Просто звязда• 07 апреля в 13:57
А за что хейтят Лободу?
Вот до сих пор понять не могу? Что она сделала такого?
Чем она провинилась? Чем отличается от Макса Барских, Монатика, Насти Каменских, Софии Ротару?
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:10
Ответ дляСпайдерВумен
При чому тут Пугачова? Прямо ждала сиділа поїде Алла чи ні.
Виїхала в перші дні. Цього достатньо.
Лобода наче з Лолітою дружила та Аллочка Борисівна їй допомагала, вона в якомусь інтерв’ю розповідала.
СпайдерВумен• 07 апреля в 14:10
Ответ дляКолупалочка
Ніколи не поділю вашу думку про Лорак. Наша держава її вижила і це факт. Кожна людина має право бути поза політикою, кожна! Вона не продалась жодному режиму.
І кацапському не продавлась? Да ви шо?
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:10
Ответ дляШопингмонстр
Я лично не присутствовала, поэтому не могу утверждать
А як думаєте?
Колупалочка• 07 апреля в 14:11
Ответ дляСпайдерВумен
І кацапському не продавлась? Да ви шо?
Вона ніколи не була задіяна в політичних іграх ні тут, ні там. За що їй велика повага.
СпайдерВумен• 07 апреля в 14:11
Ответ дляСама собі лікар
Звичайно дружила. З усією веихівкою дружила і все у неї там було в шоколаді. Але вона лишила все і поїхала.
Лорак ні.
Ну что ж....
Лорак ні.
Ну что ж....
СпайдерВумен• 07 апреля в 14:14
Ответ дляКолупалочка
Якби вона не продалась кацапському режиму, то виїхала б і жила на нейтральній території. І давала б собі концерти в Європі і далі. Чому ні? На життя були б гроші.
Та не захотіла. Хотіла співать з кіркоровом на одній сцені і паспорт з куркою.
І ви кажете не продалась?
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:15
Ответ дляСпайдерВумен
Лорак ні.
Ну что ж....
Лорак ні.
Ну что ж....
Може, в Лорак було більше статків, більше, що втрачати. Плюс Кіркорова вона полюбила, як брата, тому наче родина. А в Лободи інші горизонти, Європа на носу, Тіль з Рамштайна, думаю, там плани інші щодо розвитку. Ну і статки інші.
Колупалочка• 07 апреля в 14:16
Ответ дляСпайдерВумен
І ви кажете не продалась?
Чому вона мала поїхати? Їй зручно в тій країні, цього достатньо. Людина не має залежати від політичних ігрищ можновладців.
Як_наготую...• 07 апреля в 14:17
Ответ дляКолупалочка
пффф...а Агаларов как жеж, просто так ее жалел, да?
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:18
Ответ дляСпайдерВумен
І ви кажете не продалась?
Так в Європу її особо ніхто не запрошував. А з Кіркоровим в неї завжди будуть концерти. От людина і вибрала свій шлях. Плюс вже не юна. В Європі інші формати, в Америці теж, молоді та юні на пʼяти наступають.
Як_наготую...• 07 апреля в 14:18
Ответ дляКолупалочка
Тому що її співвітчизників убивають днями та ночами? При чому тут можновладці?
Як_наготую...• 07 апреля в 14:20
Ответ дляСама собі лікар
А на рашке жопа в тепле и особняк элитный. А циничное уничтожение тех же детей ее не интересует, она вне политики. Ахаха.
ЛісАпетная• 07 апреля в 14:21
Когда началась полномасштабка все доебались до ее речи «мы маленькие люди», но она же осуждала и не молчала, и уехала из рашки и потеряла в деньгах, т е все не логично на мой взгляд. Я за нее, она из певиц у нас лучшая, нельзя так раскидываться кадрами
Колупалочка• 07 апреля в 14:22
Ответ дляЯк_наготую...
Звичайні люди не вбивають. Здорові люди не мають бажання приймати участь у війнах, які влаштовують політики. Мене теж не влаштовує, що мої співвітчизники вбивають один одного і що з цього, міняти країну? То будь-де може бути війна і хтось піде вбивати.
Само_достаточная• 07 апреля в 14:23
Ответ дляПросто звязда
Не, ну Лорак паспорт рашисткий получила и в Крыму выступала.
Лобода - нет.
И что?
Вот только честно... Если бы у вас была такая возможность как у нее, вы б отказались и пролежали сидеть здесь под ракетами и бояться спеть не ту песенку? Вдруг кто подтекст какой увидит? Сейчас многие накинуться, но как ни крути никто не хочет жить под вечными бомбежками и обычные люди так же многие уезжают в более спокойную и лучшую жизнь. Если что, Я с пригорода Днепра! Сижу так же... Но считаю что жизнь одна и они поступают правильно, что ищут лучшего
Як_наготую...• 07 апреля в 14:24
Ответ дляКолупалочка
Я так понимаю, вы б с удовольствием жили на рашке, если б вас Киркоров пригласил?
Як_наготую...• 07 апреля в 14:24
Ответ дляСамо_достаточная
И что?
Речь о том, что она могла уехать куда угодно. А выбрала рашку.
Ирина-272012• 07 апреля в 14:28
Ответ дляСама собі лікар
Скільки вам років? що ви несете таку маячню, полюбила як брата, ха ха, якщо він не був популярним ніхто нікого не полюбив би, тут питання навіть не в статках а в життєвих принципах
Само_достаточная• 07 апреля в 14:29
Ответ дляЯк_наготую...
Она уехала до полномасштабного вторжения и нечего плохо в Адрес Украины не говорила. Живёт свою лучшую жизнь. Какие вообще вопросы к артистам, обычным людям? Они что кого то убивают, в бусики пихают?
Вот у другим вопросы есть и ой как не мало... Но кто мы такие что бы нам отчёт держать? Мы просто ресурс на данный момент. Каждый выживает как может и в силу своих моральных качеств
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:30
Ответ дляЯк_наготую...
А хіба всі порадниці тут, які б теоретично мали великі статки та карʼєру в раші, все б кинули та поїхали? Думаю, далеко не всі. Особливо, якщо були бідні, піднялися з низів. В Лорак була мета - співати, мати змогу купити гарні сукні, а не поношені. Вона про це все з початку своєї карʼєри говорила скрізь. Дивно очікувати від неї та від людей з подібними мріями, наприклад, від блогерів, що вони стануть раптом великими політиками чи будуть цікавитися політикою. Тут треба бути іншою людиною. З іншими ідеалами, мріями. Саме тому до артистів питань нема. І до блогерів також. Це викликає повагу, якщо людина лишилась всього заради патріотизму. Але це залежить виключно від якостей людини. Наші ж артисти того часу вважали рашу та сцену раші еталоном. Тому отак. Це їхній вибір. До речі, серед артистів одиниці, хто не їздив в рашу на поклон. Всі решта - так. Тому мене особисто дивують теми, де дивуються вибору артиста.
Як_наготую...• 07 апреля в 14:31
Ответ дляСамо_достаточная
У вас с Лорак моральные качества примерно одинаковые, я вас услышала.
Само_достаточная• 07 апреля в 14:31
Ответ дляЯк_наготую...
Ок
Як_наготую...• 07 апреля в 14:32
Ответ дляСама собі лікар
А меня удивляют люди, которые до сих пор удивляются, когда хейтят русню и иуд наших, туда сдернувших. Так что давайте дальше поудивляемся.
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:38
Ответ дляИрина-272012
А що не так? В людини - Ані Лорак свій світ, там є карʼєра, зароблені статки, спокійне життя. Ну не хоче людина дивитися в інший бік. Це ж її право. Мене дивує, чому артистів хейтять. Особисто я не була фанатом Лорак та Стужук, але не розумію, люди самі створили кумирів, а потім від кумирів щось вимагають. А ці жінки просто шукають, де заробити. Вони ж артисти. Не всі популярні люди мають ідеальні людські якості. Мені близька, наприклад, Олеся Жураківська, та про неї не знають в такому масштабі. Подобається її робота, талант і людські якості. Ті, хто мені неприємний, не слухаю, не дивлюся. Але не хейчу. Не вимагаю геть нічого.
Шаманю второпях• 07 апреля в 14:45
Ответ дляКолупалочка
І Повалій теж держава вижила? А їхати бідним жіночкам було нікуди, прийшлося на рашу до ворогів їхати, пісні про росію співати, бідні страдалиці, вони ж просто внєполітікє
Сама собі лікар• 07 апреля в 14:52
Ответ дляЯк_наготую...
Добре. Давайте разом дивуватися. Мене також дивують артисти, які після 2014 року давали концерти… у Юрмалі… де великий відсоток глядачів з раші, і жарти на концертах цих українських артистів (цілої групи, команди можна сказати) були нижче плінтуса, де нашу країну порівнювали з повією… це було дно:-(( до речі, в них було дуже багато таких «жартів». Це дуже зачіпало. Але найбільше зачіпало те, що вони мали прихильників. Багато прихильників. Що далеко не більшість народу обурювались таким недолугим жартам. В гуморі також повинна бути якась межа. Але це, мабуть, «другоє».
ПриснитсяЖЕ• 07 апреля в 14:56
Ответ дляКолупалочка
Люди очень легко поддаются пропаганде патриотизма. За то, что и Лорак, и других.
Ну ви сравнили Куйком. Лобода хоть свалила из рашки. Куек сосет госдуре рашки и дальше.
ПриснитсяЖЕ• 07 апреля в 14:57
Ответ дляЛісАпетная
Я тоже так считаю. Пойду на концерт Лободуши.
ЛісАпетная• 07 апреля в 15:11
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Она и Барских единственные на кого из наших я бы хотела сходить и кайфанула бы, и то Барских скис, а Лобода ж у нас не выступает из за этих припадошных, которые отменяют ее концерты.
Приходится самим петь😆
Ответ дляКолупалочка
Ходить к Корчевникову и другим пропагандистам, называя войну ’славянской замесой’ при этом мерзко похихикивая- это по-вашему ’поза політикою’?