Неновая почта• 1 час назад

Кто печёт паски, в бумажных формочках?

Очень серьёзный вопрос - к бумаге тесто прилипает? Только честно)))
Один раз попробовала, бумага потемнела. Что я делаю не так?
Благоуханочка• 1 час назад
Ні, не приліпає

Цирк на дроті• 1 час назад
Я смазывала сливочным маслом
Прилипало не более чем у покупной
автор Неновая почта • 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
Я смазывала сливочным маслом
Прилипало не более чем у покупной
Потом бумагу выбрасываете, при подаче?
Дайте згадаю• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Потом бумагу выбрасываете, при подаче?
Ее снимают уже на тарелке.
автор Неновая почта • 1 час назад
Ответ дляДайте згадаю
Ее снимают уже на тарелке.
Они все низенькие, или есть высокие формочки?
Лорка-хлорка• 1 час назад
Смазываю дно, стенки не смазываю. Тогда сохраняется вид и бумага не жирная
Мрію про космос• 1 час назад
Слегка. Но когда снимаешь бумагу, она снимается без мякиша, полностью отходит

Благоуханочка• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Потом бумагу выбрасываете, при подаче?
Я викидаю після охолодження, перед прикрашанням. Потім декрую пергаментом і стрічками
МадамОхмури• 1 час назад
Я печу. Трохи прилипає, хоча бризкаю олію на дно форми і потім пензликом промазую стінки.
Леся Українка• 1 час назад
Смазываю формы сливочным маслом, немного прилепает, но снимается хорошо, не портя вид паски.снимаю, когда паски остыли.
Дайте згадаю• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Не знаю, я беру такие, у меня рецепт на 3 шт диаметр 9 см. Больше и не делаю. Можно из пергамента сделать, надеть на банку нужного размера и дно малярным скотчем склеить.
Дайте згадаю• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Кстати, силиконовые и разъемные всегда высокие почему-то.
Зоркая Зорро• 1 час назад
В паперових пекла один раз тільки, в евакуації, бо інших не було під рукою. Мені не сподобалося, що вони потемніли, пожирніли (що логічно) і коли їх знімаєш, то край негладенький. З плюсів - класно, що не черствіє, бо зразу і упакована, виходить. Я найбільше люблю у залізних покупних великих або від ананасу ось печу якраз
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
дуже гарні в вас пасочки в ананасних банках, моя мама теж так робе, пергаментом нарощуючи потрібну висоту, а її бабуся випікала паски заввишки більше метра, мабуть, як славнозвісні циганські, їх можна була спекти тільки в пічці надворі
Сорока-ворона• 1 час назад
Я завжди печу в паперових. Якщо є можливість обирати, краще брати з такого паперу, що більше подібний до пергаменту, бо колись попалися от суто паперові, погано знімалися. Якщо не хочете, щоб були масні плями, просто оберіть темний колір форм, там не так помітно буде
Указка• 35 минут назад
Печу в паперових. Просто трохи мукою присипаю і все, ніякої олії. Нічого не прилипає.
Дую на вітер• 28 минут назад
Тільки в таких