Звідки стільки жорстокості?Не вже не має інших занять? Як можна далі потім з цим жити?
Заикальница• 07 апреля в 20:26
Ответ дляЛіплю вареники
Ні, звісно мені легше не стане, легше стане коли війна закінчиться і трохи краще коли твій чоловік пів року дома, пів року воює, а не 4 роки без перестану. Бо це ваше « добровільно» я навіть коментувати не хочу, ви там трохи ухи переїли Ті хто це пише
Може піти в сзч. Не йде, то згоден, щоб бути пєшкою…
Ліплю вареники• 07 апреля в 20:27
Ответ дляЗаикальница
Вас забув запитати куди йому йти, скільки тут кончєних баб просто жесть
Заикальница• 07 апреля в 20:29
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені також не зрозуміло, що такі писаки хочуть . Поліцію на фронт ? Всю ? Ну ок , вони воюють теж , якщо відправити всіх , цікаво чи вийде автор безпечно просто на роботу ? Далі - всю поліцію вбʼють за пару місяців . Далі ? Зустрічати асвабадітєлєй?
Поліцію вам шкода, а звичайних роботяг ні? Чим вони гірші? Поліція хочаб якусь підготовку має, а ті чоловʼяги нещасні- це просто на мʼясо. Йдіть ви, якщо вам так треба!
Заикальница• 07 апреля в 20:30
Ответ дляЛіплю вареники
Ну то й не жалійтеся. Це ваш вибір
Ліплю вареники• 07 апреля в 20:31
Ответ дляЗаикальница
Ну то й не жалійтеся. Це ваш вибір
Удалено администрацией...
Заикальница• 07 апреля в 20:33
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
Ліплю вареники• 07 апреля в 20:34
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
Заикальница• 07 апреля в 20:36
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
Господи, 4 роки вже нею користуються, а воно навіть не розуміє, як її … використовують…
Дверной_Проем• 07 апреля в 20:36
Ответ дляКудрі кручу сама
Я теж виросла без тата, але ніколи не бажала смерті іншим хто з татом.
Браво за комент!
Дійсно, купа людей/дітей з онко, хтось гине несподівано в аваріях, хтось втрачає дітей, хтось батьків, хтось живе з орфанними болячками і решта. Але чомусь жодних паралелей, ніхто ні в кого не питає, чому хтось здоровий, чому в когось є ноги, чому хтось чує чи бачить, чому в когось є гарна робота і т.д. В тут прям ’не на фронті, значить муділа, як жить не соромно’
Замулена ріка• 07 апреля в 20:46
Ответ дляЛіплю вареники
Гроші не пахнуть.
А як можна 4 роки чекати чоловіка з війни і спокійно дивитись як інші чоловіки сидять в ресторанах, живуть життя і тд. Чому чиясь дитина має рости без тата?
Питання до зеленого пидараса
Замулена ріка• 07 апреля в 20:47
Ответ дляЛіплю вареники
А хто кому бажає смерті?
зеленые прикорытные пропагандисты, типа ботофермы здешней и медийной
Замулена ріка• 07 апреля в 20:48
Ответ дляЛіплю вареники
Ну поясніть чому мій чоловік 4 роки повинен бути на фронті, а не ваш?
Пусть идет в сзч, почему мы должны за Вашего мужа что-то решать
Ліплю вареники• 07 апреля в 20:53
Ответ дляЗамулена ріка
Ви?
Ви шось забагато на себе берете, у вас кішка тонка щось вирішити в принципі
Щастя-здоровля• 07 апреля в 21:03
Ответ дляЛіплю вареники
Потому что это только его решение, мальчик слишком взросленький, чтоб делать то, что не нравится или не хочет. Все пиздострадания - голубиной почтой в квартал и всем зеленым вылупкам по адресу. А обычным, мирным людям уже достаточно мозги напарафинили те, во имя кого твой муженек там, и не тебе и им добавлять еще и что-либо вякать. Доходчиво объяснила?
Ліплю вареники• 07 апреля в 21:17
Ответ дляЩастя-здоровля
Ви свої піздостраданія туди вишліть
Щастя-здоровля• 07 апреля в 21:19
Ответ дляЛіплю вареники
Ви свої піздостраданія туди вишліть
Доходчиво значит. Мне выслать нечего - не я тут рву опу за взрослого мужчинку, а ты
Неновая почта• 07 апреля в 21:27
Ответ дляЖонДуан
А можна найняти контрактну армію, як би зробила будь яка адекватна влади, а не можеш, то нехер лізти, домовляйся будь яким способом
Интересно, где её нанять?
Маруська Му• 07 апреля в 21:28
Ответ дляЛіплю вареники
Пошана вашему чоловіку. Але давайте відверто. Це на вахту можно по півроку.
В на війну нажаль або до Перемоги/ Перемір´я і демобілізації. Або гірші варіанти
І на жаль після перших постів зрозуміло. Що цю країну вже не зібрати
В через умовних 50-60 років , це буде зовсім інше
Неновая почта• 07 апреля в 21:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 07 апреля в 21:35
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Дуру в зеркале увидишь. Я на миндичей похожа?
Заздрість то погано• 07 апреля в 21:47
Ответ дляКинг-Конгша
Где это ваш бессмертный воин ’воюет´ столько лет?
Мой муж боевой медик. Их УБД-бригада за 2 года три раза теряла состав на 75 %
Из тех, кто воюет с начала войны, в живых остались только инвалиды, пленные и штабные (которые ближе чем на 40 км к линии ЛБС) не приближаются
Чекала на вас )
Завжди, в будь-якій темі знайдеться вам подібна )
Міфологію не викорінити.
Вже біжу докладати вам весь послужний список, в/ч, посаду, всі ВОСи, і звісно, напрямки включно з датами переміщень на інші.
Міфологію не викорінити.
Парова машина• 07 апреля в 21:53
Ответ дляКудрі кручу сама
Вам легше стане від того, що залишившихся вб´ють на війні або ще на навчанні?Ваш чоловік пішов добровільно мабуть?
У мене є знайомий в Тцк-він своє відвоював і тепер запрошує інших. В чому проблема?
Баба на горошині• 07 апреля в 21:54
Ответ дляКудрі кручу сама
Якщо батьки знають про це і не забирають дітей з такої школи, то вони не люблять своїх дітей і їм бйдуже
я так из детсада перевела.стало еще хуже.
из школы не рискнула,хотя проблемы были не с одноглазниками.
КинДза• вчера в 05:21
Ответ дляЯк міряти?
А як ви пропонуєте воювати?? Ті хто вже в окопах- закінчуються.
Скоро ВСі ми закінчилось ,по ту сторону втричі більше населення .Як ми можемо воювати коли командирів беруть без досвіду ,коханок призначають на вищі посади .Це жах що робиться .
КинДза• вчера в 05:26
Ответ дляКумедний ґудзик
Ваш з поліції ?
ЖонДуан• вчера в 07:36
Ответ дляПарова машина
А можна відхилити запрошення?
Парова машина• вчера в 07:37
Ответ дляЖонДуан
А можна відхилити запрошення?
Можна, закон все чітко прописує
Безпринципова• вчера в 08:44
Ответ дляЛіплю вареники
Чтоб ср@ку автора прекрывать и её мужа. А она в белом пальто на форуме слезные темы выписывать.
Задолбали такие как автор, бери своего мужика и пусть поменяется с кем то на фронте, пусть другая жена и дети поживут нормально
Безпринципова• вчера в 08:46
Ответ дляЖонДуан
Від того що наловлять нових, немотивованих без досвіду чоловік ваш частіше вдома не буде, зрозумійте вже. Навіть якщо вони будуть супер бійці, це не впливаю на ротацію, не для того це все влаштовують
А где мотивированые, идут простые люди с народа и учатся. Если не дебиоюл, освоит автомат и прочее